Porod u Vinogradskoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    da da idem 21.5 kod tuckara :) trebala sam sad 14 ici ali kako sam prosli tj bila na hitnom prijemu necu ici..pa su mi rekli za 2 tjedna. =) kad je tebi termin ?
    iskrica i ja sam rrkla ako neuspijem stolcic da cu traziti da mi dignu krevet. ili da do samog izgona setam i budem kako ja hocu. ako sve bude islo svojim tokom.

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    i ja sam bila na hitnoj, a kod tuckara 21.5. prvi put idem. jel stvarno tak dobar kak svi pricaju? da ga sve fino mogu ispitati sto me zanima i da mi smireno na sve odgovori (za razliku od mog dosadasnjeg ginekologa koji je samo vikao ) pa i za stolcek ili bar taj stol uspravni, bas kao sto je iskrica rekla, treba mi gravitacijaaa 

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Ja sam jako zadovoljna s njim..ja idem od početka trudnoće kod njega.. sve sto sam ga pitala mi je odg.. a zna ga zamjeniti i dr.Vesna glavna za porodnistvo i ona je isto super i objasni isto. Ja cu ga bas pitati ako se sjetim jer imam još pitanja :-)

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    i ja, cak sam si na papir napisala  mozda se onda i sretnemo hehe. hvala na informacijama 

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Srest ćemo se sigurno :-) samo ti ćeš mene možda i prepoznati ;-) javi sta ti bude rekao..ako ga budes pitala sta za stolciic

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    hocu naravno e daj me dodaj za prijatelja, Lorenna Poturica. ne znam ovak dodavati po nadimku 

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    mi smo vec bili prijtelji na facebook-u =)  trazila si me isto u vezi vinogradske.. =)

  • Avatar reina2731

    reina2731

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Rodila sam tamo prije mjesec dana. Priča ide ovako: 

    Prvu trudnoću sam vodila na sv. Duhu, radi manjka plodove i veličine bebe ( 4000/ 55) na dan termina su me zatvorenu inducirali. 16h trpila sam urnebesne trudove koji su se preklapali, dali su mi 3gela i 2dripa, otvorila sam se 8cm i radi zastoja poroda ( nisu nikako mogli dobit 10) su me porodili hitnom sekcijom, dečko je bio 3950/ 55. Fulali su tek 50gr.

    Ostala sam trudna nakon 2god, isti mjesec kad nam je sin navršio 2god. Trudnoća je bila rizična, morala sam mirovati etc. Nisam imala pojma kud ću. U 34tt sam se naručila na 1.bolnički pregled koji je trebao biti 10.4.u vinogradskoj.

    Jutro 31.3.s 35+ 2, sam se probudila, najela nutele i u 9.48 bljuć! Pukao vodenjak! Ništa, otuširala se, pozvala muža s posla, starijeg ostavili kod tete, zvonimo na vrata rodilišta, izađe sestra pita šta je, uputi me da sjednem i čekam i ja učinim tako. Nakon pola sata izlazi pitat me koji sam tjedan, reko 35+ 2, ona podivljala šta šutim pa reko niste me pitali! Ajde ok, pa pita koji porod, kad je bio prvi, ajme sekcija! Još luđa ahahahaha pa me brzo uvede, strka, a ja hladna šta im je. Pregledaju me, upute u predrađaonu, nastoje zaustavit porod, kaže sestra ak šta bude da je zovem. 
    Oko 14h moram na dugu nuždu, pušem, dođe sestra' ma na koliko imate trudove???' , ne znam. svake 3min??? - Opet strka, dr me pregledava, progresivni trudovi, 3cm otvorena. Zove muž pita da dođe jer je htio sudjelovati reko zvat ću te. Ma dajte, šta vam je svima, s prvim od 3 do 8cm trebalo je 10h s indukcijom! Obrijali me, klistirali, rađaonica i 8cm!!!! Nisam muža stigla zvati da reže pupčanu UPS :-) 
    Sa mnom su bile 3sestre, 2doktora, anesteziolog, pedijatar - radi prijevremenog i stanja nakon sekcije. Iznimno dragi, držali me za ruku, hrabrili, svaka čast! U 16.55 rodio se drugi sin 2850/ 47, ap 10/ 10.

    Oduševljena sam kakvi su svi bili. Glavna gin mi je rekla na kraju - bili ste vrlo stimulativni, dođite nam opet. Ahahahahahaha :-D 

    Lako je surađivati kad imaš posve prirodan porod, lako! Tako bih mogla još 8puta.
    Brinuli su se o meni, bili su ful oprezni i taj drugi porod kojeg smo odlučili dovršit u vinogradskoj je predivno iskustvo!

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    cestitam  reina2731  na bebacu…da i ja samcula dosta pohvala za tu bolnicu..zato i idem u nju. prvo mi je djete..pa cemo vidjeti kako ce biti… muz ide samnom u radaonu..a i bit ce jedna sestricna koja tamo radi praksu kao babica… =) tako da se nadam da ce mi biti dobro u svakom slucaju nemoze biti lose kad imas osobe koje poznajes pored sebe.. =)=)

  • Avatar reina2731

    reina2731

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Hvala 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.