Kad se čuju prvi otkucaji srca bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Malamrvica1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Po njezinoj racunici sam 7+1,a na slici sa UVZ pise 6w3d ….a dva tjedna prije na UVZ mi je rekla da se jedva nazire GV ..tako da mi tu nema nikakve logike ako uzmem u obzir cinjenicu da mi je ovulacija bila mozda kasnije nego je ona racunala a ja od uvijek imam bolne ovulacije toliko da mi ne treba nikakav kalendar za racunanje…..drzite mi fige da sutra bude sve u redu da se radi o pogresci i da moj mali mjehuric dobro napreduje ….

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1449

    Prijavi adminu

    Ovo što ti piše na slici mislim da komp sam izračuna koliko traje trudnoća prema mjerama fetusa, a ona ti je vjerojatno računala prema menstruaciji. Sretno sutra, držim ti fige da sve bude super! Ja bi još pričekala na tvom mjestu jer je moguće oplodnja stvarno bila kasnije pa je sve ok.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Malamrvica1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Prekjucer kada sam isla u sunce na UVZ doktorica takodjer nije vidjela otkucaje i navodno da mi prokrvljenosti nema …nema protoka krvi do ploda.Danas s narucena u bolnicu na UVZ nisam im smjela reci da sam bila u suncu jer oni budu strasno ljuti sto im nevjerujes.Mene jedino brine to sto ja jos uvijek nemam nikakvih simtoma missed.ab.nema iscjedka ne krvarim i nista me ne boli osim duse 

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1449

    Prijavi adminu

    A joj Mala mrvice, jako mi je žao …baš sam se nadala za tebe i čekala odgovor. Nemoj se ništa brinuti, to uglavnom krene s vremenom samo od sebe ali će te oni vjerojatno slati na kiretažu. Drži mi se…ne znam što da ti kažem jer znam koliko je meni teško bilo kad sam mislila da sam u istoj situaciji kao ti. Ne pomažu tu neke riječi utjehe, trebaš to odbolovati i krenuti dalje. Šaljem ti virtualni zagrljaj…

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Malamrvica1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Jucer sam bila opet na UVZ gestacijska dob jucer 8w0d a u petak bila 6w3d ….pa skroz sam zbunjena …lijecnik u boln.nece da radi kiretazu jutros sam isla vaditi betu ceka se nalaz u 13h a u pon.ponovno moram kod njega doci u boln.na UVZ…..ako se nista ne razvija kako je moguce da gestacijska raste ….pa izludit ce me…..hvala ti draga Mary36 na podrsci….big hug od mene tebi o tvojoj bebici

  • Malamrvica1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Beta nalaz stigao 61030.29 vrijednost odgovara 8tj.trudnoce.Ako je po nekoj logici da se plod ne razvija i da se nista ne dogadja od petka kad mi je gin.rekao da nije u redu ..zar bi beta bila tolika ….jedino ako tablete duphaston nisu razlog sto je to tako

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1449

    Prijavi adminu

    Mislim da gestacijska raste i bez ploda ukoliko još nije došlo do spontanog. Ali da ti dam nadu, meni je gestacijska bila 17 cm, veličine kad se sigurno radi kiretaža ako nema bebe, a meni nije bilo ništa unutra! Nakon deset dana je bila bebica i kucalo srce, tako da je sve moguće. Meni je dr iz vinogradske rekla da to nije normalna trudnoća, a vidiš kako je ispalo na kraju. Ako ti dr ne želi raditi kiretažu onda ni on valjda nije još siguran. Super za betu!!! Mi vam držimo fige da sve bude u redu!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Malamrvica1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Nazalost u utorak imam zakazanu kiretazu…..moja mrvica je prestala rasti otkucaja nema  …zelim zaspati i probuditi se u srijedu kada vec sve bude gotovo…😥😥😥

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1449

    Prijavi adminu

    Jako mi je zao sto je ipak tako ispalo… Saljemo ti veliki zagrljaj u nadi da cemo ti bar mrvicu olaksati…

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar visnjass

    visnjass

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Pratila sam temu i nadala se najboljem, užasno mi je žao, meni je grozno koja to čitam a mogu si misliti kako je tebi. 
    Ne znam što bi napisala da ti bude lakše, uglavnom, ne odustaj, jednom mora biti bolje

    https://lb1f.lilypie.com/9YJKp1.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.