Moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Poz cure, ja sam 7dpo i imam obilni BIJELI iscjedak al baš bijeli i kao krema je ali doslovno. Pošto sam čitala da je takav iscjedak prvi simptom T, pa me zanimaju cure trudnice, kakav imate iscjedak, kad se kod vas pojavio i vaše mišljenje 😊

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Hei cure imam pitanje naime proslu mjesecnicu sam imala 19.3 trajala je 3 dana i dan i pol kapljicno. Grudi su me normlano bolile nekih 10 dana prije ocekivane i kasnila je 3 dana.. Eh sad od prosle menstruacije uopce me grudi nisu prestale bolit,pogotovo bradavice,trebala bi dobit za dan dva. Moze pomoc? Hvala vam.

  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Bebac24

    lola123

    Cure pomoc.
    Radila sam test nije bilo jutro ali oko 12….
    Medutim negativno je,a ja i dalje imam tockasto krvarenje sa smedim isjcjedkom,kaj da radim? Da ponovim test ili sta

    Idi ginekologu, nista drugo ti vise ne mozemo preporuciti


    Zbog ove sitacije s pandemijom mislis da rade? 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    lola123

    Bebac24

    lola123

    Cure pomoc.
    Radila sam test nije bilo jutro ali oko 12….
    Medutim negativno je,a ja i dalje imam tockasto krvarenje sa smedim isjcjedkom,kaj da radim? Da ponovim test ili sta

    Idi ginekologu, nista drugo ti vise ne mozemo preporuciti

    Zbog ove sitacije s pandemijom mislis da rade?

    A da probaš napraviti test? Ako je negativan nazovi i reci im sta je, pa ce te uputit dalje 

    [lilypie.com]

  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    lola123

    Bebac24

    lola123

    Cure pomoc.
    Radila sam test nije bilo jutro ali oko 12….
    Medutim negativno je,a ja i dalje imam tockasto krvarenje sa smedim isjcjedkom,kaj da radim? Da ponovim test ili sta

    Idi ginekologu, nista drugo ti vise ne mozemo preporuciti

    Zbog ove sitacije s pandemijom mislis da rade?
    A da probaš napraviti test? Ako je negativan nazovi i reci im sta je, pa ce te uputit dalje


    Da pricekam.jos koji dan za test tek mi 1 dan kasni

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    lola123

    Napokon 2804

    lola123

    Bebac24

    lola123

    Cure pomoc.
    Radila sam test nije bilo jutro ali oko 12….
    Medutim negativno je,a ja i dalje imam tockasto krvarenje sa smedim isjcjedkom,kaj da radim? Da ponovim test ili sta

    Idi ginekologu, nista drugo ti vise ne mozemo preporuciti

    Zbog ove sitacije s pandemijom mislis da rade?
    A da probaš napraviti test? Ako je negativan nazovi i reci im sta je, pa ce te uputit dalje

    Da pricekam.jos koji dan za test tek mi 1 dan kasni


    Nema potrebe cekat… 

    [lilypie.com]

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Pozdrav, od danas imam bolove u desnom jajniku. M sam imala od 5.4 dan i pol je trajala totalno je bila cudna. Sad me zanima moze li to biti ovulacija?

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Pozdrav, od danas imam bolove u desnom jajniku. M sam imala od 5.4 dan i pol je trajala totalno je bila cudna. Sad me zanima moze li to biti ovulacija?


    Moguće je…

    [lilypie.com]

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Nadam se da je, posto mi je tesko to odrediti.Imam dosta produzene cikluse oko 40 dana pa pijem Duphaston da izreguliram M.
    Uvela sam si maticnu mlijec da li je koja pila ? I pomaze li kod neplodnosti? Procitala sam dosta clanaka ali me zanima od nekog ko je bas koristio a da mu  je pomogla?

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar pixie14

    pixie14

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Bok cure, jednom sam vec pisala ali evo me opet… 7 mjeseci pokusavamo zatrudniti… iskreno vec sam stala kupovati i trakice i testove jer me to izludjuje…
    Inace mi M redovita 28-29 dana. Ovaj mjesec smo imali nezasticene odnose 13.i 15.dan ciklusa (inace 15.bi mi po app.trebala biti ovulacija), sad mi je 23.dan. 
    Javljam se jer sam 20.dan prilikom brisanja sa bijelim oscjetkom obrisala i malo smedje krvi, nista vise od tog… taj i iduca 2 dana glavobolja, mucnina, osjetljivoat na mirise… i konstantno ali full lagano “pikanje” u podrucju jajnika. Od ostalih stvari nista. Trebam dobiti za 5 dana i rekla sam si da necu ni test kupovati, ali naravno mozak prekuhava i razmislja… kaj mislite?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.