Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • snje

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno!

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Da, i Julie i ja.. Ali ja sam tek od cca 35 tjedna..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    snje

    Pozdrav svima! Najprije nam svima zelim zdravu i manje treskavu godinu.
    U 8tt trudnoce sam, prokrvarila u 7, hematom, utrogestan…obzirom da sam radi toga isla ne Merkur, a dogodilo se dan prije 1. redovnog pregleda, ginekologica mi je preko sestre porucila nek se odlucim gdje cu vpditi trudnocu, a kako me nije htjela primiti niti na konzultacije, odlucila sam se voditi trudnocu na Merkuru, jer sam zakljucila da nemam sto raditi kod takve neprofesionalke. U narednim.danima moram na Merkur na kontrolu pa me zanima kojim danima su u trudnickoj ambulanti koji dr i kakva su vasa iskustva s vodjenjem trudnoce na Merkuru. Hvala unaprijed na svim info!


    Pozdrav Snje, sretna nova godina i tebi ☺️ Zao mi je zbog krvarenja, a ginekolozi su pretrpani tak da često šalju u bolnicu pogotovo ako su tako neke komplikacije, po meni čak i bolje jer tamo imaš kompletnu obradu odmah. Ja sam svoju trudnoću od početka vodila na Merkuru, htjela sam da mi ju vodi prof. Matijevic, meni je on predivan prije svega čovjek, a onda i ginekolog. Vrlo smiren i detaljan, za svaku preporuku. Kroz 40 tjedana trudnoće i trudničkog tečaja na Merkuru upoznala sam mnogo ginekologa, primalja i ostalog osoblja, moje iskustvo je super. Ne znam točno kojim danima je tko ali mogu preporučiti mnogo ginekologa. Sto god te zanima samo pitaj. ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Valkris

    Julie

    Sretna vam nova godina, da vam je mirnija, sretnija i zdravija ❤️ Mi smo u kaosu zbog potresa. Sve nam je ok sa stanom ali strah, u utorak sam bila na poslu kad je to steplo, radim na Cvjetnom i nestalo je struje, ljudi počeli vristati i stampedo u centru 🥺🥺🥺
    Otišli smo na more na par dana. Bravo za L 🦷 bas mi je drago da uživate u komunikaciju 🤗 sto nas svega lijepog tek očekuje ☺️☺️☺️ Jedva čekam ❤️
    M je ok, malo mu je curio nos kak su za vrijeme potresa tete izvele djecu van a spavali su pa su im samo na pidamicu obukli jaknicu, svaka im čast na pribranosti, ja sam mislila da ću iz koze izletit dok nam tetra nije pustila u grupicu poruku da su svi dobro i na sigurnom ❤️

    Sretna nova godina i vama 😘 😘 😘 i sve najljepše želje
    Znam taj strah.. Ja sam taman uspavala L i legla kraj njega, isto je kuca ok nema stete, srecom i muz radio od doma.. Ali evo, tipkam ti i strah me, muz malo zatrese nogom, mene panika.. Bila sam par dana na normabelima, ali nije ni to rjesenje.. Vrijeme rane liječi pa ce tako i ovo proci za par mjeseci.. Srecom, ne osjetimo one ispod 4,pa mi je donekle lakse.. Ali velim, trzam na svaku glupost..
    Joj mogu mislit kak ti je bilo kad nisi bila uz njega..
    Kakvo vam je vrijeme na moru uopce sad?
    Inace, otkad je ta dvojka izbila puno mirnije spava.. Steta sto ja ne mogu mirno spavati sad dok imam priliku..
    Bas sam nekak potistena i tuzna zbog svega toga i ne mogu se opustiti niti na sekundu..
    I na pola trudnoće sam i ne znam gdje je vrijeme proslo 🙈🙈🙈🙈🙈💖💖💖💖


    Bili smo samo 4 dana na moru, do nedjelje. Vrijeme nas i nije bas poslužilo, ali smo se barem naspavali u miru. Osjećam se isto kao i ti 😰 ja se nadam da će to uskoro biti iza nas i da ćeš uživati u miru i trudnoći kako se spada. 🙏🏼 Drago mi je i da je L mirniji kad su ti zločesti 🦷 izašli 💪🏼

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Valkris

    snje

    Pozdrav svima! Najprije nam svima zelim zdravu i manje treskavu godinu.
    U 8tt trudnoce sam, prokrvarila u 7, hematom, utrogestan…obzirom da sam radi toga isla ne Merkur, a dogodilo se dan prije 1. redovnog pregleda, ginekologica mi je preko sestre porucila nek se odlucim gdje cu vpditi trudnocu, a kako me nije htjela primiti niti na konzultacije, odlucila sam se voditi trudnocu na Merkuru, jer sam zakljucila da nemam sto raditi kod takve neprofesionalke. U narednim.danima moram na Merkur na kontrolu pa me zanima kojim danima su u trudnickoj ambulanti koji dr i kakva su vasa iskustva s vodjenjem trudnoce na Merkuru. Hvala unaprijed na svim info!

    Pozdrav, sretna i manje treskava Nova i tebi 😊😊
    Mislim da neces pogrijesiti bilo koji dan da odes, čine mi se svi stucni. Koliko znam treba se naruciti sad zbog korone.. A za najnovija iskustva i raspored doktora mozda da pitas na forumu zimske bebe 2020/2021,mi smo ipak bile na merkuru prije godinu dana skoro, a ostali ne komentiraju bas ovu temu hehe


    Zato ti i ja tipkamo ko šašave 😂 bas nas briga 🙊

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Julie

    Valkris

    Julie

    Sretna vam nova godina, da vam je mirnija, sretnija i zdravija ❤️ Mi smo u kaosu zbog potresa. Sve nam je ok sa stanom ali strah, u utorak sam bila na poslu kad je to steplo, radim na Cvjetnom i nestalo je struje, ljudi počeli vristati i stampedo u centru 🥺🥺🥺
    Otišli smo na more na par dana. Bravo za L 🦷 bas mi je drago da uživate u komunikaciju 🤗 sto nas svega lijepog tek očekuje ☺️☺️☺️ Jedva čekam ❤️
    M je ok, malo mu je curio nos kak su za vrijeme potresa tete izvele djecu van a spavali su pa su im samo na pidamicu obukli jaknicu, svaka im čast na pribranosti, ja sam mislila da ću iz koze izletit dok nam tetra nije pustila u grupicu poruku da su svi dobro i na sigurnom ❤️

    Sretna nova godina i vama 😘 😘 😘 i sve najljepše želje
    Znam taj strah.. Ja sam taman uspavala L i legla kraj njega, isto je kuca ok nema stete, srecom i muz radio od doma.. Ali evo, tipkam ti i strah me, muz malo zatrese nogom, mene panika.. Bila sam par dana na normabelima, ali nije ni to rjesenje.. Vrijeme rane liječi pa ce tako i ovo proci za par mjeseci.. Srecom, ne osjetimo one ispod 4,pa mi je donekle lakse.. Ali velim, trzam na svaku glupost..
    Joj mogu mislit kak ti je bilo kad nisi bila uz njega..
    Kakvo vam je vrijeme na moru uopce sad?
    Inace, otkad je ta dvojka izbila puno mirnije spava.. Steta sto ja ne mogu mirno spavati sad dok imam priliku..
    Bas sam nekak potistena i tuzna zbog svega toga i ne mogu se opustiti niti na sekundu..
    I na pola trudnoće sam i ne znam gdje je vrijeme proslo 🙈🙈🙈🙈🙈💖💖💖💖

    Bili smo samo 4 dana na moru, do nedjelje. Vrijeme nas i nije bas poslužilo, ali smo se barem naspavali u miru. Osjećam se isto kao i ti 😰 ja se nadam da će to uskoro biti iza nas i da ćeš uživati u miru i trudnoći kako se spada. 🙏🏼 Drago mi je i da je L mirniji kad su ti zločesti 🦷 izašli 💪🏼


    Ma proci ce ko i sve.. Samo treba vremena.. Sinoc sam vec bolje spavala.. Zao mi je sto vam bar nije malo sunca bilo, al opet zima je, nemres ni očekivati puno.. Nadam se da bar nije grmilo jer mislim da bi me i to presrravilo jos.. 
    Da, na pola puta sam a eto uvijek nesto.. Pa ti radovi, pa potresi.. Pa L opet cendrav.. Bas sam rekla muzu da mi se cini ko da nisam niti uzivala niti bila puno opustena.. Al dobro, sve mi se teze postaje saginjati i tako to pa cu uživati kasnije 💖💖 imam jos pola 💖💖

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • snje

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Julie

    snje

    Pozdrav svima! Najprije nam svima zelim zdravu i manje treskavu godinu.
    U 8tt trudnoce sam, prokrvarila u 7, hematom, utrogestan…obzirom da sam radi toga isla ne Merkur, a dogodilo se dan prije 1. redovnog pregleda, ginekologica mi je preko sestre porucila nek se odlucim gdje cu vpditi trudnocu, a kako me nije htjela primiti niti na konzultacije, odlucila sam se voditi trudnocu na Merkuru, jer sam zakljucila da nemam sto raditi kod takve neprofesionalke. U narednim.danima moram na Merkur na kontrolu pa me zanima kojim danima su u trudnickoj ambulanti koji dr i kakva su vasa iskustva s vodjenjem trudnoce na Merkuru. Hvala unaprijed na svim info!

    Pozdrav Snje, sretna nova godina i tebi ☺️ Zao mi je zbog krvarenja, a ginekolozi su pretrpani tak da često šalju u bolnicu pogotovo ako su tako neke komplikacije, po meni čak i bolje jer tamo imaš kompletnu obradu odmah. Ja sam svoju trudnoću od početka vodila na Merkuru, htjela sam da mi ju vodi prof. Matijevic, meni je on predivan prije svega čovjek, a onda i ginekolog. Vrlo smiren i detaljan, za svaku preporuku. Kroz 40 tjedana trudnoće i trudničkog tečaja na Merkuru upoznala sam mnogo ginekologa, primalja i ostalog osoblja, moje iskustvo je super. Ne znam točno kojim danima je tko ali mogu preporučiti mnogo ginekologa. Sto god te zanima samo pitaj. ☺️


    Hvala puno na odgovorima, cure! Bila sam u pon, dospjela kod dr. Gordane Planinic Rados, odlicna je bila, hematom je u resorpciji, beba ok, jupi! Obzirom da cu tamo voditi trudnocu, a kako mi moja gin nije dala uputnice za krv i urin, odmah mi je d.Planinic izdala uputnice cak i za hormon stitnjace, sisla sam kat ispod i sve zbavila za 10min. Takodjer me narucila na slj.pregled kod dr. Zmijanac u visokorizicnu ambulantu jer tamo imaju bolji uzv i jer je de. Zmijanac super. Prezadovoljna sam sa svima kod kojih sam do sad bila na Merkuru, zbilja su profesionalci i dragi. S dr.Zmijanac se jos nisam imala prilike sresti. Kod dr.Zmijanac sam u 12tt, a prije toga sam se mislila naruciti kod dr.Pavlovica u Mediformu radi mjerenja nuhalnog i radit cu po svoj prilici Panoramu.

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Meni je ta Gordana isto bila super, njezna i pricljiva 😉
    Nuhalni se mjeri u 12.tjednu koliko ja znam.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Nadam se da ste dobro… Mene bas panika bude. Ne znam sto mi je gore za bebolinu, panika ili da trazim neku jacu tabletu od normabela 2 mg koji mi ne djeluje… Morat cu popričati s dr jer ova kolicina stresa sigurno nije dobra za trudnocu.. Srecom pa sam u drugom tromjesečju kad nije tako opasno za bebu sve to… 
    Inace, znam da damnarexx ne pise vise na ovu temu, ali javi se na zimskima i javila je bas da je i ona trudna 💞

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Snje dr. Zmijanac je meni vodila porod i bila sam jednom kod nje na pregledu, odlična mi je. Nuhalni se mjeri kako ti je napisala i Valkris, nemoras to ići privatno plaćati. 
    Valkris i meni je panika, radim popodne ovaj tjedan i ujutro sam sama 😰 Uzas mi je jer se na svaki šum preplasim.
    Drago mi je Damnarex 😍 neka je bebica, ja sam danas dobila m 🥺 rado bi novu trudnoću ali sam trenutno pod tolikim stresom da zaista ne znam koliko dugo će nam trebati 🥺

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.