Moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mimica332

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Evo jutros je dosla, malo me ubilo u pojam jer sam se do kraja nadala al eto, idemo dalje 😊

  • amal

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Nova sam ovdje, pa bih molila za savjet 😊 Imala sam s dečkom odnos bez zaštite u noći, znači 18.01. na 19.01., dečko je ejakulirao u mene. Ovaj mjesec nismo prije imali odnose radi njegovog posla (teren). Ciklusi su redoviti, 29,30 dana. Menstruacija je bila 01.01.2020.

    Već 5 dana osjećam kao neko probadanje u grudima i bole na dodir, osjetljive su. Pospana sam i nisam baš nekog raspoloženja. Osim toga imam jako blage grčeve u trbuhu, nekad me zna i u donjem dijelu leđima nešto kao probosti. Noge me također bole, ali to je uvijek prije menstruacije. Dok ovo ostalo što sam navela nije. Mislite da se možda radi o trudnoći? Hvala 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    amal

    Pozdrav. Nova sam ovdje, pa bih molila za savjet 😊 Imala sam s dečkom odnos bez zaštite u noći, znači 18.01. na 19.01., dečko je ejakulirao u mene. Ovaj mjesec nismo prije imali odnose radi njegovog posla (teren). Ciklusi su redoviti, 29,30 dana. Menstruacija je bila 01.01.2020.

    Već 5 dana osjećam kao neko probadanje u grudima i bole na dodir, osjetljive su. Pospana sam i nisam baš nekog raspoloženja. Osim toga imam jako blage grčeve u trbuhu, nekad me zna i u donjem dijelu leđima nešto kao probosti. Noge me također bole, ali to je uvijek prije menstruacije. Dok ovo ostalo što sam navela nije. Mislite da se možda radi o trudnoći? Hvala 😊


    Prerano je za ikakve simptome T odmah po završetku ovulacije. (ukoliko je ista bila 18.01.)Bolne grudi odmah nakon ovulacije su rezultat promjene u razini hormona. Nekad bole odmah dan nakon O, a nekad tek 3,4 dana pred M. Simptomi T najčešće se počnu osjećati tek nakon kašnjenja menstruacije, sve prije toga može biti samo najava dolaska menstruacije. 

  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Cure pomoc.
    Radila sam test nije bilo jutro ali oko 12…. 
    Medutim negativno je,a ja i dalje imam tockasto krvarenje sa smedim isjcjedkom,kaj da radim? Da ponovim test ili sta

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    lola123

    Cure pomoc.
    Radila sam test nije bilo jutro ali oko 12….
    Medutim negativno je,a ja i dalje imam tockasto krvarenje sa smedim isjcjedkom,kaj da radim? Da ponovim test ili sta


    Idi ginekologu, nista drugo ti vise ne mozemo preporuciti

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Definitivno pricekaj jos koji dan ako nisi sigurna,ili odi ginicu to je najbolje.
    Moje iskustvo; radila sam test tek nakon 12 dana sto je kasnila jer sam vec odustala od nadanja,8 mj.smo pokusavali i na dane ovulacije i nista…
    Simptomi mi nisu bili nista drugaciji od onih pred m.,jedino po cem sam mogla naslutit je bio strasan umor,nisam mogla gledat koliko mi se spavalo,a inace nisam pospanka,grudi su mi bile bolne ko kad trebam dobit i svaki dan sam si mislila jao sad ce,bole jajnici i na kraju 😁😝

    Radila sam vise testova i u bilo koje doba dana pokazao se plusic tako da….nema tu bas pravila il jesi il nisi😊

  • amal

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Evo opet ja 😀 od subote sam imala samo kao smeđi iscjedak i to dok sam obrisala nakon obaljvanja nuzde. Jucer je krv bila na ulosku jako oskudna i kao neki komadici, neznam drugacije kako opisati. I danas samo sitno smedi iscjedak i malo krv dok brisem. Grudi me bole sa strane, povisena temperatura, noge me uzasno bole. Da li mislite da je mozda implantacijsko? 😕 

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Poz evo meni kasni 1 dan danas uradila test oko podne i negativan ,no pojavio se neki kremasti icjedak ,molim pomoc dal se jos kome tak dogodilo?

  • Deleted user

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Heej, nova sam ovdje pa bi mi dobro došla nekakva iskustva te savjeti od vas koje ste već puno duže tu… Ovako zadnji dan menstruacije bio je u petak 24. Te je moj dečko svršio u mene, te danas isto netom prije početka Ovulacije…. Što mislite da li bi moglo doći do trudnoće i kakve su šanse? Hvalaa

  • Deleted user

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Goodvibes

    Heej, nova sam ovdje pa bi mi dobro došla nekakva iskustva te savjeti od vas koje ste već puno duže tu… Ovako zadnji dan menstruacije bio je u petak 24. tada je moj dečko svršio u mene, te danas isto dan prije Ovulacije…. Što mislite da li bi moglo doći do trudnoće i kakve su šanse? Hvalaa


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.