Porod u bolnici Sv. Duh

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    I mene zanima. 
    Ps: zna li netko da li u TA primaju i prije 8h? Narucena sam u 8:30, ali sam mislila doci ranije..

    Be the change you wish to see in the world..


  • Maja1234

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav, evo ja sam friška iz TA sv.duh. Najbolje je doci u 8, jer se ne gleda kad si naručen, nego kad si došao. Prvi put sam bila naručena u pol 10, prvo su me odmah izvagale, tlak i dale mi trakicu za urin. I onda sam čekala do 12 sati da idem na ultrazvuk i poslije toga kod dr na razgovor. Drugi put sam došla u 8 (bila naručena u 9) i prva sam bila na redu. Tako da preporučam da dođete oko pola 8 i ako ste prve došle, bit ćete prve na redu. Mene zanima da li je tko prenio trudnocu na sv. Duhu? Do kad te puštaju ako se ne otvaraš sam i ako ne krene porod sam? 

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    I ja sam se prvi put nacekala jer sam zaboravila kako to funkcionira. Sa prvorodjenom prije 5 godina bila samo jednom u TA, vise nisam stigla jer sam morala ic rodit sa 38+2.
    Prosli put dosla prva, bila na redu prva.. samo onda cekanje doktorice nekih sat i pol. Navodno zbog majstora koji su mjenjali prozore il sto vec.
    Narucena opet ovaj petak u 8 (bit ce to vec 4. put) pa cu doci opet ranije. AKO ne krene nista prije.. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Maja1234

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Držim fige da krene. Ja sam sada 40+3, neće mališa van još. 😁

  • Zekica

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Maja1234

    Pozdrav, evo ja sam friška iz TA sv.duh. Najbolje je doci u 8, jer se ne gleda kad si naručen, nego kad si došao. Prvi put sam bila naručena u pol 10, prvo su me odmah izvagale, tlak i dale mi trakicu za urin. I onda sam čekala do 12 sati da idem na ultrazvuk i poslije toga kod dr na razgovor. Drugi put sam došla u 8 (bila naručena u 9) i prva sam bila na redu. Tako da preporučam da dođete oko pola 8 i ako ste prve došle, bit ćete prve na redu. Mene zanima da li je tko prenio trudnocu na sv. Duhu? Do kad te puštaju ako se ne otvaraš sam i ako ne krene porod sam?


    Pozdrav, 
    ja sam prenjela trudnocu  na sv.Duhu, rodila sa 41+1. Meni su rekli da nakon 41.tjedna preporucuju inducirani porod. Ja sam taman dobila trudove i zavrsila u bolnici ( moja mala se isto nije dala van). Sve dok imas dovoljno plodove vode i uredno osjecas bebine pokrete nemas brige, barem su tako meni govorili doktori na pregledima. 
    Sretno🤗

  • Maja1234

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Zekica

    Maja1234

    Pozdrav, evo ja sam friška iz TA sv.duh. Najbolje je doci u 8, jer se ne gleda kad si naručen, nego kad si došao. Prvi put sam bila naručena u pol 10, prvo su me odmah izvagale, tlak i dale mi trakicu za urin. I onda sam čekala do 12 sati da idem na ultrazvuk i poslije toga kod dr na razgovor. Drugi put sam došla u 8 (bila naručena u 9) i prva sam bila na redu. Tako da preporučam da dođete oko pola 8 i ako ste prve došle, bit ćete prve na redu. Mene zanima da li je tko prenio trudnocu na sv. Duhu? Do kad te puštaju ako se ne otvaraš sam i ako ne krene porod sam?

    Pozdrav,
    ja sam prenjela trudnocu na sv.Duhu, rodila sa 41+1. Meni su rekli da nakon 41.tjedna preporucuju inducirani porod. Ja sam taman dobila trudove i zavrsila u bolnici ( moja mala se isto nije dala van). Sve dok imas dovoljno plodove vode i uredno osjecas bebine pokrete nemas brige, barem su tako meni govorili doktori na pregledima.
    Sretno🤗


    Hvala ti na odgovoru. Sve je u redu i kod mene ali mi je već jako teško a ništa se ne događa 😁 pa reko, nemogu me vječno držati trudnu ako je i nakon 40 tjedna sve ok. Hvala ti ☺️

  • Zekica

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ma nema na cemu! Drago mi je ako ikako mogu pomoci sa svojim iskustvom…Znam kako ti je…. i ja sam se tako osjecala, trbuh mi je bio sve tezi a naznaka za porod nikakvih🤔  Bebici je fino u busi😊😊

  • Maja1234

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Zekica

    Ma nema na cemu! Drago mi je ako ikako mogu pomoci sa svojim iskustvom…Znam kako ti je…. i ja sam se tako osjecala, trbuh mi je bio sve tezi a naznaka za porod nikakvih🤔 Bebici je fino u busi😊😊


    Možda ću imati sreće kao ti da krene samo uskoro 😁 ako ne, ide na delozaciju. 🤣

  • Zekica

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Maja1234

    Zekica

    Ma nema na cemu! Drago mi je ako ikako mogu pomoci sa svojim iskustvom…Znam kako ti je…. i ja sam se tako osjecala, trbuh mi je bio sve tezi a naznaka za porod nikakvih🤔 Bebici je fino u busi😊😊

    Možda ću imati sreće kao ti da krene samo uskoro 😁 ako ne, ide na delozaciju. 🤣


    Hahaha…😁😁😂 ma meni su morali busiti vodenjak, dali su mi i drip jer sam se slabo otvarala…islo je sve puzevim korakom kod mene🤦‍♀️ al na kraju fala bogu sve dobro zavrsilo! 😊

  • Maja1234

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Zekica

    Maja1234

    Zekica

    Ma nema na cemu! Drago mi je ako ikako mogu pomoci sa svojim iskustvom…Znam kako ti je…. i ja sam se tako osjecala, trbuh mi je bio sve tezi a naznaka za porod nikakvih🤔 Bebici je fino u busi😊😊

    Možda ću imati sreće kao ti da krene samo uskoro 😁 ako ne, ide na delozaciju. 🤣

    Hahaha…😁😁😂 ma meni su morali busiti vodenjak, dali su mi i drip jer sam se slabo otvarala…islo je sve puzevim korakom kod mene🤦‍♀️ al na kraju fala bogu sve dobro zavrsilo! 😊


    Uf. Možda me čeka ista sudbina. 😁 Vidjet ćemo ovih dana šta kažu doktori. 😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.