Moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    bude taj + kada se najmanje nadamo i kada bumo najmanje o tome razmišljalee ;) 

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    tinčeeek


    bude taj + kada se najmanje nadamo i kada bumo najmanje o tome razmišljalee ;) 

    Potpisujem 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    gđica bi trebala za 4 dana doc,ali ja odem malo prije do wc-a,te pri brisanju imam kaj za vidjet-krv :( malo mi cudno to,inace kad dolazí,dode na vrijeme il dan kasnije…

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    mozda je impl krvarenje :)

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Uh ja se sve nekak nadam da je,i taj neki pritisak na donjem djelu trbuha :)

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    ….drzim fige i navijamo za plusic ……pusa

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Ejj nije Tinceek vec njezin dragi. Evo malo visim po klokanici nemam svoj profil pa se odlucio javit prek njezinog :$  moram priznat cure stvarno ste dobra podrska i znate mi zeni dici raspolozenje ponekad bolje od mene haha :-D iskreno mislim da vise ja zelim taj plusic makar ne pokazujem bas to toliko pa mislim da ju zato malo bediram. Al ocu to najvise na svijetu, saljem vam puno pozdrava u ove kasne sate i neka vam se, naravno onima koje zele , snovi ostvare i da dobijete malog anđela:-)  e i da mislim da sam prvo musko koji zeli curicu :-D <3

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Neka neka, lijepo je to …ali probaj se i ti malo opustit,vjeruj mi doci ce i “nase” vrijeme…samo bez nervoze….Znam tesko je ne mislit na to ali moras. Eto ja vam zelim svu srecu ovoga svijeta da ugledate plus na testu 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    marincica hvala ti od  
    koliko dugo traje to impl krvarenje? meni se sve nekak čini da je to ipak menga došla ranije,da ovog mjeseca nema + :(

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Implantacijsko krvarenje traje od nekoliko minuta, do par dana.  A jel ti jako ili slabo ide??

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.