Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Beba

    Didi meni je bilo lakše kad sam vidjela deblju crtu na testu manje osjetljivosti,psihički. A šta se tiče iscjetka puno ga žena ima pa je sve ok,nemoj mislit najgore.
    Perla meni je tako stalno,dođu i odu


    Hvala na odgovoru Beba ,beta mi je tek 27.07 do onda ću se izluditi.

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Didi28

    Wonderland19

    Didi28 ajme koje odlicne vijesti!!! I mene je sad uzasno strah biokemijske, od svog pozitivnog testa ponavljala sam ga svako jutro 🙈nista nije pobjeglo!!😊
    Moramo se nadati najboljem! 💪😊

    Hvala ti ali ni ovaj put nista cini mi se.,ipak krece jace smeđe kao pred mengu i trbuh me boli,neznam sta bih mislila dali je test bio pozitivan ili uopce nije pozitivan.ovo je vec za izludit,mogu prihvatit ajde dosla je ali neznam kasni tjedan dana inace mi dodje 35dan a to je vec prošlo. Ali gubitak trudnoce nemogu prihvatit opet.vec sam imala biokemijsku,pa spontani kiretirana sam .,i sad opet sto se događa?


    Iskreno se nadam da nije ono šta misliš,možda sttane

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • da.da

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Rayna

    da,da, ja i ti isti dan vadimo betu 😀


    To je to 

    Jeste vec rekle svojima najblizima? 

    Prvi stimulirani 3mj2018
    27 jajnih stanica
    Hospitalizacija radi hipera
    5 oplodenih
    Samo 1 blastica
    Fet 22.dan ciklusa
    5dnt 🍼
    Danas 8tt i srceko kuca 134 otkucaja u min
    9 1tt otkucaji 2 srceka💕
    15tt dva pisulinca

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Bok cure!
    Kako ste? Pratim vas i dalje…
    Ja odmaram i uzivam u godisnjem, osjecam se skroz ok, a u srijedu opet idem na uzv, tada cu biti 6+6…
    Da.da mi jos nismo nikome rekli…nekako ne znamo kad je najpametnije, mislili smo mozda tek kad prode prvo tromjesjecje…

    38+6

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Beba

    Didi28

    Wonderland19

    Didi28 ajme koje odlicne vijesti!!! I mene je sad uzasno strah biokemijske, od svog pozitivnog testa ponavljala sam ga svako jutro 🙈nista nije pobjeglo!!😊
    Moramo se nadati najboljem! 💪😊

    Hvala ti ali ni ovaj put nista cini mi se.,ipak krece jace smeđe kao pred mengu i trbuh me boli,neznam sta bih mislila dali je test bio pozitivan ili uopce nije pozitivan.ovo je vec za izludit,mogu prihvatit ajde dosla je ali neznam kasni tjedan dana inace mi dodje 35dan a to je vec prošlo. Ali gubitak trudnoce nemogu prihvatit opet.vec sam imala biokemijsku,pa spontani kiretirana sam .,i sad opet sto se događa?

    Iskreno se nadam da nije ono šta misliš,možda sttane


    Neznam beba,dali to znaci da je biokemijska da se ipak dogodila trudnoća

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Kad imaš crticu,ako se pojavila unutar par min znači da si trudna,a iscjedak ne znači odmah da je biokemijska

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Didi28 meni je 4dnt pocela bol u trbuhu i obilan tamnosmedi iscjedak, kao i kad trebam dobiti, i trajao je 3 dana i onda je samo stalo…znam da nije isto, ali opet mozda ipak ima neke nade…drzim fige da stane…

    38+6

  • Rayna

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    da.da

    Rayna

    da,da, ja i ti isti dan vadimo betu 😀

    To je to

    Jeste vec rekle svojima najblizima?


    Mi to bas neskrivamo, ali onima najznatizeljnijima necu da kazem da smo na potpomognutoj 😁 u firmi znaju i nasi prijatelji. Roditelji naravno.
    a cekam da vidim hoce li biti pozitivna beta i onda necu bas biti previse opuštena i govoriti svima jer bolje mir do 12 tjedana. Vec sam imala spontani u 11-tom tjednu pa… 

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    BackInBlack

    Didi28 meni je 4dnt pocela bol u trbuhu i obilan tamnosmedi iscjedak, kao i kad trebam dobiti, i trajao je 3 dana i onda je samo stalo…znam da nije isto, ali opet mozda ipak ima neke nade…drzim fige da stane…

    Hvala ti,ali ovo moje krvarenje vec polako ide i crveno, tako da nista ni ovaj put, ttbuh ne predtajeprestaje boliti

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Djevojke, pozdrav! Eto, ja sam u MPO vodama od 2013. Imam dijete iz 3. IVF-a i sad se već dugo trudimo za bracu ili seku. Aktivna sam na Rodinom forumu, no tamo vlada neko zatišje u zadnje vrijeme. Imam pitanje za vas. Od 4. mjeseca imam cistu koja nikako da ode. Sad sam bila u prirodnom postupku i doktorica je rekla da joj se čini da je to možda endometriozna cista. Jučer sam vadila betu i opet ništa. Zovem je već nekoliko dana da je pitam trebam li sad piti kontracep. pilule do idućeg postupka, ali mi se ne javlja na tel. Poslala sam joj i poruku, ali me ignorirala. Uh! Naručila sam se kod soc. ginekologa da on vidi jer mi je glupo da sama odlučujem što i kako. Oprostite na dugom postu!

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.