Molitva za začeće (prirodne trudnoće + MPO postupci)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, pridruzujem se molitvama, samo me zanima dali u neko određeno vrijeme ili ne? 💕

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Orci

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Drage moje,sa vama sam u molitvi….i upravo u iscekuvanju moguce trudnoce iako sam test napravila prije 3 dana i bio negativan.
    Danas mi je 6 dana ksko kasni…nikakvih simptoma osim povremeno neki osjecaj u trbuhu.nista posebni.
    Inace ssm bila u vise postupaka,al od sijecnja  pausa…molim Boga na molost…..BVB

    H

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Pozz cure, dobrodosle❤️
    Lotus moram pitati, da li ste radili biopsiju? Molis kako god ti odgovara, ja nekako ujutro dok pijem kavu malo popricam sa Onim Gore 😊 Odgovara mi zadnje vrijeme da se ustanem prije muza i tako sapcem, doslovno pijem kavu sa Isusom i pricam, smijesno zvuci, ali mi je ugodno🙈🤗
    Orci sjecam te se sa druge teme, zelim ti srecu do neba. 🌺 Jesi ponavljala test?

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Orci

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Meto ,pozz i tebi…nisam radila drugi test,sutra cu ga otic kupit,al mislum preksutra ujutro ga napeavit ako do tad M ne dode.
    Danas koji put me strecnulo u trbuhu s lijeve strane,al ne zelim umisljat..kako Bog da.
    Kakva je situacija kid tebe?

    H

  • Avatar Babalinica

    Babalinica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, pridruzujem se molitvama. ❤️ Trenutno mi kasni nakon duzeg nadanja, nadam se sutra jednom + na testu ❤️🙏❤️

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Meto

    Pozz cure, dobrodosle❤️
    Lotusmoram pitati, da li ste radili biopsiju? Molis kako god ti odgovara, ja nekako ujutro dok pijem kavu malo popricam sa Onim Gore 😊 Odgovara mi zadnje vrijeme da se ustanem prije muza i tako sapcem, doslovno pijem kavu sa Isusom i pricam, smijesno zvuci, ali mi je ugodno🙈🤗
    Orcisjecam te se sa druge teme, zelim ti srecu do neba. 🌺 Jesi ponavljala test?


    Pozdrav, nisam bila na nikakvoj biopsiji. Mislis na stitnu? 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar miska

    miska

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Pozz cure. Nova sam ovdje i pridruzujem se u molitvi. 🙏 Ovaj mjesec pocinjem sa Klomifenom. Molimo se da svima uspije i da uskoro vidimo plusice na testovima! 😊

    [lilypie.com]

  • Dea82

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage zene/ cure, nova sam na forumima uopce ali nekako mi se cinilo kao da bi mozda bila jaca uz vasu potporu. Pokusavamo vec godinu dana ali ne ide bas, mislim da je najvise jer smo dosta optereceni s tim iako se pokusavamo sad opustiti sto vise. Tesko je kad je zelja velika. Molim ovu prvu molitvu vec duze vrijeme ali sada cu vam se pridruziti i sa drugom, u mislima ste mi sve vi koje isto pokusavate ♥️ Neka nas Bog blagoslovi… sve je na njemu

  • Dea82

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Dea82 dobro nam došla. Razumijem te. Da, na kraju dana svi moramo prihvatiti svoj križ i vjerovati da nismo zaboravljene, i da ćemo i mi jednom postati majke. 💜


    Hvala ti Nikita ♥️ Bit ce sve ok samo ne trebamo prestati vjerovati. Moja seka i saznala nakon 4 godine pokusavanja i navodno je sve bilo okej kod njih, tako su govorili doktori, ugl saznala je da je skroz neplodna i jedina opcija koju ima je donor egg. Umjesto da padne u depru odlucila je molit Boga za snagu i pokusat na taj nacin. I sad je u cijelom procesu i sretna je. Kazu zivot ti zatvori vrata ali Bog ti otvori prozor🙏 Samo ne treba odustati od njega i pokusati sve staviti u njegove ruke 👨‍👩‍👦

  • Anamaria1979

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Drage moje, nisam se javljala neko vrijeme…trudnicama zelim puno vjere i uspjesnu trudnocu, a trudilicama takojder❤Molimo i vjerujmo!👍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.