Mi koje se dugo trudimo

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Ma ja sam si rekla davat cu sve od sebe, ali necu vise da mi se sve svodi na to. Psihicki sam previse puta potonula. Sad sam si rekla da idemo na potmognutu pa nek oni rade svoje, mi cemo svoje

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2033

    Prijavi adminu

    Ne znam ja se jos uvijek nadam da ce ici samo od sebe ali kazem ako ne do kraja godine idemo na pretrage i sve sto god bude trebalo.. nadam se da ce biti baby boom ove godine kod svih nas koji toliko iscekujemo 

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Cure koje se dugo trudite, kako se vasi partneri nose s tim? 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    lotus

    Cure koje se dugo trudite, kako se vasi partneri nose s tim?


    Mi godinu dana.. S tim da nismo bas pratili azurno nista.. I sad evo piskim lh on pije vitamine pa vidimo oce li imati uspjeha.. Za par dana je O danas krecemo vec svaka 2 dana keks 😋

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Hcijnas =Sanjich

    lotus

    Cure koje se dugo trudite, kako se vasi partneri nose s tim?

    Mi godinu dana.. S tim da nismo bas pratili azurno nista.. I sad evo piskim lh on pije vitamine pa vidimo oce li imati uspjeha.. Za par dana je O danas krecemo vec svaka 2 dana keks 😋


    Eto onda nek ovo hopsanje za o bude dobitno 🙏 
    Meni također o, po kalendaru danas, sa trakicama nisam ni stigla pratit, ali ovaj mjesec m necu ni rec kad mi o, nek bar njemu bude spontano. Dosadilo mi to pod moramo, onda mi se kao iz inata neda🤦🏼‍♀️

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    lotus

    Hcijnas =Sanjich

    lotus

    Cure koje se dugo trudite, kako se vasi partneri nose s tim?

    Mi godinu dana.. S tim da nismo bas pratili azurno nista.. I sad evo piskim lh on pije vitamine pa vidimo oce li imati uspjeha.. Za par dana je O danas krecemo vec svaka 2 dana keks 😋

    Eto onda nek ovo hopsanje za o bude dobitno 🙏
    Meni također o, po kalendaru danas, sa trakicama nisam ni stigla pratit, ali ovaj mjesec m necu ni rec kad mi o, nek bar njemu bude spontano. Dosadilo mi to pod moramo, onda mi se kao iz inata neda🤦🏼‍♀️


    Je je tocno znam sta mislis.. Ja vec 2 dana nesto nadrkana kao da je neki pms.. A pratim si raspolozenje vec dugo i upisujem u kalendar.. Inace mi je 10dana prije M najzivcaniji dan i to nemozes vjerovat bas u dan mi bude tako

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    lotus

    Cure koje se dugo trudite, kako se vasi partneri nose s tim?


    Moj je tuzan kad dobijem ali brzo se vrati pozitivi,tjesimo jedno drugo da ce sve biti ok.
    Ja nemam pojma ovaj mj kad mi je O,oko 9 dc sam imala dolje neki pritisak i pikanje u jajnicima al nekako mi to rano,inace mi oko 15dc bude ovulacija,hopsamo kad nam se da,bez kalkulacija pa cemo vidit.

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Alisa

    lotus

    Cure koje se dugo trudite, kako se vasi partneri nose s tim?

    Moj je tuzan kad dobijem ali brzo se vrati pozitivi,tjesimo jedno drugo da ce sve biti ok.
    Ja nemam pojma ovaj mj kad mi je O,oko 9 dc sam imala dolje neki pritisak i pikanje u jajnicima al nekako mi to rano,inace mi oko 15dc bude ovulacija,hopsamo kad nam se da,bez kalkulacija pa cemo vidit.


    Mozda tako i najbolje, to kalkuliranje zna ubit u pojam. Ja imam doma trakica pa cu provjeravat o cisto da ih potrosim (cak ima isteka roka  koliko puta sam odustajala od njih🤭) 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Cure pa di ste nestale? Ima koja da iscekuje o, testic? 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    lotus

    Cure pa di ste nestale? Ima koja da iscekuje o, testic?


    Bome slabo tipkamo da,ja nemam bas sta za prijaviti,danas 16 dc,po tome je O tu negdje pa se druzim s muzekom 😉
    Kakva je kod tebe situacija?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.