Porod u Vinogradskoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    mene zanima jedna stvar, ima li ovdje neka mama koja je u vinogradsku ponijela plan poroda? zanima me kako su se ponasali prema vama nakon toga? jesu bili manje ljubazni jer se ponasate kao princeza? ili su to primili kao potpuno normalnu stvar zene koja ima pravo odlucivati o svom tijelu dok god to nikog ne ugrozava? ja bi ga ponijela tamo na porod no ne zelim zbog toga napraviti kontraefekt

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Ja nisam nosila pisani plan poroda, ali sam ljubazno prenijela svoje želje doktorici i babici - “ako može molim bez dripa, ako može molim bez rezanja…”. Za prokidanje vodenjaka me doktorica pitala prije, pa sam ja rekla da može. Sve što su mi radili/davali, su mi objašnjavali. I nitko se nije ljutio na to kaj sam ih nekaj zamolila - s tim da sam naglasila da sve to molim ako vide da može i bez toga (recimo rezanje). I nisu me rezali iako sam bila prvorotkinja. Imala sam 2 estetska šava.  Niti sam bila na dripu jer sam imala jake svoje trudove. A vodenjak mi je dr prokinula na 8 cm - moj je bio jako elastičan, pa valjda ne bi sam ni puknuo do samoga kraja.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    jel boli to prokidanje vodenjaka??

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tina0208


    jel boli to prokidanje vodenjaka??

    Ma kakvi, ne osjetis nista. osjetis samo kako voda curi ko luda :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    oh super… kako ce mi tek biti rodit kad se bojim toga…strasno…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    lilica   ja necu nosiiti plan poroda…isto cu im samo kad dodem tamo na stol ili di budem vec reci im da me nerezu ako nema potrebe i da mi nedaju drip isto ako imam dovoljno jake trudnove..a ako bas mora nek ga daju prezivjet cu nekako..samo najvise od svega nebi zeljela rezanje. =) ali zato se ja uljim svaki dr dan.. inadam se da nece biti potrebe. =)

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ja nekako imam osjecaj da cu biti toliko izgubljena i ustrasena da cu zaboraviti na to sve, pa onda ni od muza ne mogu ocekvati da se snade i kaze im moje zelje  zato sam mislila napisati plan poroda pa eto barem njemu da si ponovi gradivo prije nego ude u radaonu i da se eto proba izboriti za moja prava  naravno ako ja ne budem u stanju za to

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Prokidanje vodenjaka ne boli. Samo osjetiš nalet plodne vode kad pljusne iz tebe.
    Ono što boli je kad se “zaštopaš” na zadnjem cm pa te netko (doktor) mora otvoriti ručno taj zadnji cm jer beba već tiska prema dolje, a ti si zadnja 4 sata na 9 cm. Ali to boli jako kratko.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • lea4

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Svima je potrebna gravitacija ali se još uvijek većinom prakticira porod na leđima, pitaj boga zašto….

    vrijeme je buđenja

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    ja sam saznala da se u vinogradskoj mogu dignuti kreveti kao da sjedis…ali nijemi jasno i nece mi biti..ako imaju vise vrsta za porod zasto onda nemaju osoblja poducenih za to. :/ ja cu trazitijos da budem do samog izgona svugdje samo ne na krevetu..postuju i tu mogucnost..jel ima koja mama uskoro porod..moj je za 4 tjedna ak ne i prije :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.