Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Hrabrice sretno cekanje i tebi, drzim figeeeeee, kad je beta?

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    ninna1804

    Evo cure, vadila betu i potvrdila je testove…ogromna 0 😢😢 prekinula s terapijom i sad kroz koji dan cekam M….. 3. dan krecem s estrofemom….nadam se trecoj sreci.
    Grizlizelim ti sretno cekanje i velikuu betu, a znas kako je sa simptomima i kako znaju prevariti, bolje se ne opterecivati njima 😘😘
    Nikittanitko nas ne razumije draga moja ako ne prolazi ovo, a imaju komentare za poludit. Na poslu svako malo neka na porodiljni, bebe u uzoj obitelji, prijateljice……i svi puni pametnih savjeta. Pa njihovo kukanje, zgrazavanje kad im netko spomene još jedno dijete jer bi se ubile, ne bi mogle izdrzati, zele one i svoj zivot. Ma razumijem ja i njih, ali boze moj, daj i meni barem jedno.
    Ahahaha…..a Grizli mi je najbolja, mogu mi doci samo prijatelji bez djece 😂😂😂 ajme, nekad se pitam jel sam bezobrazna, ali izbace me iz cipela 😏😏


    i svi puni pametnih savjeta  potpisujem  

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    ninna1804

    Hrabrice sretno cekanje i tebi, drzim figeeeeee, kad je beta?


    u srijedu :D tj daj Bože da bude u srijedu :D imam dog sa doktoricom da ju vadim samo ako je test pozitivan 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Nikitta

    HarryPotter razumijem te, stalno osluškujemo svoje tijelo, kad boli ne valja, kad ne boli ne valja. Mene ništa posebno nije bolilo danima kad sam se pikala Gonalima, a kad sam primila štopericu, tek sutra dan navečer je počelo takvo žarenje u trbuhu i bolovi, da cijelu noć nisam spavala od straha da su folikuli pukli. Sluzi sam imala na izvoz. Naravno, nisu pukli.
    Nika5555 sretno s Elonvom, i tebi Perla, možete li vas dvije napisati koliki vam je AMH?
    Cure, ja sam dosegnula vrhunac moje frustracije. Išla sam sinoć u darivanje bebe od frendice, to joj je druga beba u dvije godine, sretna sam zbog njih, ali jednostavno kad sam otišla od njih, plakala sam satima. Glava me i danas boli od plakanja. Očito mi se skupilo jer je ovo treće darivanje bebe u ovom mjesecu, dvije frendice i jedan bratić dobili dijete. Uglavnom, valjda mi je bilo previše ovo jučer, kad netko ne zna ni kaj je inseminacija, kad njen muž govori joj htjeli smo praviti i treće, ali sad kad vidimo kako je teško s dvoje, onda nećemo. Kakva lakoća, “oni” kontroliraju sve, jer znaju da mogu sutra imati još jedno. Bilo je tu još nekih neugodnosti koje su mi izrekli, zaista ne bih to ponovila. Baš sam u komi danas. Želim obitelj kao i svi drugi, svoju obitelj. Dođe mi da vrištim to, vrištim. Definitivno sam na vrhuncu frustracije, jer ovako dno nisam osjetila od početka. Napunilo se 5 godina neplodnosti ovih dana pa me to valjda dotuklo. Moram na još jedno darivanje bebe ali to ću prolongirati za idući mjesec, jednostavno ne mogu.


    Nikitta moj Amh je 21

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Bokic svima, hvala vam na brizi,Nikita jos sam u bolnici, sutra vadim betu i rekli su mi da idem doma, napokon, ali ja jos nevjerujem jer mora pasti ispod 100,nadam se da cu se ostvariti kao majka,to stvarno zelim,i da se ovo nece ponoviti,otisci cu privatno ginekologu,taj covijek me je nazvao drugi dan da pita kako sam, tko to radi,zahvalna sam sto se nije nesto iskompliciralo, covijek mi je rekao da kad izadjem iz bolnice da mu se javim da cemo napraviti pretrage, drage moje sretno, Grizli drzim fige da ti uspije jer sta si sve prosla, stvarno si zasluzila drzati bebicu u naručju

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Eto mene s pregleda… Opet ništa od postupka. Taman sredim TSH i sad mi se pojavila cista na lijevom jajniku. Znači nema one endometriozne ciste na desnom jajniku, ali se sad pojavila neka “obična” cista na drugom. E, sad…pitanje za Nikittu. Može li se ta cista pretvoriti u endometrioznu? Tj. mijenjaju li one lokaciju ili se samo šire? 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar vitta

    vitta

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nika5555

    Nikitta moj AMH je 7 i nesto
    Sunshine prvi uzv prije menge placas da a ostalo sve na uputnicu,ali sad mu obavezno poneses tu uputnicu
    Vitta da,konzultacije se svugdje placaju a radit ce ti i prvi uzv tako da znas,imas cijenik na njihovim stranicama tako da si pogledaj,i ako nisi prikupi ako stignes neke nalaze,hormoni,papu,briseve,krvnu grupu svoju i partnerovu,spermiogram ako ga imas,markere na spolne bolestine(hiv,hepatitis,sifilis),to sve trazis svog ginekologa tako da dok cekas bar nesto skupis a onda ce i doktor mozda jos nesto zahtjevat,e da i vjencani list ili potvrdu o izanbracnoj zajednici,ako sam sta zaboravila neka cure dodaju 😁😘


    Hvala ti puno na informacijama … Ma muči me to sto ma je brisom nađena ureaplasma, sad se valja nje prvo riješiti..   Daj mi molim te reci, koliko se ceka cca od konzultacija do samog postupka??

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Vaki

    Eto mene s pregleda… Opet ništa od postupka. Taman sredim TSH i sad mi se pojavila cista na lijevom jajniku. Znači nema one endometriozne ciste na desnom jajniku, ali se sad pojavila neka “obična” cista na drugom. E, sad…pitanje za Nikittu. Može li se ta cista pretvoriti u endometrioznu? Tj. mijenjaju li one lokaciju ili se samo šire?


    Vidim da je za Nikittu al možda ovo pomogne dok se ona ne oglasi..Meni je gin rekao da je razlika što obična cista pukne sa menstruacijom, a ona od endometrioze ostaje i tad tako da sumnjam da se ona može pretvoriti u endometričnu bar je meni to na taj način objasnio..

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim.moj je amh 17 .Bila sam danas na prvom ultrazvuku i imam zasad 4 folikula na lijevoj i 3 na desnoj neki su 11 veličine neki 10.i od danas mi je pristekala i perguveris koji je ajme i centrotide večeras znači tri boce dnevno ću primati.a boli me doli i blagi grčevi.ajme mi je,nikada mi nije bilo ovako.neznam jel mi to od ove nove inekcije 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Vaki…a jebemu kud ta cista. I mene zbunilo kako je dosla kad je si na pilulama. Ja sam je imala i meni je pukla sama od sebe na M slijedecoj. 
    Nikita aposlutno se slazem sa svakom rijeci koji si napisala. Meni se s*** vise od pametovanja drugih ljudi. A mislim da smo svi prosli tu tugu draga..nazalost je to tako. Ali trebas plakati, placi koliko ti je potrebno. I onda nakon toga ustani i kreni u daljmu borbu. Ja si svaki put ponovim…ne biram ja kad ce beba doci, to bira beba :)..a doci ce..kad tad 😘
    Hrabrica jos par dana i beta ;) sigurna sam da ces ju ipak na kraju vaditi ;)! 

    Ja sam danas 9dc, imam pritisak ko pred M nesto tokom dana i zivcana sam haha. Cudno, zadnji put su me samo jajnici zigali pod klomicima. Jos 2 dana do uzv pa cemo vidjeti kako stojimo ;)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.