Porod u Vinogradskoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Jel mi moze netko objasnit prednosti tog stolcica? I opcenito kak funkcionira porod s njim…js to nikako sebi nemogu predocit…nisam trazila po netu pa me zanima o kakvom stolcicu svi pisu

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Već se ja raspitala za stolcic da imaju ga..ali ima samo jedna babics koja je poducena za njega..pa je samo pitanje hoćeš li doći u njenu smjenu pa ćeš moći ići na njega a inače ti negine krevet. Prednosti stolcica je taj sto si u prirodnijem položaju za porod..lakše beba i posteljica izlaze van..nema toliko naprezanja naspram kreveta..ali sam Čula u vinog. Da im se kreveti mogu dignuti kao i da sjedis…
     Ja sam rekla da ako nebudem potrefila smjenu za stolcic da cu tražiti da budem gdje ja hoću do samog izgona. Znaci Šetati.sjediti na lopti ležati… 
    Samo kažu ako previše zahtjevas da se tako i ponašaju prema tebi. A ako budeš kao uplašen onda se bolje ponašaju i popuštaju tvojim zahtjevima. 
    Meni muž ide samnom tak da ce biti kako ja kažem…

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    pa ne mogu vjerovati, sad si me jako razocarala  pa zar je moguce da jedna takva bolnica ima stolcic i samo jednu osobu poducenu za njega???  ja zelim stolcic i potpuno mi je apsurdno radati na krevetu a stolcic pored mene. jel moguce da se do 9. mj. to promijeni? jao jao sad sam se bas uznemirila 

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Ne bi ti to znala reci ovo ti govorim sta sam saznala. Nažalost tako je.nemaju para da bi slali na podučavanje. Katastrofa..a neznam dali se može dogovoriti Nesta. Da dode babica ili u njenu smjenu da se dode ali onda neznam kako funkcionira. Da nažalost jedina bolnica u ZG koja ima stolcic nema babica u poduci

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Ja idem bas 21-og na kontrolu pa budem pitala tuckara Jel zna sta o tome…ja sam od početka trudnoće zapela za stolcic… nekuzim sta se moraju podučavati ako pišu na forumu da je isto radanje tj babica prima bebicu isto kao i na krevetu. Jedino sto mora biti savitljiva jer kleče pred tobom kao pred kraljicom 

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    uzas uzas uzas, pa valja ja imam pravo sama odluciti kako cu roditi (ako je vec opcija ponudena, jel) i smatram da to nije nikakvo izvoljevanje ni pretjerivanje, ne trazim da mi radaona mirisi po lavandi niti da me sa svake strane jedna sestra hladi peruskom, nego trazim porod koji mi se cini najprihvatljivijim i za mene i za dijete i jednostavno bit cu jako razocarana ako zbog tudih propusta i nepripremljenosti na novouvedene opcije ja budem morala roditi na neki drugi nacin. 
    a di si ti to saznala, jel to neka bas provjerena informacija? i jel friska? mozda je bilo tako na pocetku kad su ga tek uveli? (nada umire posljednja hehe) i sto se tice ovih kombinacija i dogovora oko tog stolcica, jel znas kome se mogu obratiti?

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Provjerena friska informacija..do sad su samo 2se uspijele poroditi na njemu nažalost..ali i dosta njih nezna da ju uopće imaju.  A to za dogovor pitati doktora kad krenes na preglede u bolnicu..ja kažem idem sad 21.5pa cu pitati doktora. Pa ti javim..da Žalosno je sad možeš birati i Želiš tako..a nemozes jer oni nemaju osoblja. Užas.

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Provjerena friska informacija..do sad su samo 2se uspijele poroditi na njemu nažalost..ali i dosta njih nezna da ju uopće imaju.  A to za dogovor pitati doktora kad krenes na preglede u bolnicu..ja kažem idem sad 21.5pa cu pitati doktora. Pa ti javim..da Žalosno je sad možeš birati i Želiš tako..a nemozes jer oni nemaju osoblja. Užas.

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ma daj, 21.5.? kod tuckara?  i ja sam taj dan narucena tamo 

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Joooj - ja isto hoću stolček - jako, jako. jako… U svakom slučaju ću tražiti podizanje stola ovaj put, jer mi je prvi put to ležanje bilo koma. I isto ću moliti što dulje hodanje - one sekunde kad sam legla, leđa su me počela ubijati i ostala sam zakočena na 9 prstiju 3 sata dok me doktorica nije rukom otvorila. Meni je potrebna gravitacija.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.