Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Trudila sam se urediti sve 🤣🤣🤣🤣
    A da, kak je sad opet počelo treskati mene odmah panika lovi 🥺
    Reci sveki da će biti tri dana na probnom roku 😄😄😄

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Ma mene tjesi što nismo u epicentru, i što smo u kuci koja je novosagrađena i nije se stedilo na materijalu.. 
    Ma kakav probni rok, dobila jr posao. Hahah
    Uglavnom, budemo vidjeli jer kraljica planira na more cijelo ljeto pa cemo morati se kombinirati muz i ja s cuvanjem i vjerojatno ce ici u vrtic L.. . Makar na par sati.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ma i naša je zgrada čvrsta, imamo malo stanova, 22 i u tri stana su građevinci tako da oni imaju i nacrte i imamo i statičara kojeg smo uzeli, treba nam doći da vidi sve stanove i veli svoje mišljenje u vidu jel se da sto pojačati još dodatno ali kad nisam ja stalno doma 😧
    A dobro na ljeto je već manja vjerojatnost prehlade pa ćeš već vidjeti kako ce to. Jeste počeli sto opremati? Uzimas li nešto sto nisi sa L?

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Btw ja već imam popis kaj bi htjela sto nisam uzimala s M 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Da, to mi svi kazu za prehlade, da je u biti dobro da i krene tad.. 
    Narucila sam bas neki dan ogradice za kinderbet, ali uzela sam i za nju i za L. Moram vidjeti sta imam, znam da sam bodye npr proslijedila dalje i da mi tog treba.. Ljuljacku smo isto dali, pa čekam da rodim da mi ju frendica vrati 🙈
    Ne znam sta bi uzela, sta ti mislis uzeti?
    Nekako mi se ne cini fer (ajmo tak rec) da za nju nesto kupim sto nisam za L..
    A i malo mi je rano mozda vec nabavljati stvari
    . Nadala sam se da cemo do sad imati sve sredeno na katu pa da mogu kutak uredivati a ne ovako.. Jos uvijek po kutijama i torbama stvari
    …. 
    Ma puno ces se smiriti psihicki kad ti potvrde da jr zgrada ok gradena. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ma znamo da je građena dobro ali kak nikad nije bilo potresa dobro je da dođe netko i to sve jednom pogleda, inače se treba svakih 10 godina to raditi ali nitko po zgradama nije nikad jer nije ni bilo ičega 😂😂😂😂
    I meni je fer kupiti nešto novo, ono sto želim dodatno a nisam imala s M je kuhalo koje kao nisam htjela s njim na kraju ipak želi 😂 želim i ovcu Ewana 🙈 želim i stolicu Nomi to je za sad na popisu i torbicu za pelene ali onu ko novcanik, platnena, tan za jedne maramice i par pelena 🙊

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    E ovcu cu i ja uzeti. Stolac smo imali taj na ljuljanje u stanu, al uzet cu ga i sad.. Ovo za pelene mi ne treba, imamo neko iz mullera na tu foru.. 
    Kakvo kuhalo? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Mi smo odlučili da L ide u vrtic 1.3.
    Mislim da ce biti dobro za njega

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Twistshake ću uzeti, bude stalno popust kodova na 55% pa ću tako uzeti. 
    Kad je tebi termin? Ma neka krene s adaptacijom pa ćeš vidjeti kako vam ide i uvijek ga možeš ostaviti doma na mjesec dva a mjesto u vrticu ima. 🤗
    Meni je sad super jer on voli ići, u početku je bas bilo drame

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    27.5 mi je termin. 
    A da, vidjet ćemo.. Mislim da bi mu moglo biti dobro 😊😊
    Mi i dalje muku mučimo s donjim dvojkama. I sa prehranom opcenito. Očito nesto jako krivo radim.. Ne znam kako će u vrticu jesti, jedvo pojede gnjeceno.. 
    Danas sam mu dala rižu i mrkvu na male komadice i nakon par zalogaja ga tjera na povracanje.. Onaj smokic flips ga isto nekad tjera na povracanje..
    Bas mi je drago da voli ici u vrtic :) 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.