Dobitnici Ergobaby nosiljki za dijete

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ana21

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Super stvarčica.  Ako ju osvojimo pokloniti ćemo ju nećaku.

  • znamja

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    vec dugo razmisljam kako bi mojoj 4 mj. staroj curici dobro doslo ovako nesto. setnje bi nam bile ugodnije :)

  • ChocoVanilla

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Moj sinčić Vito voli biti u maminom naručju pa bi nam nosiljka olakšala šetnje…prelijepa je i čini se jako kvalitetna. Sretno nam svima! 

  • Avatar spavalica

    spavalica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    poklonila bi rodjaki koja ce u martu postati majka…prema njoj osjecam duboku zahvalnost za sve sto je ucinila za mene…jer sam zahvaljujuci jednim djelom njoj dobila drugu sansu za zivot

  • anadavid

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    odlična stvar za maminog razmazenka…dobro bi doslo posto je mama mala,a njena velika beba se voli nosit ;-) <3

  • blovinci

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ja se veselim nosiljci za svoju malu unučicu Evu, koja je tri i pol mjeseca  i jako je dobra, ali najviše voli biti na rukama. Njezinoj mami bi takva nosiljka bila super.

    baka Božica

  • zavisic.a

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mama bi bila presretna da ju dobije,jer joj sincic ima 5300 g s mjesec dana,pa bi joj bilo lakse nosit ga jer je mamina  mala maza ;-)  :-*

  • Manon2601

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Nosiljke su zakon!

  • Sanna4

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    svaka pomoc za blizance je dobro dosla…:D

    3.3.2014 moje srećice…:)

  • Avatar daniducky

    daniducky

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Za prvo dijete mi nije bilo ni na kraj pameti, smatrala sam ih užasnima i patničkima no ubrzo, nakon gomile kućanskih poslova, grčeva koji su nam oduzimali dah i djetetom koje je visilo na cici, promijenila sam mišljenje i poželjela ju. Mnoge frendice su se preporodile pa se, eto, i ja iskreno nadam da će slučajni odabir završiti na mojoj adresi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.