Kad se čuju prvi otkucaji srca bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mulii

    Mulii

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ja sam jucer bila na kontroli, 9 nedelja je. Pregledala me preko stomaka, nista nije rekla za otkucaje, rekla je samo da je sve uredu, dala mi prenatal tako da ne opterećivat se samo.. Ima vremena cut ce se. 

    Mulija

  • mateafilipovic

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    MartinaP1986

    Molim vas, zanimaju me vaša iskustva. Kad su vam se prvi put čuli otkucaji srca u bebe? Ja sam sutra točno 10 tjedan, na ultrazvuku se vidi beba, no nema otkucaja ili pulsiranja u bebe. Doktor me narućio na ultrazvuk u subotu, kao do tada bi se trebali čuti otkucaji. Strah me je, jer sam početkom ove godine spontani, želim biti pozitivna


    ja sam u 9 tj trudnoce i beba nema otkucaja srca salju me na portus nezz el da idem ili nejdem bila sam na 5 ultrazvuka i nigdje se nevidi srce

  • mateafilipovic

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    POzz svima ja sam u 9 tj trudnoce i nema mi beba otkucaja srca bila sam na 5 utrazvuka. Doktor me salje na portus nezz da idem 😰😰

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    abortus misliš?!?
    potraži drugo mišljenje, ali ako si već bila na 5 ultrazvuka kako kažeš i ako ti je svaki doktor potvrdio da nema otkucaja i da se beba ne razvija, onda te šalju na kiretažu da se sve očisti… nažalost neka kromosomska greška i plod se nije krenuo razvijati dalje, odnosno stao u razvoju.

  • NeverGiveUp

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Ako moze pomoć!
    Prvi dan zadnje menge mi je 09.05, u petak 21.6 sam isla u bolnicu jer sam imala smeđi iscjedak, tamo su mi rekli da je to okej jer mi je preuska maternica i da je sve ok s bebom. U Četvrtak 27.6 sam isla kod ginrkologinje na redovan naruleni prvi pregled na kojem mi je rekla da se ne čuju otkucaji srca te da ima svasta nesta u toj plodnoj maramici. Uputila me je na ginrkologiju u bolnici gdje me je pregledala doktorica i rekla da ima bebe i da se vidi cerkulacoja kod srca i narucila me oper u srijedu na UZ. Kao što vidite nisam napisala koliko sam trudna jer mi svi razlicito govore neki 5 tj neki 8… Pijem duphaston i kiselinu onu, jel imao itko slicno nesta bojim se za bebicu jer mi je 1t a i dugo smo ju čekali. Pliz neki savijet utijeha umrijet ću od muke… 😣 😣 😣 

  • Sheena

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    NeverGiveUp

    Pozdrav,
    Ako moze pomoć!
    Prvi dan zadnje menge mi je 09.05, u petak 21.6 sam isla u bolnicu jer sam imala smeđi iscjedak, tamo su mi rekli da je to okej jer mi je preuska maternica i da je sve ok s bebom. U Četvrtak 27.6 sam isla kod ginrkologinje na redovan naruleni prvi pregled na kojem mi je rekla da se ne čuju otkucaji srca te da ima svasta nesta u toj plodnoj maramici. Uputila me je na ginrkologiju u bolnici gdje me je pregledala doktorica i rekla da ima bebe i da se vidi cerkulacoja kod srca i narucila me oper u srijedu na UZ. Kao što vidite nisam napisala koliko sam trudna jer mi svi razlicito govore neki 5 tj neki 8… Pijem duphaston i kiselinu onu, jel imao itko slicno nesta bojim se za bebicu jer mi je 1t a i dugo smo ju čekali. Pliz neki savijet utijeha umrijet ću od muke… 😣 😣 😣


    Što je bilo na kraju? Nadam se da si i dalje trudna❤
    Ja sam danas bila na prvom uzv, ravno 7.tjedana smo trudni ako se racuna od zadnje mesntruacije. Vidio se plod i culo srce, ali samo 72 otkucaja u minuti. Moja ginekologinja je rekla da je sve ok, ali kako sam guglala skuzila sam da je to dosta malo otkucaja :(((
    Jel ima itko slicno iskustvo, a da je zavrsilo ok?

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    72 otkucaja?? To prije da je tvoje nego bebino.. sa 7 tjedana bebini otkucaji bi trebali biti izmedju 90-110 barem tako kaze dr google. Mozda da probas otici opet za tjedan dana, ako si zabrinuta.. drzim fige da jr sve ok i da ce bebica nadoknaditi sto treba. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Zapravo kad tek pocinje kucati e oko 85 otkucaja u minuti, a kasnije se i udvostruci, nakon 7 tj otprilike 110-160 pa i malkoc visi.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Sheena

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Sve sam isto izguglala i zato me strah. Pokusat cu nekako dogovoriti pregled za tjedan  dana da se smirim.
    Ne znam jedino zasto moja ginekologinja nije bila zabrinuta…

    [lilypie.com]

  • Sheena

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Evo čisto da nekoga utješim ako se nađe u sličnoj situaciji. Može vam na uzv uhvatiti vaše otkucaje srca, tako se meni dogodilo. Danas sam bila kod privatnika na uzv i urednih 142 otkucaja/min.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.