Mi koje se dugo trudimo

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    zabrinutakata

    Drage moje imala sam molarnu trudnocu u 10om tjednu stalo srce kucati i morala na kiretrazu, jel kojoj beta iza kiretraze pala na 1.2 padala je bas lipo meni je pala na taj 1.2 i vise nisam isla jer je ovo krenilo ludilo,sad idem u ginekologa na pregled utorak malo me bas strah 🙈 radimo na bebi sad me bas strah da mi se nebi ta mola opet vratila…molin vas iskustva , radimo na bebi ali nikako 🙈


    Moj savjet je da pricekas pregled pa ces vidjeti sto i kako dalje.👍

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Zao mi je zbog vaseg gubitka, ali barem ste ostavrile trudnocu pa znate da je moguca. Ja jos ni jednom nisam ostala trudna, sve me strah da ni necu moci.


    Strah je najgori neprijatelj..ne tako misliti.
    Ima uvijek nacina ako nece prirodno,bude onda uz malu pomoc doktora.

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Ja sam jako tvrdoglava i nikad necu odustat od toga sto zelim, znam da ima nacina. Dok ima nacina, moramo se borit. Meni nebi bio problem ni posvojit, pa cak i prije potpomognute, ali dok muz nije skroz za to, ne mogu. On bi da prije iscrpimo ostale mogucnosti. 
    Ni ja nisam nikad imala biokemijsku, tako da ni neznam kako je to zatrudnit, ali iskreno, da mi se to desi smatram da bi mi samo bilo teze. 
    Moramo glavu gore i trudit se i dalje, nema predaje 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    lotus

    Ja sam jako tvrdoglava i nikad necu odustat od toga sto zelim, znam da ima nacina. Dok ima nacina, moramo se borit. Meni nebi bio problem ni posvojit, pa cak i prije potpomognute, ali dok muz nije skroz za to, ne mogu. On bi da prije iscrpimo ostale mogucnosti.
    Ni ja nisam nikad imala biokemijsku, tako da ni neznam kako je to zatrudnit, ali iskreno, da mi se to desi smatram da bi mi samo bilo teze.
    Moramo glavu gore i trudit se i dalje, nema predaje


    Draga bit ce sve ok.. Zvuci ko klišej ali hoce samp tribas virovat. Isto smo radili na djetetu, bila jedna biokemijska i nakon godinu i po od toga sam ostala trudna, krenula sam na sve moguce pretrage, otkrila da iman nesto nalik na pcos, nitko nije potvrdio 100 posto, stitnjaca mi isto divljala, nisko mi zeljezo bilo.. Kad sam pocela pit terapiju za sve to uhvatilo se 🙏 jel to zbog terapije ili mi jednostavno mozak bio na čistu da zna sta je i sto je problem i mozda smo se i mi onda opustili pa je upalilo ❤️ tesko je znam, i meni su govorili neces tako lako ostat trudna ali hvala Bogu uz malo muke evo ga spava kraj mene već 10 mjeseco 👶🙏❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    lotus

    Ja sam jako tvrdoglava i nikad necu odustat od toga sto zelim, znam da ima nacina. Dok ima nacina, moramo se borit. Meni nebi bio problem ni posvojit, pa cak i prije potpomognute, ali dok muz nije skroz za to, ne mogu. On bi da prije iscrpimo ostale mogucnosti.
    Ni ja nisam nikad imala biokemijsku, tako da ni neznam kako je to zatrudnit, ali iskreno, da mi se to desi smatram da bi mi samo bilo teze.
    Moramo glavu gore i trudit se i dalje, nema predaje


    I ja sam jako tvrdoglava, MM kaze da me voli i bez 👶, ali znam da i njemu nije lako. 
    Ja sam vec luda od pracenja simptoma pa umisljanja istih, mjerenja temp, testova i svega. Neki dan sam se probudila placuci jer sam sanjala da sam ostala trudna i izgubila bebu. 
    Muz to dobro podnosi tj on ni ne prica previse o tom jedino kad vidi da sam sva luda vise onda me smiruje i govori da ce sve bit dobro. I vjerujem da hoce, jos uvijek nisam za usvajanje. Koliko god da bi pomogli nekom djetetu, mislim da mi tu prazninu nebi moglo nadokaditi. Jedna stvar je nositi djete 9 mj biti uz njega cijeli zivot a drugo je usvojiti. Naravno ne kazem da ne bi volila to djete i naravno da mu nista nebi falilo, ali mislim da nebi bila sretna ni ispunjena.
    Nadam se da ce uskoro biti nesto. Moramo bit optimisticne iako je to dosta tesko. 
    Jednostavno ne mogu ne misliti o tome kad je to nesto sto zelim najvise na svijetu. 

    Toliko sam luda vec da pisem imena za curice i za decke, gledam djeciju robu,kolica i sve … a znam da nisam ni blizu tome 😪

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    MiniCooper26

    lotus

    Ja sam jako tvrdoglava i nikad necu odustat od toga sto zelim, znam da ima nacina. Dok ima nacina, moramo se borit. Meni nebi bio problem ni posvojit, pa cak i prije potpomognute, ali dok muz nije skroz za to, ne mogu. On bi da prije iscrpimo ostale mogucnosti.
    Ni ja nisam nikad imala biokemijsku, tako da ni neznam kako je to zatrudnit, ali iskreno, da mi se to desi smatram da bi mi samo bilo teze.
    Moramo glavu gore i trudit se i dalje, nema predaje

    Draga bit ce sve ok.. Zvuci ko klišej ali hoce samp tribas virovat. Isto smo radili na djetetu, bila jedna biokemijska i nakon godinu i po od toga sam ostala trudna, krenula sam na sve moguce pretrage, otkrila da iman nesto nalik na pcos, nitko nije potvrdio 100 posto, stitnjaca mi isto divljala, nisko mi zeljezo bilo.. Kad sam pocela pit terapiju za sve to uhvatilo se 🙏 jel to zbog terapije ili mi jednostavno mozak bio na čistu da zna sta je i sto je problem i mozda smo se i mi onda opustili pa je upalilo ❤️ tesko je znam, i meni su govorili neces tako lako ostat trudna ali hvala Bogu uz malo muke evo ga spava kraj mene već 10 mjeseco 👶🙏❤️


    Sjecam te se s teme tko planira i radi na bebi. Negdje u to vrijeme sam taman bila odustala od foruma i pustila sva kalkuliranja i praćenja. Bas mi je drago cut pozitivno iskustvo i da si dobila bebicu🥰🤗

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    lotus

    Ja sam jako tvrdoglava i nikad necu odustat od toga sto zelim, znam da ima nacina. Dok ima nacina, moramo se borit. Meni nebi bio problem ni posvojit, pa cak i prije potpomognute, ali dok muz nije skroz za to, ne mogu. On bi da prije iscrpimo ostale mogucnosti.
    Ni ja nisam nikad imala biokemijsku, tako da ni neznam kako je to zatrudnit, ali iskreno, da mi se to desi smatram da bi mi samo bilo teze.
    Moramo glavu gore i trudit se i dalje, nema predaje

    I ja sam jako tvrdoglava, MM kaze da me voli i bez 👶, ali znam da i njemu nije lako.
    Ja sam vec luda od pracenja simptoma pa umisljanja istih, mjerenja temp, testova i svega. Neki dan sam se probudila placuci jer sam sanjala da sam ostala trudna i izgubila bebu.
    Muz to dobro podnosi tj on ni ne prica previse o tom jedino kad vidi da sam sva luda vise onda me smiruje i govori da ce sve bit dobro. I vjerujem da hoce, jos uvijek nisam za usvajanje. Koliko god da bi pomogli nekom djetetu, mislim da mi tu prazninu nebi moglo nadokaditi. Jedna stvar je nositi djete 9 mj biti uz njega cijeli zivot a drugo je usvojiti. Naravno ne kazem da ne bi volila to djete i naravno da mu nista nebi falilo, ali mislim da nebi bila sretna ni ispunjena.
    Nadam se da ce uskoro biti nesto. Moramo bit optimisticne iako je to dosta tesko.
    Jednostavno ne mogu ne misliti o tome kad je to nesto sto zelim najvise na svijetu.

    Toliko sam luda vec da pisem imena za curice i za decke, gledam djeciju robu,kolica i sve … a znam da nisam ni blizu tome 😪


    Mi vec godinama imamo spremna imena, imam u glavi kako bi uredila djecju sobu, gdje bi bio krevetic u nasoj, sve vec imam, samo beba fali. Ali mislim da je to dobro, dok nas to sanjarenje drzi znamo da necemo odustat

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Ja sam malo sada ohladila jer je sve to pocelo jako utjecat na moje psihicko stanje,tipa radila bi testove za T od same O.nema veze s zdravim razumom.
    Samo bi se stresirala,zanemarila sam neke druge aspekte zivota,cak i na poslu bi grijesila jer sam bila okupirana samo mislima o trudnoći.

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Alisa

    Ja sam malo sada ohladila jer je sve to pocelo jako utjecat na moje psihicko stanje,tipa radila bi testove za T od same O.nema veze s zdravim razumom.
    Samo bi se stresirala,zanemarila sam neke druge aspekte zivota,cak i na poslu bi grijesila jer sam bila okupirana samo mislima o trudnoći.


    Ja uopce ne kupujem testove, da mi kasni tek tada bi.
    A to da utjece i na druge aspekte, da se previse okupiramo to ti vjerujem, ja sebe do ludila dovela i stala na loptu jer sam si rekla da sad i zatrudnim koliko sam psihicki lose bi nastetila bebi. Treba si poslozit misli i krenut uzivat i druzit se, da nam se ne svodi sve na zatrudnjivanje

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    To svakako, uvijek imam test ili 2 u novcaniku, u wc-u. Zahaliram dok sam na poslu da mi je muka trcim pravit test, pa se uvjerim da sigurno taj test ne valja pa radim drugi pa onda opet iste je marke mozda ne valja, osjetim da mi je muka pa idem kupit neki drugi. Pa budem frustrirana i ne vjerujem .. posao mi trpi sigurno, ali onda si govorim pa mozda zbog posla tj stresa ni ne mogu ostat trudna pa budem ljuta sama na sebe i na sve oko sebe. Ovi jadni na poslu ni krivi ni duzni nadrapaju 😂

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.