Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Rayna

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Didi28

    Rayna

    Jel ti ta crtica bila u roku par minuta?

    Pa nakon 5min.ili10min.se pojavila.neznam draga strah me.nesto kao da ide mozda menga dolazi.,sad sam se obrisala oprostite na izrazu,ali kao nesto svijetlo smeđe.


    Neznam jeli implantacijsko krvarenje? i u trudnoći je jednak osjećaj kao da ces procuriti. Mozda bi trebala otici u najbliži dom zdravlja i reci da si radila test i pokazao pozitivno, mozda ti daju tablete za ocuvanje trudnoće. ja bih otisla sigurno.

  • Rayna

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Mišljenja sam da ako test pokaze bilo kakvu crticu da potvrđuje trudnoću. Bio on jeftin ili skup. Daj boze da si trudna!! 

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Jeli normalno da simptomi dolaze i odlaze?Prsa naprimjer bole pa ne bole… koji stres!!! I trbuh isto malo boli malo ne.Kako je bilo vama koje imate plus?

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Didi ja vidim. Cure, kako ove naslage crinonea izvaditi iz sebe? Mrvicu sam isceprkala, al duboko je.

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Didi meni je bilo lakše kad sam vidjela deblju crtu na testu manje osjetljivosti,psihički. A šta se tiče iscjetka puno ga žena ima pa je sve ok,nemoj mislit najgore.
    Perla meni je tako stalno,dođu i odu

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Didi ja vidim. Cure, kako ove naslage crinonea izvaditi iz sebe? Mrvicu sam isceprkala, al duboko je.


    Smiješna si,izaći će samo ne brini,ja sam rekla da proizvodima sir😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Rayna

    Didi28

    Rayna

    Jel ti ta crtica bila u roku par minuta?

    Pa nakon 5min.ili10min.se pojavila.neznam draga strah me.nesto kao da ide mozda menga dolazi.,sad sam se obrisala oprostite na izrazu,ali kao nesto svijetlo smeđe.

    Neznam jeli implantacijsko krvarenje? i u trudnoći je jednak osjećaj kao da ces procuriti. Mozda bi trebala otici u najbliži dom zdravlja i reci da si radila test i pokazao pozitivno, mozda ti daju tablete za ocuvanje trudnoće. ja bih otisla sigurno.


    Ma ponesla sam utrogestane imam 2kutijice stavila sam 2 i onda mi se to pojavilo.sad nemam nista nevidim.,daj boze da jesam sutra ponavljam test pa cemo vidjeti.sve je u bozjim rukama a ja koliko mogu bit opustena i ne razmisljat negativno,trudim se bit pozitivna

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Beba

    Didi meni je bilo lakše kad sam vidjela deblju crtu na testu manje osjetljivosti,psihički. A šta se tiče iscjetka puno ga žena ima pa je sve ok,nemoj mislit najgore.
    Perla meni je tako stalno,dođu i odu


    Hvala ti beba,kako si ti? Ja imam bolove ujutro i poslijepodne, i onda nestane bol samo od sebe, 

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Rayna

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Didi ja vidim. Cure, kako ove naslage crinonea izvaditi iz sebe? Mrvicu sam isceprkala, al duboko je.


    Kakve naslage? 🤔

  • da.da

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Didi ja vidim. Cure, kako ove naslage crinonea izvaditi iz sebe? Mrvicu sam isceprkala, al duboko je.


    Draga meni je mpo dr rekla da ni slucajno ceprkat ne naslage i ne gurat si unutra prstice za to izvaditi… Sami komadici ce ispadat kad se dovoljno nisko spuste… Btw u tim naslagama se isto tako nalazi progesteron koji se polako apsorbira.. Tako da moj ti je isto savjet ne diraj to 

    Prvi stimulirani 3mj2018
    27 jajnih stanica
    Hospitalizacija radi hipera
    5 oplodenih
    Samo 1 blastica
    Fet 22.dan ciklusa
    5dnt 🍼
    Danas 8tt i srceko kuca 134 otkucaja u min
    9 1tt otkucaji 2 srceka💕
    15tt dva pisulinca

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.