Panika prije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar snoopyca

    snoopyca

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    mene nije bilo strah dok me nisu priključili na infuziju prije samog carskog, takva panika i strah me ulovio da sam onako skroz gola htjela pobjeći glavom bez obzira, nikad u životu to nisam osjetila… koma! al kad sam trebala dobiti spinalnu strah je nestao ;)

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    venera



    Slažem se. I ja sam pred kraj jedva čekala da rodim jer nisam mogla ni spavati kako treba, ni sjediti, a uz to natečene noge i žgaravica.
    Ajme ta žgaravica me ubija!! Nekad je toliko jaka da imam osjećaj da ću se početi gušiti. A soda bikerbona je u torbi, kud ja tu i ona :(
    Kažu mi da se pojavljuje zbog toga što bebica ima kosu. Ne razumijem povezanost, 
    Kukukaka je li tvoja bebica imala puno kose kad si rodila?

    Da, imao je jako puno kose kad se rodio. I meni su isto govorili da mi je žgaravica od bebine kose, a moja prijateljica od prvog dana trudnoće imala žgaravicu a beba bila bez kose, tako da ne znam jel to stvarno ili neke starinske priče.

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Meni se u 20tt već vidjelo na uzv da beba ima kosu. Nisam mogla vjerovati! A sad da li nas mući žgaravica zbog toga ili zbog nećeg drugog, ne znam. Tijelo nam podivlja u trudnoći, tako da može biti od bilo čega. Samo se nadam da će prestati kad rodim. 

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    venera


    Meni se u 20tt već vidjelo na uzv da beba ima kosu. Nisam mogla vjerovati! A sad da li nas mući žgaravica zbog toga ili zbog nećeg drugog, ne znam. Tijelo nam podivlja u trudnoći, tako da može biti od bilo čega. Samo se nadam da će prestati kad rodim. 

    U 22 tj. muž je bio samnom na uzv-u i rekao je da je vidio bebinu kosu. Ja nisam vidjela jer sam ležala i monitor mi nije bio dovoljno okrenut. Prošlo je 6mj od kad sam rodila i nisam imala ni jednom žgaravicu.
    Čitala sam da je to zato što trbuh raste i podiže želudac prema gore, tako da je pred kraj trudnoće najgore, a kad rodiš, vrati se sve na svoje mjesto.

  • pantera23

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Trenutno sam u 26 tj i ne pripremam se nesto previse :) veci strah mi prestavlja sama pomisao kada dijete uzmem u narucje od samog cina poroda…inace imam visok prag tolerancije na bol pa mislim da i porod nece biti toliko strasan :)

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Je , istina je da te uhvati panika kad vidiš već svoj trbuščić i da taj trbuščić je sve veći i veći.No koliko me znala hvatati panika toliko sam i iščekivala to djete:da ga primim u naručje.da ga poljubim,pomirišem,…Nema ljepšeg ,a bol se zaboravi.Imam četvero djece i voljela bih imati još no zbog drugih razloga to mi se neće ostvariti.Uostalom kad više ne budeš spavala kroz noć i kad će ti biti svega dosta jedva ćeš čekati porod pa da se riješiš trudničkih muka i pošteno naspavaš.

  • Avatar Marinaaa9

    Marinaaa9

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Mene panika svaki dan hvata kad pomislim na porod.. prva mi je trudnoca , a do poroda je ostalo jos 4mj.. mislim da cu pasti u depru, misleći samo na to.. Kad cujem od vec iskusnih koje su radjale umijesto da me tjese , one me plase ,, uff :(((

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Mislim da svi imamo strah posebno ako nam je prva trudnoća a meni je…bojim se iako mi svi govore da tu bol odmah zaboraviš kad vidiš bebu….ja se bojim i zubara a kamoli poroda …..već sam poćela sanjat da rađam a tek sam u 18 tjednu…….

  • Avatar Marinaaa9

    Marinaaa9

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Aa znaci nisam jedina… ja cim pomislim na to.. bojim se!! Nadam se da ce ipak sve bit u redu.. ne mozemo od toga pobijeci :(

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu
    Mene panika svaki dan hvata kad pomislim na porod.. prva mi je trudnoca , a do poroda je ostalo jos 4mj.. mislim da cu pasti u depru, misleći samo na to.. Kad cujem od vec iskusnih koje su radjale umijesto da me tjese , one me plase ,, uff :(((

    Marinaaa9,ja sam rodila četiri puta i kažem ti nemaš se čega bojati.Istina boli ali nije da nećeš izdržati.Moj savjet je da bude netko s tobom u rađaoni bit će lakše…:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.