Molitva za začeće (prirodne trudnoće + MPO postupci)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Bassve nije se udebljao, doduse u 12mj smo radili. Ima 105kg, visok oko 205cm. . Al to nesto govori, prvi put cujem. . Znam da sve te operacije nisu bezazlene i da bi jednom godisnje trebao vadit markere, cisto da se kontrolira a mi svakako to radimo jer je imao tumor testisa. . 

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • mare2308

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pridružujem se molitvama 🙏💕

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Dobar dan drage curee nije me dugo biloo ali evo me idemoo u 5 postpak ovaj sada prirodni dvi stanice jedna13mm jedna 14mm danas 14 dan ciklusa idemo na uvz taman da vidimo sta ce bit malo su sporije rasle sad da vidimo oce bit aspiracija i ocemo doc do postuka !🙏 imamo jos ovu sansu i jos jednu ☹ o Bozee da uspije sreci nebi bilo kraja😍
    Molim za sve nas uvijek iako me nije bilo 23 h molitva za sve nas i kad god molim u mojim ste molitvama!!🙏🙏🙏

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Niktta draga moja hrabra zenooo ali ono bas hrabra tako mi je zaoo ali vjerujrm u tvoj uspijeh i da ce te Bog nagraditi posebno si mi u srcu i mislima uvijek sve su ali ti si stvarno zena borac  i vjerujem u tebee😘😘😘😘

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Bella meni isto Nikitta fali, bas bi volila da se javi da je dobro. . ❤️

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • BruNa

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Drage moje, molim sa vama vec duze vrijeme. Nedavno sam imala spontani u 7 tjednu, ne prestajem moliti. 
    ! Molitva je snaga koja sve pokrece!

  • maremia

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage moje, prvi put sam na ovom forumu..a pronašla sam vas sasvim slucajno (iako ne vjerujem u slucajnost)… Danas potresena ovim slikama Zg i trudnica i beba srce mi se slomilo… Uglavnom googlala sam molitvu za zacece i medju prvima rezultatima ste mi se otvorile VI.. 
    Ispricat cu sad ukratko svoju priču.. mozda da nadu i snagu nekoj od vas… Uglavnom.. majka sam predivno dvoje djece.. suprug i ja vec osam mjeseci pokusavam stvoriti jos jedno malo cudo ali neuspješno… Oboje imamo dijagnoze neplodnosti ( on nepokretne i losu spermu -45godisnjak, ja hasimoto), sa prvim djetetom dobrih 12 tjedana nisam bila svjesna da sam trudna…s drugim sam znala odmah… Ja ih zovem darom od Boga.. dosli su nakon 7 godina u nase zivote u trenutku kad smo totalno odustali od njih.. u trenutku kad smo se prestali nadati i ocekivat… A sada jedino sto zelim je da me dragi Bog blagoslovi sa jos zove i zdrave djecice i zato vam se zelim pridružit u molitvama..i iako bi bilo trece vjerujte mi da je zelja jaka kao da je i prvo

  • Petra1503

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    I ja bi molila s vama ❤

  • Crystall

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav zenske, pridruzujem se molitvi, nova sam u ovome. Jedna neuspjela inseminacija pa idemo dalje kad prodje ovo stanje sa koronom. ❤🙏

  • alex2102

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Crystall

    Pozdrav zenske, pridruzujem se molitvi, nova sam u ovome. Jedna neuspjela inseminacija pa idemo dalje kad prodje ovo stanje sa koronom. ❤🙏


    Pozdrav cure od sutra sam i ja sa vama u molitvi imala sam tri postupka i sva tri sa blastocistama i svi su propali sad čekamo da prodje korona i idemo ponovno po naša dva smrzlica, samo bog nam svima može dati život i pridružujemo se od srca molitvi

    ja 38 god.suprug 38 god.
    1.stim.proces 28 folikua- 2 blastice vracene
    2.postupak 18 folikula,8 blasticista,vracene sa 4 feta i svi negativni
    3.postupak 37 folikula,dobili 7 blastocista .dvije vracenje ,5 zaledjenih
    AMH 32
    svi nalazi uredni, glukoza povecana na 5.8 konzumiram siofor 2000 mg

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.