Kad se čuju prvi otkucaji srca bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mina89

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao svima.
    Evo i ja da se pridruzim i podijelim za sad svoje iskustvo. Prvu trudnocu sam imala missed ab u 7ipo nedelja. Srce je kucalosa 5ipo, a onda sam imala braon iscjedak i posla na kontrolu, ustanovljeno je da je srcana radnja prestala. Kiretaza. Bol u dusi. Ali idemo dalje. Cekala sam pola godine, i krenuli smo da pravimo bebu opet, odma ostala trudna kao i prvog puta. Medjutim sad sam vec bila 2,3 puta na pregled trenutno sam 7+2 ali nema srcane radnje. Pregled je bio u Domu zdravlja pa sam posla privatno gdje je dr rekao da ne vidi ni plod a kamoli srcanu radnju. Dat mi je progesteron i zakazana sam za 4dana opet na pregled. Ima li neko da mu je kasnije ustanovljena srcana radnja ili da me posavjetuje jer poludjeh razmisljajuci da ni ovoga puta nece nista biti od bebe…Pozdrav svima

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    mina89

    Cao svima.
    Evo i ja da se pridruzim i podijelim za sad svoje iskustvo. Prvu trudnocu sam imala missed ab u 7ipo nedelja. Srce je kucalosa 5ipo, a onda sam imala braon iscjedak i posla na kontrolu, ustanovljeno je da je srcana radnja prestala. Kiretaza. Bol u dusi. Ali idemo dalje. Cekala sam pola godine, i krenuli smo da pravimo bebu opet, odma ostala trudna kao i prvog puta. Medjutim sad sam vec bila 2,3 puta na pregled trenutno sam 7+2 ali nema srcane radnje. Pregled je bio u Domu zdravlja pa sam posla privatno gdje je dr rekao da ne vidi ni plod a kamoli srcanu radnju. Dat mi je progesteron i zakazana sam za 4dana opet na pregled. Ima li neko da mu je kasnije ustanovljena srcana radnja ili da me posavjetuje jer poludjeh razmisljajuci da ni ovoga puta nece nista biti od bebe…Pozdrav svima


    Draga…
    Meni.je tek sa 9tj se cula srcanja radnja, samo smireno i sve ce biti dobro…

  • nova_u_tome

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje,
    Evo jucer bila na pregledu i napravljen mi je UZV, nisam cula otkucaje niti ih je dr. spomenuo 😐 a nalaz je sljedeci UZ VS: pravilan GM sa ZV i EO 7.9mm/6+5tj, SA +, pored GM zona 1.3cm susp na hematom.
    Buduci da mi je ovo sve jaaako novo jer mi je prva trdunoca kojoj se jako veselimo, malo me zabrinuo taj hematom i to sto nisam cula otkucaje. 
    Dr. mi je odredio mirovanje i duphaston 3x2

    Molim vas s istim ili slicnim iskustvima da mi je javite i bar malo me ohrabrite dok cekam da prođu 2tj i odem na ponovnu kontrolu.

    https://lbdf.lilypie.com/c0Eop2.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    SA+ je pozitivna srcana akcija, znaci da se cuju otkucaji 😊
    Hematomi nisu rijetki u ranoj trudnoci (tebi pise suspektno na hematom pa se mozda jos nije ni formirao). Uz pridrzavanje uputa uglavnom ne rade probleme, cesto i nestanu sami jer ili iscure ili se apsorbiraju. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • nova_u_tome

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hvalaaaaaa punooo na komentaru. 😍😍 Mogu vam reci da ste me umirili, bar sto se tice otkucaja malenog bica 😊 a sto se tice hematoma bolje mu je da nestane do sljedeceg pregleda 🤣🤣

    https://lbdf.lilypie.com/c0Eop2.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ja sam ti imala mali hematom na prvom pregledu, nestao do sljedeceg pregleda koji je bio za 10 dana. :) 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • esada

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mene je strah 8 .3 tjedna a srce jos ne kuca 

    Esada.o

  • Avatar Renoveno

    Renoveno

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    esada osmanovic

    Mene je strah 8 .3 tjedna a srce jos ne kuca


    Pozdrav svim curkama… Esada… 8 tjedana i tri dana? 
    Čitala sam da cure pišu da su čule srce i u devetom… Je li ti gin rekao još što?

  • megii95

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok svimaa, da se i ja javim.. prvi pokusaj i prva trudnoca :) 
    Buduci da sam se nadala da sam trudna 3 dana prije mjesecnice sam napravil test i bio je pozitivan… sacekala sam jos 7 dana i ponovila i bio je + na kvadrat… narucila se na pregled.. te sa 5tj 5 dana imala uzv i nije bilo ploda.. za dva tjedna kontrola.. kroz 2 dana sam prokrvarila osla doktoru poregledo me ali i dalje nema ploda ni otkucaja…i danas 2 tjedna kasnije bila na uzv imamo svee.. beba je tu otkucaji srca isto i sve supeer… nakon onog dana krvarenja nisam nista vise imala.. danas je 7 tjedana i5 dana a bebica je 1.42 cm :D

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Bok svima :) Bila sam na prvom pregledu prije 6 dana. Zadnja menstruacija je bila 8.6., na nalazu mi pise gestacijska dob 8+0. Medutim na uzv se vidila prazna gestacijska, bez emb odjeka… Doktorica mi je rekla da je vjerojatno kasnija oplodnja, ali bas toliko? :/ p.s. na hormonskoj sam terapiji za stitnjacu. Zadnjih par dana se osjecam jako lose, bila sam vadit krv i vise manje je sve ok, a ja se od slabosti jedva dizem iz kreveta.. Ima li itko slicno iskustvo?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.