Moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    od kad sam tu napisala da sam vidla tu krv,još danas curi,tak da mi se sve čini da je ipak menga to….a  curi tu negdje ko menga

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    znaci 3 dana…hm hm, koliko ti inace traje mjesecnica? Gle moguce da je impl.krvarenje, moguce je da si i dobila “vjesticu”..Kako se osjecas?

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    inace traje 6 dana…malo bezvoljno,umorno iako ništa ne radim :/

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Nista, ako bude trajalo 5 dana onda znas sta je , a ako do sutra stane onda je lako moguce da je impl krvarenje.. A gle ti najbolje poznajes svoje tijelo, pa ti ako mislis da je najbolje napravit test napravi ga ..Jer ima zena koje imaju mjesecnicu a trudne su, eto moja sestricna je imala normalno mjesecnico do 6 mj trudnoce tako da nikad neznas 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    a joooj….a vidjet cu,danas je slabije nek prethodnih dana….pojavi se tu i tamo neki kao grčić s lijeve strane…ak niš drugo,budem za kojih 5 dana test za svaki slučaj :)

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Eto moze i tako ,,,Drzim fige naravno 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    od jučer ujutro apetit 0 bodova…a krvarenje finniš :O

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

     hm da…… Moglo bi svakaj bit. Gle mogu ti ja rec sad sto stvari ali ja eto iskreno se nadam da imas plusic na testu 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • IVKA17

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    pozdrav trudilice  tako je i meni bilo prošli mj, dobila sam čak dan prije nego mi je vještica po kalendaru trebala doći, al mi je trajala samo 4 dana. mada je bila vještica, jer nisam imala simptome, niti ih još imam.

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    hvala ti marincica,test cemo radit za par dana,vidjet cemo kak bu s vjesticom :)

    ivka meni je došla 4 dana ranije,i eto danas kad bi ju trebala dobit,meni to završilo hh

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.