Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Wonderland19

    Meni su bili za 3 dana narasli 1mm… na kraju sve bilo dobro! Drzi fige da i tebi bude sve dobro!


    Hvala,idem nedjelju opet,sva u strahu😥

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Drzim i rucne i nozne fige! :)

    [lilypie.com]

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Drzim i rucne i nozne fige! :)


    Hvala☺

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Peti dan od transfera bi trebalo nešto već osjećati ili? Kako je bilo vama koje ste uspjele?

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Drage moje dali mi moze itko od vas reci koje su to vec prosle.Idem u drugi postupak ivf i zanima me sta triba od nalaza da ne gubim vrime bezveze .u 4 mj sam bila i nakraju zavrsila biohemijskom trudnoćom.Pa u utorak idem na razgovor sa doktoricom za drugi pokusaj pa da bar znam sta triba od friski nalaza.hvala vam

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    perla

    Peti dan od transfera bi trebalo nešto već osjećati ili? Kako je bilo vama koje ste uspjele?


    Draga to ti je sve od osobe do osobe sve ti ovisi.ja sam imala ajme bolne grudi i napuhana bila.sve do 12 dana.a prija koju sam upoznala njoj apsolutno nista nije bilo niti bolne grudi niti napuhana nije bila.sretno ti draga nadam se da se uhvatilo drzim fige

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Hvala ! Mislim da od nalaza najbolje ponoviti sve briseve,markare na hepatitis , valjaju samo 6 mjeseci.Neznam za hormone.

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Drage moje dali mi moze itko od vas reci koje su to vec prosle.Idem u drugi postupak ivf i zanima me sta triba od nalaza da ne gubim vrime bezveze .u 4 mj sam bila i nakraju zavrsila biohemijskom trudnoćom.Pa u utorak idem na razgovor sa doktoricom za drugi pokusaj pa da bar znam sta triba od friski nalaza.hvala vam


    Ja kad sam bila na prvim konzultacijama dali su mi popis šta treba i koliko vrijede ti nalazi , pokušaj si pogledat,ako nemaš pogledat ću ti ja kad dođemdoma

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    perla

    Hvala ! Mislim da od nalaza najbolje ponoviti sve briseve,markare na hepatitis , valjaju samo 6 mjeseci.Neznam za hormone.


    Aha hvala.nadam se da ce me sto prija ubaciti 

  • da.da

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Curke evo novih info.. .Danas sam se zaletila do dr jer me strasno probadalo.. Toliko da me znoj obljevao i tuklo mi je u desnu nogu. Po njoj nista strasno a boli za poluditi…kao svaka bol je dobro dosla dok nema krvarenja. U pon beta… 

    Curke koje se spremate za punkciju: samo hrabro, ja sam imala previse jajnih stanica, a na kraju ova jedna koja je valjala do 3.dana se prestala razvijati pa se na kraju do 5.dana razvila u krasnu blasticu i kako stvari stoje za sad je dobitna… Zelim vam puno srece i saljem svu pozitivu za sto vise blastica 💕

    Prvi stimulirani 3mj2018
    27 jajnih stanica
    Hospitalizacija radi hipera
    5 oplodenih
    Samo 1 blastica
    Fet 22.dan ciklusa
    5dnt 🍼
    Danas 8tt i srceko kuca 134 otkucaja u min
    9 1tt otkucaji 2 srceka💕
    15tt dva pisulinca

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.