Moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    tinčeeek  drzim fige da uspije   IVKA sretno 

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Hvala melly :)
    E curke cula sam jednu pricu od frendice da joj je jedna zena uletila na maksimiru i pitala ju jel možda trudna i ona rekla da te ju pitala da kak je skuzila posto je u 2mj bila,zena joj rekla da je skuzila po veoma raširenim zjenicama. Što vi mislite o tome?

    A i meni se pocinje cinit kako mozda ipak jesam,al test jos ne zelim radit :)

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Hm… neznam… svasta ima u tim pricama 

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Baš mi dragi kaze da ce pocet pratit mi zjenice od budenja pa do spavanja heh al bih voljela od jos nekog cut kaj misli o tome

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Hahaha neznam draga..

  • mely230

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ja nisam cula za zjenice,ali je mene jedan gospodin pitao jesam li ja trudna,da su mi bjeloocnice mutne..ja bila trudna 5tj i mislila sam da mi samo,iz nekog razloga, vjestica kasni. 

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    ma kažu da zena zrači nekom tom energijom…zaista ima puno priča. ja odustajem od testa,danas idem kod doktorice opće,tražim ju uputnicu za vađenje krvi. razgovarala sam s dragim,i eto shvatili da bolje vađenje krvi i provjera bHCG-a. tako da bi u ponedjeljak mogla znat zaista što je u pitanju :)

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Tinceeeek drzimo figeeee 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    tinčeeek si vadila krv ? 

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    nisam,po noom opća praksa nema veze s ginekologijom, tako da u utorak idem do ginice

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.