Moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Jel je implatacijsko krvarenje strogo prije menstruacije ili moze bit nakon sto kasni?

  • Deleted user

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Zdravo cure, prvi put pisem po forumima. Naime moj muz i ja smo imali spolni odnos dan prije ovulacije i na dan ovulacije. Eh ja trebam dobiti za 5 dana, medutim zanima me kakve ste vi simptome imale prije izostanka menstruacije. Ja imam pojačan iscjedak blijedo zute do bijele boje. Imala sam u zadnjih par dana bol u stomaku, grceve, nadutost, i vjetrove sto je neugodno jako bilo. Nemam bolove  u grudima osim ako se pritisnem pa nesto malo osjetim. Bilo mi je i muka nekad  al tokom dana, ne znam sad jel sve to mogu biti simptomi. Nadam se bebi. Pricajte mi neka vasa iskustva sa ranim simptomima. Nadam se da nisam sve umislila, citala sam da je moguce sve umislit od velike zelje. 

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    prošli mjesec mi krenuli sa nepažnjom, par dana nakon O boljeli jajnici što prije nikad nisu, grudi normalno porasle ko i u PMS-u al nisu bile bolne previše bolne, skoro uvijek izražene bradavice što nikad nije, dva dana prije M rozo samo kad se brišem (prije nikad nije bilo) i tada napravili test i dobili -. Došla M dan prije. Dal sam kao što kažeš sve umislila od prevelike želje ili ne, ne znam, al se nadam skorašnjem + jer ovo isčekivanje ubija, a mogu mislit kako je tek onima koji pokušavaju mjesecima pa čak i godinama.

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Trebala bi malu pomoć 
    Menstruacije sam imala od 22.5 do 25.5.ali je bila slabija nego inače, inače si planiramo proširiti zajednicu,pa me samo zanima. Grudi su me počela boljeti sigurno 10 dana prije i nisu me prestale boljeti,prije 3 dana sam imala neki bijeli iscjedak,raspoloženje je gore nego u pmsu..  oscilacija je u 7 dana. Pa me sad zanima da li je rano za test,jer prvi put kad smo počeli bez pažnje bio.ke 16.5. I od onda svaki drugi dan..
    Hvala☺

  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    lola123

    Trebala bi malu pomoć
    Menstruacije sam imala od 22.5 do 25.5.ali je bila slabija nego inače, inače si planiramo proširiti zajednicu,pa me samo zanima. Grudi su me počela boljeti sigurno 10 dana prije i nisu me prestale boljeti,prije 3 dana sam imala neki bijeli iscjedak,raspoloženje je gore nego u pmsu.. oscilacija je u 7 dana. Pa me sad zanima da li je rano za test,jer prvi put kad smo počeli bez pažnje bio.ke 16.5. I od onda svaki drugi dan..
    Hvala☺


    Ovulacija  je za 7 dana 

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Drage moje trebala sam dobiti menstruaciju 3.6.
    Ali mi kasni kada bih mogla napraviti test. 
    Jako me zanima ja i decko smo pet mjeseci zajedno i rwko mi je da jos ne zeli, ali je reko ako se dogodi dogodi. 
    Ja imam 19 godina, a on 22

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Vrazicak123@

    Drage moje trebala sam dobiti menstruaciju 3.6.
    Ali mi kasni kada bih mogla napraviti test.
    Jako me zanima ja i decko smo pet mjeseci zajedno i rwko mi je da jos ne zeli, ali je reko ako se dogodi dogodi.
    Ja imam 19 godina, a on 22


    Test mozes napraviti sad ako želiš. 
    Sretno, nek bude kako vas dvoje želite 😉

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Siijjj

    Vrazicak123@

    Drage moje trebala sam dobiti menstruaciju 3.6.
    Ali mi kasni kada bih mogla napraviti test.
    Jako me zanima ja i decko smo pet mjeseci zajedno i rwko mi je da jos ne zeli, ali je reko ako se dogodi dogodi.
    Ja imam 19 godina, a on 22

    Test mozes napraviti sad ako želiš.
    Sretno, nek bude kako vas dvoje želite 😉


    Hvala draga puno u petak cu napraviti jer trenutno nisam pri novcu. 
    Javim sve u subotu ujutro ako bude kasnila i dalje. 
    🥰😊

  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Konačno ➕😍😍😍, kad vas je doktor primio na prvi pregled? ja sad zvala 5tj je i neće kaže da nije hitan slucaj🙄. 

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Pozz Lola123, otiđi na podforum Trudnoća, pa na temu Proljetne bebe 2021. Tamo su ti cure koje su isto svježe trudne, najbolje ce ti rec. Ali sa 5 tjedana ti je svakako prerano. Najbolje ti je narucit se da ti prvi pregled bude u 7. ili cak 8. tt, dotad srce sigurno mora kucat😉

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.