Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Didi prekrasnooo 😍

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Blacky gdje si ti na mpo? Meni papa isto jso nije stigao jer se nalaz smije raditi samo svakih 12 mjeseci na teret hzzo i kod nas se ceka 2 mj. Al su mi rekli da mi jos vrijedi stari nalaz bitno da su ga napravili. U Rijeci se ceka i po 6 mjeseci nalaz pape sam cula. Bez hormona mislim da ne bi radilo al nisam sigurna najbolje da mozda pitas.
    Didi zeno kraljice cestitam i zelim ti najsretniju trudnocu! Javljaj... 🤞❤️
    Mala martina bolje da obavis to sto ti je isteklo da se ne vozas bezveze posebno ako ti je dalji put ne isplati se. 

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam puno, toliko sam sretna da bih skakala od srece, ovo je cudo drage moje,sutra idem doktoru pa cemo vidjet koliko sam trudna, zadnju mengu sam imala 28.11, koliko bi to tjedan moglo biti negdje 5tj.ili?😘

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Didi28 ajme kako divno Božićno čudo! Ovdje već drugo u zadnjih 2 mjeseca, bit će ljetnih beba 😻 Čestitam i nadam se da će sve biti super s tobom i bebicom. 🥰
    Nemasekirancije čajevac sam uzimala tako da sam u vaginalni irigator stavila prokuhanu vodu ohlađenu na MLAKU, obavezno provjeriti s laktom da je dovoljno ohlađena, i onda kad se ohladila dovoljno, stavila bih u tu vodu par kapi eteričnog ulja čajevca. Sjela bih u kupku u kadi, gdje bih isto nakapala par kapi, i onda bih ispirala rodnicu irigatorom. S čajevcem treba jako oprezno, jer je jak.Isto tako sam par dana znala nosit dnevni uložak i doslovno stavit 1 kap čajevca. Smrdi ko vrag, ali mi je pomagalo protiv dosadne upale.No, ne bih sad uzimala čajevac uz postupke, kao ni kantarion. Provjeri svakako s doktorom.

    Ma da svakako u slijed mjesecu postupka necu nista bez da se konzultiram s dr-icom.  A mozda bude i sve ok tko zna. 
    Odlucila sam si uzeti pamucne uloske one od bambusa pa probati i tako. Navodno za vrijeme M smanjuju te infekcije.

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Didi cestitam!Cure hvala vam na odgovorima. I meni su rekli ako krvarenje krene poslije 17h da iduci dan racunam 1dc. No mene je mucilo to sto je kao m pocela jucer, na papiru je bilo krvi svaki put kada bi se obrisala, i skroz malo na ulosku, ali nikako ono da krene obilnije krvarenje. S obzirom da je meni tako bilo do navecer, i tek je jucer oko 20h pocelo krvarenje odlucila sam racunati tako da je danas 1dc. Mislim da necu previse pogrijesiti. Sutra pocinjem s pikanjem.

    38+6

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Didi28 cestitam, predivne vijesti koje nas sve ohrabruju!! Drzim fige da sve bude ok i da uzivas u svojim trudnickim danima 😘😘
    Ja jucer bila kod mog mpo..zakazan transfer smrzlica za cetvrtak 💗💗 uz estrofem krecem i s utricima. Majko mila, trenutno 13 tbl dnevno, pa tomu nema kraja...mm gleda i ne vjeruje da nesto ne zaboravim kraj nervoze koja me prati vec par dana 😬😬

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    BackInBlack

    Didi cestitam!Cure hvala vam na odgovorima. I meni su rekli ako krvarenje krene poslije 17h da iduci dan racunam 1dc. No mene je mucilo to sto je kao m pocela jucer, na papiru je bilo krvi svaki put kada bi se obrisala, i skroz malo na ulosku, ali nikako ono da krene obilnije krvarenje. S obzirom da je meni tako bilo do navecer, i tek je jucer oko 20h pocelo krvarenje odlucila sam racunati tako da je danas 1dc. Mislim da necu previse pogrijesiti. Sutra pocinjem s pikanjem.

    Neces pogrijesiti 😉 meni tako krv na papiru zna biti i nekoliko dana dok ne krene zapravo, ali racunam 1dc tek kad krene pravo krvarenje...... Sretno s pikanjem 😘😘

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Nina- ne znam koje sve tablete uzimaš, ali za vrijeme stimulacije nemoj više uzimati dodatke za poboljšavanje kvalitete jajnih stanica i sl., naravno ako si uopće na to mislila. Sretno! 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Grizli u Os... kod nas se hormoni čekaju mj dana a papu mi je gin rekao 5 tj... to bi taman bilo gotovo nekako na kraju mjeseca. Nece radit bez hormona... imam stare od trećeg mj prošle godine al je svakako rekao da cekamo nove da dodju. A mjesec dana ni tamno ni vamo... polako i opušteno. Eto kako nas je Didi razveselila... jesam vam ja rekla da ce ovo biti super godina? 🤗🎉

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Vaki thanks draga! Ja sam prosli mjesec bila na stimulaciji, sad idem na FET. Trenutno uzimam 3×2 utrogestana, 3×1 estrofem, euthyrox, folnu, aspirin100 i pregnital kapsule....
    Blacky89 nek nam se tvoje prognoze svima ostvare 😘😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.