Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Znam, i ja sam bas pod velikim stresom.. Sinoc ako sam odspavala 3h ukupno.. Uzas.. 
    I jos je L cendrav malo, sve 4 dvojke mu idu.. Gornja probila, donje bijele da bjelje ne mogu bit, mislila sam da su i one vani ali nisu.. I samo bi se nosio.. A ja nemam snage sebe nosit.. I jos gledam svaki zvuk sta je..
    A popodne kad radis onda ga muz cuva dok ti ne dodjes s posla ili bake? Kka ste se organizirali na kraju? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ajme siroti ☹️ Nadam se da će sto prije izaći van, nama sad dvije trojke donje odjednom izlaze isto je cendrav, ali sad kad izađu onda nam fale samo petice.
    U vrticu je pa ga dragi pokupi u pol 4.

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Joooj eto te trojke, pa samo petice i onda ste mirni ☺️☺️
    Sta kaze muz kak se snalazi sam s malim?
    Ma u jednu ruku mi je i drago sto izlaze sve odjednom pa ga odjednom muci i dam mu sirup ako vidim da je bas mu preteško.. A ne da se razvuce mjesecima da rastu.. 
    Ali ima samo jedinice i tu jednu dvojku koja je tek nacela meso pa je dugi put pred nama.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Polako, doći će zubići ☺️ U našem slučaju to ide dosta brzo ali kaj veliš, nek izađu pa smo mirni.
    Tata se odlično snalazi, od početka u svemu sudjeluje, voli se uspavljivati s njim, ja im skuham naravno svaki dan da ručaju a ostalo igra i prematanje smo već uigrani 💪🏼

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Julie

    Polako, doći će zubići ☺️ U našem slučaju to ide dosta brzo ali kaj veliš, nek izađu pa smo mirni.
    Tata se odlično snalazi, od početka u svemu sudjeluje, voli se uspavljivati s njim, ja im skuham naravno svaki dan da ručaju a ostalo igra i prematanje smo već uigrani 💪🏼


    Ma super, tak i moj muz u svemu sudjeluje i to mi je bas drago jer ima ih puno s forama : ti si mu mama itd..
    Mi moramo vidjeti sto cemo i kako. Ne znam jel ce L moc u vrtic ako sam ja na porodiljnom, jel ga pametno slati u vrtic itd.. 
    Inace, radovi stoje jer smo s ovima za knauf prekinuli suradnju.. I tak.. 
    Malo sam bila neka zbedirana zadnjih dana.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ma na forumu ima svega usudila bi se rec 🙊 
    Može ti on u vrtić ako si na porodoljnom, ali kad kreću u vrtić onda se svako malo prehladeni jer se tamo mjesaju svi, smrću, kašljucaju Itd a ti cem imati novorođenče u kući, ne znam, evo procjeni sama, dobra stvar je sto će on krenuti na proljeće kad će se te prehlade svesti na minimum. Zao mi je zbog radova, nažalost prošli smo to, imali smo jedne jako loše i neodgovorne majstore kojih smo se jedva rješili 🙄 samo polako, imate vremena jos sve rješiti prije bebice 🤗
    Mi smo bilo ovaj vikend na moru, ono petak do nedjelje, ja sam bila na go prošli tjedan pa smo iskoristili da zbrisemo malo, bilo nam je super, sve svo bliže odluci da preselimo iz Zagreba na more 🙊

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Stvarno bi se preselili na more?? A gdje idete? Mi smo kod zadra, i stalno neka bura puše pa ni nemam volju ici tamo po zimi..
    Ma znam da za te prehlade u vrticima, mislim da ce ostat L doma sa mnom.. Jer bar prvih mjesec dana kad se bebolina rodi ce muz biti doma.. A prije toga dok cu imat trbuh do zuba nek svekrva zapne malo jace s cuvanjem 😆😆
    Da, ono, nemos nac poštenog majstora danas a svi kostaju ko suho zlato 🥴
    Cak ni velux nije došao za krovne prozore jer su nesto sjebali narudžbu. 40000kn za prozore. I oni sjebu. I postane ti smijesno vec
    Ja ne kuzim kako ovo svijet uopce funkcionira kad su ljudi takvi.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Joooooj da ☺️☺️☺️☺️ Meni ti je more terapija, zaista se tako lijepo i smireno osjećam, samo sjednem na sunce i gledam u more ☺️☺️☺️☺️
    Mi bi u Pulu ili okolicu iako mi je Zadar druga ljubav nakon Zagreba, ništa me specifično ne veze za njega nego mi je predivan.
    Gledala sam gdje je s tim potresima ok i ispostavilo se Istra, često putujemo i prošli smo već dosta Istre i sviđa mi se, sadržajno je dovoljno. Ima sve sto nam treba.
    Gledamo dole zemljišta, nadam se kroz koju godinu da ćemo zaista i preseliti i sto je najbolje doma si za čas. Do Zagreba ima 2,5 sati tako da mi je to mrak.
    Ne znam sto reci osim da se samo ne nerviraš radi bebice, ja sam ludila i isto smo se nadavali novca a da ne pričam kad smo kupovali sve živo ili nema na stanju pa se naručuje ili je oštećeno 🙄🙄🙄🙄 kad se samo sjetim svega toga. Uzas
    Nego kaj nego da svekrva treba uletit 🙊 taman će L piciti po kući i Trebat će ga hvatat 🤣🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Htjela promjeniti malom sticker i zeznula, pomagaj 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Joj tebe ti potresi i dalje proganjaju? Ja sam se malo primirila oko toga..
    Ma ne nerviram se čak nešto previše nego mi je čak smiješno i nevjerojatno da svijet tak funkcionira.. 
    Narucila neki dan muzu carape s interneta, stopalice. Stigle neke dokoljenke. Stari moj, pa ni carape ne znaju spakirat ispravne. I sta rec. 
    .. Nda.. Ona je malo starija pa ne znam kak ce to sve skupa izgledati kad on krene trcati.. I sad ga jedvo lovi dok puze ko lud 😅😅
    Vidim da si uspjela sticker sredit i profilnu 😆😆

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.