Moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Hvala draga moja ..Najbolje ne razmisljat pa cemo vidjeti 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Diva2

    Diva2

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Bok cure! Evo da i ja dam svoj doprinos forumu i ovoj temi ; čitam vas već par mjeseci i nisam pomislila da bih se mogla pridružiti jer nisam bila u toj “ fazi”. Eto sad jesam :))))) Čekamo vješticu, imamo još dosta za gristi noktiće nekih dva tjedna ali ja sam ili umišljena trudnica ili je stvarno tako. Povišena bazalna temparatura tokom cijelog dana, grudi bolne, umor i umorrrrr…. ali najvažnije imam osjećaj da čekamo samo potvrdu za svoje malo čudo!!! osjećaj koji ne vara …nadam se!!! Svima želim plusiće ko' kuča i nadam se da si tipkamo u narednim  mjesecima!! :)))))

    “Prvo te ignoriraju,onda te ismijavaju,pa se bore protiv tebe,a onda ih pobjedis”

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Diva dobrodošla!
    Želim ti plusić, kao i ostalim trudilicama!

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Diva dobrodosla   draga moja eto ja ti od srca zelim da bude plusic na testu drzimo fige 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Mony93

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    bokic..nova sam pa me zanimaju vasi savjeti..
    naime ja i dragi pokusavamo vec godinu dana i nista…bio on na pretragama sve u redu bila ja sve u redu…zna mi kasnit i po 2 tj…
    sad mi kasnila tj dana…imala mucnine,povracala,umor,otecene noge,slabost….i opa dns dosla teta…vise neznam sta da radim…sve mi je teze i teze…ja imam 21god a on 25 najbolje razdoblje za zatrudnit..nije mi jasno kako netko tko zeli dijete nemoze imat a oni koji to ne zele opa pa desilo se :(((((

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    mony  imas tu za računat plodne dane,tak sam ja ali ipak nemoj previše razmišljat o tome,samo stvara pritisak. najbolje opustit se ;) i brzo bi trebao bit + ;) 

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Diva


    Bok cure! Evo da i ja dam svoj doprinos forumu i ovoj temi ; čitam vas već par mjeseci i nisam pomislila da bih se mogla pridružiti jer nisam bila u toj &quot; fazi&quot;. Eto sad jesam :))))) Čekamo vješticu, imamo još dosta za gristi noktiće nekih dva tjedna ali ja sam ili umišljena trudnica ili je stvarno tako. Povišena bazalna temparatura tokom cijelog dana, grudi bolne, umor i umorrrrr…. ali najvažnije imam osjećaj da čekamo samo potvrdu za svoje malo čudo!!! osjećaj koji ne vara …nadam se!!! Svima želim plusiće ko&#39; kuča i nadam se da si tipkamo u narednim  mjesecima!! :)))))

    pozdrav diva :) ovaj umor mi je poznat veoma dobrooo,ja evo ajmo rec 3 dan u krevetu hahaha XD
    želim ti + što prijeeee  ;)) 

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Mony93

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    ma racunam ih svaki mj i sve po planu i sve kao treba al nikako da dode to…hvala bogu sto imam necaka od 2 god koje me tjesi kad treba..kad vidi da sam tuzna dode do mene i kaze teta ne pakiti :)) moja srecica mala

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Mony93 nemoj se samo previse zamarat oko toga, pusti nek ide sve svojim tokom, slazem se sa tinčeeeekom najbolje se opustit pa sta bude bude, znam da je tesko ne razmisljat o tome, tako mi je i samoj , ali bude , vjerujem da bude …samo polako…Naravno ja ti drzim fige da uspijete 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Mony93

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    hvala vam 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.