Moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    lola123

    lola123

    Hei cure.
    Vec sam pisala menstruacija mi kasnila 3 dana nista strasno i vec pomalo normalno da mi kasni,. Ciklusi su 28-33
    Dobila sam sinoc baby roza boja a danas boja cokolade,da li je potrebna briga,je li se koja susrela s time?
    Hvala vam❤

    Da zaboravila sam jos nesto.
    Inace su mens.jako bolne ovaj mjesec nista,samo grudi osjetljive i nekakvo probadanje u desnoj strani trbuha nisu upale bila sam na kontroli prije mj dama mislila sam da imam upalu mjehura jer me trbuh razvaljivao


    Prvo odg za menstruaciju. 
    Nije svaka ista, meni je npr dok nismo radili na djetetu bila tocna ko sat i bez brljanja prva dva dana. A onda kad smo poceli raditi na djetetu prvih par mj normalno sa bi onda pocelo dan prije brljaviti,ono malo,pa ima nema. I tek 2-3 dan bi procurila i trajalo bi 5 dana. 
    Nezz dali radite na bebi? 
    Ako ni sutra ne procuris mozes napraviti eventualno test . 
    Za bol u trbuhu, di je ta bol? Jajnici ili vislje?

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Bebac24

    lola123

    lola123

    Hei cure.
    Vec sam pisala menstruacija mi kasnila 3 dana nista strasno i vec pomalo normalno da mi kasni,. Ciklusi su 28-33
    Dobila sam sinoc baby roza boja a danas boja cokolade,da li je potrebna briga,je li se koja susrela s time?
    Hvala vam❤

    Da zaboravila sam jos nesto.
    Inace su mens.jako bolne ovaj mjesec nista,samo grudi osjetljive i nekakvo probadanje u desnoj strani trbuha nisu upale bila sam na kontroli prije mj dama mislila sam da imam upalu mjehura jer me trbuh razvaljivao

    Prvo odg za menstruaciju.
    Nije svaka ista, meni je npr dok nismo radili na djetetu bila tocna ko sat i bez brljanja prva dva dana. A onda kad smo poceli raditi na djetetu prvih par mj normalno sa bi onda pocelo dan prije brljaviti,ono malo,pa ima nema. I tek 2-3 dan bi procurila i trajalo bi 5 dana.
    Nezz dali radite na bebi?
    Ako ni sutra ne procuris mozes napraviti eventualno test .
    Za bol u trbuhu, di je ta bol? Jajnici ili vislje?


    Ne radimo na bebi,ali ako se dogodi dogodi nije frka. 
    Danas ima nesto krvi ali u tragovima…
    Malo vislje iznad jajnika🤨

  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    I opet ja.
    Znaci mens kasnila 3 dana,u sub navecer oko 23h dobila sam ali je bila baby roza,u nedelju i ponedeljak do popodne smeda cokoladna navecer nesto krvi i nesto tako i u utorak samo jaako oskudno i danas pomjesano. Vise ne znam sta da mislim opcenito kad imam bolovi su abnormalni,ovaj put nista malo probadanja u trbuhu i sise kao obicno uvijek nabubrene i bolne
    Molim savjet,nisam u strahu ali bi voljela znati barem kolko tolko ako se ikoja susrela s time. I kad je pametno napraviti test a da pokaze tocan rezultat?

  • Deleted user

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    lola123

    I opet ja.
    Znaci mens kasnila 3 dana,u sub navecer oko 23h dobila sam ali je bila baby roza,u nedelju i ponedeljak do popodne smeda cokoladna navecer nesto krvi i nesto tako i u utorak samo jaako oskudno i danas pomjesano. Vise ne znam sta da mislim opcenito kad imam bolovi su abnormalni,ovaj put nista malo probadanja u trbuhu i sise kao obicno uvijek nabubrene i bolne
    Molim savjet,nisam u strahu ali bi voljela znati barem kolko tolko ako se ikoja susrela s time. I kad je pametno napraviti test a da pokaze tocan rezultat?


    Meni se to prije nekad znalo dogoditi, i tad bi se uvijek radilo o poremećaju hormona, odnosno predpostavljam da taj ciklus nisam imala O. I najčešće bi takav ciklus imala ako bih bila pod nekim većim stresom. Kasnile, došle vrlo oskudne, a sljedeći ciklus bi se sve vratilo u normalu. Samo, ja nisam imala tad nikakve simptome, pa ni bolne grudi. Mislim da bi do sad test već trebao pokazati plus ako je T u pitanju. 

  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno. Ja imam bas sve kao pms i razdrazljivost,nervoza sve sve,samo nemam tu bol u trbuhu ko prije,a sa stresom nemam problema uvijek mi kasni bila pod srtresom ili ne ali kad dode uvijek je ista bez obzira.
    Napravit cu test pa javi rezultate❤

  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    lola123

    Hvala ti puno. Ja imam bas sve kao pms i razdrazljivost,nervoza sve sve,samo nemam tu bol u trbuhu ko prije,a sa stresom nemam problema uvijek mi kasni bila pod srtresom ili ne ali kad dode uvijek je ista bez obzira.
    Napravit cu test pa javi rezultate❤


    Jer sam ja prosli mjesec imala grceve u trbuhu zabrsila na kirurgiji u sisku ali kazu da je ovulacija s time da je mene to tak bolilo preko tjedan dana a nikad nemam bolne ovulacije. I mens je kasnila 5 dana,i bila je obilnija al trajala je 4 dana 

  • Mimica332

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Opet ja, m mi kasni 6 dana, danas smo ja i mm imali odnos i kad sam otisla na wc primjetila sam svjetlu krv pri brisanju, al ono malo je bilo skroz, jel itko imao takav slucaj? 

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Mimica332

    Opet ja, m mi kasni 6 dana, danas smo ja i mm imali odnos i kad sam otisla na wc primjetila sam svjetlu krv pri brisanju, al ono malo je bilo skroz, jel itko imao takav slucaj?


    Da, doci ce ti uskoro. 

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Mimica332

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    LeLa2807

    Mimica332

    Opet ja, m mi kasni 6 dana, danas smo ja i mm imali odnos i kad sam otisla na wc primjetila sam svjetlu krv pri brisanju, al ono malo je bilo skroz, jel itko imao takav slucaj?

    Da, doci ce ti uskoro.


    To sam i mislila, iskreno vec joj se i nadam jer sam test radila 2 dan kasnjenja i bio je neg tako da sam trudnocu iskljucila sad me vec strah da nesto bas nije u redu, ne mogu docekat ponedjeljak da odem u gin…. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Mimica332

    Opet ja, m mi kasni 6 dana, danas smo ja i mm imali odnos i kad sam otisla na wc primjetila sam svjetlu krv pri brisanju, al ono malo je bilo skroz, jel itko imao takav slucaj?


    Jesam i ja, kako je LeLa napisala, doći će ti brzo, kroz dan, dva. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.