Porod u bolnici Sv. Duh

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Omerta od kojeg tjedna ides na sv. Duh? Jel svaki put gledaju vaginalno i ctg i uzv ili? 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    skoljka

    Omerta od kojeg tjedna ides na sv. Duh? Jel svaki put gledaju vaginalno i ctg i uzv ili?


    Vidim na Zimskim pa ti si vec dobro otvorena, drzim 🤞🏻 da sve prodje dobro. 😉 Mozda se vec i mazite ☺️

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Omerta cestitam na bebici i brzom porodu 🥳😍
    Ja bas u to vrijeme bila na pregledu ☺️. Kad ce ti se dat opisi nam malo detaljnije ovdje. 

  • IvanaaT

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Evo da i ja podijelim svoja tri iskustva sa bolnicom Sv.Duh, jedno prije 11. Godina, drugo krajem 2018, a treću bebu čekam i idem na preglede kod dr. Zudeniga već 5mj, on mi vodi već drugu trudnoću. Što se doktora tiče, stvarno nije neki pričljiv i funny lik ima tamo i komunikativnijeg osoblja ali diganostičar je i stručnjak u svome poslu. Pregledi kod njega i vaginalni(koje radi rijetko) i ultrazvučni i uzimanje uzoraka po potrebi su mi bili najnormalniji..On je inače primarijus i glavni na odjelu visokorizičnih trudnoća i ja sam ga prepoznala kao stručnjaka na svome području iako kažem, da je malo pričljiviji i veseliji nebi škodilo :) Što se ostalih tiče, a vjerujte mi načučala sam se u predrađaoni, na odjelima, salama i boksevima(prirodan porod, carski,  nekoliko ostajanja zbog komplikacija, pregledi tokom većine trudnoća u bolnicama) tako da sam imala priliku upoznat više manje svo osoblje i doktore i stvarno mogu reći da sam imala i više nego ljudski tretman kod 99,9% osoblja pogotovo liječnika..Bila je jedna starija plava sestra izuzetno arogantna i neljubazna, u rađaoni, više sam je puta susrela pa i na porodu i stvarno je sablazan prema svima, čak i tatama kojima pokazuje bebe..Ali sve ostalo od sestara u predrađaoni,babinjača, sestara za dojenje, ma ne da nemam prigovora nego imam sve riječi pohvale jer sam stvarno imala ljudski tretman i to bez ikakve veze..

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    skoljka

    Omerta cestitam na bebici i brzom porodu 🥳😍
    Ja bas u to vrijeme bila na pregledu ☺️. Kad ce ti se dat opisi nam malo detaljnije ovdje.


    Hvala  i tebi cestitke! Nadam se da je sve proslo uredno! Link na moj porod: https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/zimske-bebe-2019-2020-2-dio-24945?page=912 [miss7mama.24sata.hr]

    Sto se tice odjela babinjaca (zapravo bile smo zbog guzve cijelo vrijeme na odjelu patologije), doktora, babica, sestri i ostalog osoblja, nemam nikakve zamjerke. Svi su bili ljubazni i usluzni.. hrana super (za mene veganku je bio drugaciji meni), porcije velike. Mi cure u sobi smo se super spandjale. Bebe su bile cijelo vrijeme sa nama.. osim kad je falilo krevetica pa su od njih dve uzeli preko noci ili na zahtjev ako je tko htio. Ja nisam.. ako koga jos sto zanima, slobodno pitajte! 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar meeneepanda

    meeneepanda

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ima tko svjezije iskustvo, mozda lezanja, cuvanja trudnoce u ovo ludo doba? Kakvo je stanje?
    Ne znam sto me ceka, sutra sam na pregled uzv narucena. 

  • adidas12

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    FŐ MINŐSÉGŰ HALHAJÓ PÉNZ ELADÓ. DOLLÁR, TÉNYEK, EUROOK ÉS MEGHATÁROZHATÓ FOLYAMATOK. 

    My Wickr ID: .. pénzkontroll

    WhatsApp .. + 1 (213) 3285883

    We vagyunk a legjobb és egyedülálló gyártó a magas minőségű, nem észlelhető hamis bankjegyekhez. Több mint egy milliárd termékünk forgalomban van a világ minden tájáról. Kizárólag eredeti, kiváló minőségű hamis valutát kínálunk MEGJEGYZÉSEK. Világszerte szállítunk. Emellett az A osztályú bankjegyeket kinyomtatjuk és elladjuk, több mint 50 pnznznen a világon. Itt az esélye, hogy milliomos lehessen. Pencils are reproduced, megkülönböztethetetlen a szem és az érintés szempontjából. Küldünk különféle méretben, csomagolt és rejtett formában. Minden jegyzetünk hologramokat je vízjeleket hordoz, je teljesíti a fényérzékelő tesztjét. A pénzt közvetlenül a házba szállítjuk, a vmok beavatkozása nélkül. hatalmas mennyiség van készleten. EUROOK, DOLLÁROK ES TÉTELEK ÉS ÚJDONSÁGOS DOKUMENTUMOK PASSPORTOKHOZ, ID-KÁRTYÁKHOZ,

  • Avatar meeneepanda

    meeneepanda

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ponavljam pitanje jer se ovi znj ubacuju, jel to itko kontrolira? Bas je ful zapusten forum :/

    Ima tko svjezije iskustvo, mozda lezanja, cuvanja trudnoce u ovo ludo doba? Kakvo je stanje?
    Ne znam sto me ceka, sutra sam na pregled uzv narucena. 
    Ujedno sam zaboravila, ima tko popis kad je kojo doktor? Tko radi uzv uopce? 

  • eleonora

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    Jel se smije u TA doći u 8 ako sam naručena u 10? Pitam zato što je korona aktualna i npr u mom domu zdravlja ne smiješ dolaziti tek 15 min prije termina da bi se izbjegla gužva.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.