Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Didi28

    Beba

    Didi meni je bilo lakše kad sam vidjela deblju crtu na testu manje osjetljivosti,psihički. A šta se tiče iscjetka puno ga žena ima pa je sve ok,nemoj mislit najgore.
    Perla meni je tako stalno,dođu i odu

    Hvala ti beba,kako si ti? Ja imam bolove ujutro i poslijepodne, i onda nestane bol samo od sebe,


    Nemam neka izražene simptome,nekad trbuh,nekad sise a nekad ništa,valjda je sve to normalno,vidjet ću sa dr kad odem na uzv

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Cure hvala za savjete oko Crinone-a. Dragi mi je rekao da sam sad kao Cannelloni punjena :)
    Rayna, ovaj put ne stavljam utrogestane nego neki gel. Ista je svrha.

    [lilypie.com]

  • Rayna

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Jeli u redu imati lagane grčeve dole..nemogu točno odrediti gdje, malo lijevo pa malo desno od maternice?! smjenu,dvije,tri i gotovo. A transfer mi bio 5.dan 

  • Wonderland19

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Didi28 ajme koje odlicne vijesti!!! I mene je sad uzasno strah biokemijske, od svog pozitivnog testa ponavljala sam ga svako jutro 🙈nista nije pobjeglo!!😊 
    Moramo se nadati najboljem! 💪😊

    [lilypie.com]

  • Wonderland19

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Beba kad je ultrazvuk?

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Wonderland19

    Beba kad je ultrazvuk?


    Tek 24.7. onda ću bit 7+3

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • da.da

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Beba

    Wonderland19

    Beba kad je ultrazvuk?

    Tek 24.7. onda ću bit 7+3

    Meni su rekli da tek 25.7 vadim betu iako mi je moja dr dala za pon… Neznam zasto nama u rijeci toliko oduze

    Prvi stimulirani 3mj2018
    27 jajnih stanica
    Hospitalizacija radi hipera
    5 oplodenih
    Samo 1 blastica
    Fet 22.dan ciklusa
    5dnt 🍼
    Danas 8tt i srceko kuca 134 otkucaja u min
    9 1tt otkucaji 2 srceka💕
    15tt dva pisulinca

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    da.da

    Beba

    Wonderland19

    Beba kad je ultrazvuk?

    Tek 24.7. onda ću bit 7+3
    Meni su rekli da tek 25.7 vadim betu iako mi je moja dr dala za pon… Neznam zasto nama u rijeci toliko oduze


    Ma na isto ti dođe, ako je sve ok ostat će,a valjda žele izbjeći ono ljavljanje bete 2 x  ili ne znam šta,ionako ne može niko ništa više napravit,crinone već uzimamo,a mislim da je bolje i uzv napravit kasnije nego čačkati dolje svako malo,bar ja tako mislim

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Wonderland19

    Didi28 ajme koje odlicne vijesti!!! I mene je sad uzasno strah biokemijske, od svog pozitivnog testa ponavljala sam ga svako jutro 🙈nista nije pobjeglo!!😊
    Moramo se nadati najboljem! 💪😊


    Hvala ti ali ni ovaj put nista cini mi se.,ipak krece jace smeđe kao pred mengu i trbuh me boli,neznam sta bih mislila dali je test bio pozitivan ili uopce nije pozitivan.ovo je vec za izludit,mogu prihvatit ajde dosla je ali neznam kasni tjedan dana inace mi dodje 35dan a to je vec prošlo. Ali gubitak trudnoce nemogu prihvatit opet.vec sam imala biokemijsku,pa spontani kiretirana sam .,i sad opet sto se događa? 

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Rayna

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    da,da, ja i ti isti dan vadimo betu 😀 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.