Molitva za začeće (prirodne trudnoće + MPO postupci)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Bok divne žene, molite li i dalje - ja bih se pridružila (za začeće) <3 BVB

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ja molim i dalje, sad nešto ranije jer moram rano ustati svako jutro… 😘

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Vaki

    Ja molim i dalje, sad nešto ranije jer moram rano ustati svako jutro… 😘


    Super i ja se pridruzujem veceras :) 

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Ja sam nova u molitvama od danas ❤️
    Primite me✔️❤️

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    U molitvi i dalje ❤️

  • Avatar Pikica89

    Pikica89

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Drage moje.Pridružujem se također molitvama. Suprug i ja 4godine pokušavamo. Sad smo u 3. mpo postupku i vjerujem u čuda i jos uvijek vjerujem da ce i nama doci nas anđeo. 🙏🙏🙏

  • Ninaanin

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pridruzujem se i ja!!

  • bassve

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, danas sam pronasla ovu temu i zelim se pridruziti molitvi. 

    Suprug i ja prolazimo jako tesko razdoblje, nastupila je peta godina otkada pokusavamo dobiti bebu.

    Njemu je dijagnosticirana Neopstruktivna Azoospermija, probali smo jako puno preparata, trenutno smo na nekim novim koji bi bavodno zrebali pomoci.

    U ponedjeljak je imao spermiogram i opet su se pokazale sve nule, bio je i na Tese operaciji prije godinu i pol, ali mi svejedno pokusavamo iako su nam rekli da mi ne mozemo dobiti prirodno dijete.

    Zelim ispricati nesto mozda cudno ili zanimljivo, nakon spermiograma koji je napravio ovaj ponedjeljak, bila sam tako razocarana, uvijek se nadam barem 0,00001 % da ce biti bolje, bila sam tako ljuta, ogorcena, srce me je doslovno pocelo boljeti, osjecaj izdaje od Boga, osjecaj napustenosti.

    Jos sam vise pocela preispitivati postoji li On zaista ili je to samo iluzija. Ponedjeljak i utorak sam prosla sa gustim tamnim oblacima oko sebe, zatim sam u utorak otisla u ducan i dok sam se vracala razmisljala sam o svemu i takoreci pricala s Bogom u glavi govoreci otprilike:

    Zasto nas ne pogledas? Sto smo skrivili? Zar smo toliko losi da nas ne zelis blagosloviti s djetetom? Postojis li ili je sve u mojoj glavi? Ako postojis daj mi neki znak da ne lutam, da znam da si tu. Sekunda dvije poslije je zazvonilo zvono na Crkvi pokraj koje sam prolazila.Bilo je podne.

    Vise ne znam sto da mislim, ovo mi je nekako privuklo pozornost.

    Nekad mi je tako tesko u drustvu nasih prijatelja, upravo su jedni dobili drugo dijete, a drugi ce za dva mjeseca. Tesko mi je gledati, biti blizu, drzati ih, ne zato sto mi smeta njihova sreca nego sto nemam svoju. Glumim da sam sretna a iznutra me izjeda bol.

    Sanjala sam nekoliko puta da sam trudna, da radam u svom krevetu da je posvuda krv, rodakinja mi je isto rekla prije mjesec dana da me je sanjala kao trudnicu. Ne znam znaci li to ista…

    U svakom slucaju, zelim se pridruziti molitvi, suprug i ja idemo uskoro na duhovnu obnovu a i dali smo za misu da se odrzi za njegovo ozdravljenje. :/

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojke, moram priznati da sam ja malo zanemarila ovu temu. Takodjer smo prolazili kroz tesko razdoblje i svaki dan zamolim Boga da cuva moju obitelj a tako mi tesko molit za sebe. . Osjecam se glupo. . U toj fazi sam sada. . 
    Bassve i kod nas je neopstruktivna azoo, uspjeli smo biopsijom dobit spermije. Sad smo u postupku tj ovaj mjesec je bio transfer i nije uspjelo, iduci idemo u fet. Prosle god smo uspjeli ostati trudni no dogodio se spontani.
    Gdje ste radili Tese? 
    Zelim srecu svim trudilicama i da nase trudnice uspjesno i sretno dodju do kraja trudnoce❤️

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • bassve

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Radili smo u Njemackoj. Mogu te pitati je li se tvoj suprug udebljao, visinu i tezinu?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.