Njega kože - osipi, prištići, suhoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Nalah


    Maloj je,vjerojatno od vrućine,malo crvenija guza ovih dana,ne znam da li da stavim Sudocrem ili masniju Becutan vitaminsku kremu?

    Mrvicu bepantena i guzu na zrak sa što manje pelene.

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Tenks renata

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Nalah jel bolje danas? To ti je od ove vrućine, mokraća je jaka pa još dodatno iziritira guzu a sad ima i manje zraka u peleni kad je ovako vruće, ostavi ju golu čim više i proći će.

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Smanjilo se crvenilo,baš je fest bilo…danas sam ju ostavila bez pelenica kad smo se igrale na podu,a i od banane mi zadnjih dana puno kaka,danas čak 3 puta,a inače joj je od kad se rodila rekord 2,vjerojatno je i od toga……..hvala kaj brineš

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Smanjilo se crvenilo,baš je fest bilo…danas sam ju ostavila bez pelenica kad smo se igrale na podu,a i od banane mi zadnjih dana puno kaka,danas čak 3 puta,a inače joj je od kad se rodila rekord 2,vjerojatno je i od toga……..hvala kaj brineš

  • Avatar mum_to_be

    mum_to_be

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Pozdrav, cure! Ne znam je li se pisalo o tome, al kako rjesavate osip od vrucine? Mom malcu se pojavio kako su vrucine krenule, svaki dan vise kako mi se cini, za sada po trupu, ramenima i malo po licu. Po nogama, guzi i rukama nema nista.

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    mum_to_be


    Pozdrav, cure! Ne znam je li se pisalo o tome, al kako rjesavate osip od vrucine? Mom malcu se pojavio kako su vrucine krenule, svaki dan vise kako mi se cini, za sada po trupu, ramenima i malo po licu. Po nogama, guzi i rukama nema nista.

    I nama se pojavili crveni pristici od vrucine po ledima prsima i pregibu oko rukice nez mozda poslije tusiranja lagani sloj sudocrema namazati mozda se neko jos javi sa savjetom

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    I mojoj se pojavili ti prištići po ramenima i po licu…ne znam kako to točno tretirati, okupam je i još jednom dnevno operem lice vodom. Čini mi se da se smanjuje nakon kupanja.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Suby

    Suby

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Moja curka ce sad 3 mj i evo 2-3 dana ima nekakve pojave po kozi kao da koprivom prodes preko koze ili kao da su je komarci ispikali. Uglavnom u sredini se vidi kao bijeli plik a okolo sve crvenilo. Malo sam promatrala i javi se nakon sisanja i to na onoj strani na kojoj je bila naslonjena na mene. Pojavi joj se po licu,na jednoj ruci a danas i po prsima. Ne znam od cega bi joj to bilo jer prehranu nisam mijenjala,prasak za rublje isto,omeksivac ne koristim..njenu robu i dalje redovno pleglam..Nakon otprilike dvadeset minuta crvenilo se samo povuce i nista se ne vidi,samo meni se cini da svakom novom reakcijom ima vise. Eto kao i sad sta se pojavilo na prsima a dosad nije…


  • Avatar Suby

    Suby

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    mum_to_be


    Pozdrav, cure! Ne znam je li se pisalo o tome, al kako rjesavate osip od vrucine? Mom malcu se pojavio kako su vrucine krenule, svaki dan vise kako mi se cini, za sada po trupu, ramenima i malo po licu. Po nogama, guzi i rukama nema nista.

    Pozdrav,mojoj se isto bio pojavio osip od vrucine pa mi je patronazna rekla da slobodno raskomotim dijete,znaci laganu pamucnu odjecu,nekoliko puta dnevno sam je brisala cistom vodom a mozes dodati i hipermangan. I povuci ce se..Mojoj je nestalo odmah taj dan.  Po ovim vrucima smo bili samo u laganim majcama i peleni i vise nije imala osip. Sto manje kremica i losiona i od njih moze biti reakcija a i po vrucinama mislim da kreme nisu potrebne.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.