Mi koje se dugo trudimo

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    Ajme Peggy cestitam, vidim i ja sjenu. Drzim fige da to bude to 😀😀
    Zabrinutakata mislim da je  to malo prerano, procekaj jos malo 😀

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    peggy95

    lotus

    peggy95

    Bok cure, jucer sam radila test vidila se sjenica nisam je mogla bas ni ulovit kamerom.. i evo prije nekih sat vremena sam ponovila test i pojavila se sjena odmah…https://ibb.co/Wcs0C5R [ibb.co]
    Danas mi je 13 dpo. Nekako me strah ujutro ponovit test jer mi je nekako lakse podnijeti kad vidim mengu,nego negativan test. U petak bi trebala ne dobit

    Ajme pa vidim sijenu. Tako mi je drago da imamo prvu na forumu. Cestitam i nadam se da je to to🙏
    Nadam se da ce i ova jutarnja bit jos tamnija💕
    Sta ste radili drugacije ovaj mjesec ili sve kao do sad?

    Ma sve isto kao i do sad, muz uzima selen i cink od 1.mj.
    Kad je uzimao mjesec dana odmah sam ostala trudna,samo nazalost spontani je bio


    Imas li kakvih simptoma?

  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Drage moje 8 dana mi je od ovulacije ,boli me u donjem dijelu trbuha oko pupka ,drzi me neki znoj neznam ni sama kako bi opisala nije nikad tako,imamo teski stolicu … jos je rano za test pa vas eto molim da mi pomognete sa iskustvom jer jos 7 dana do menstruacije koja nesmi doci heheh je za poluditi cekati

  • Deleted user

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu
    Zabrinutatakata

    I ja sam u iscekivanju. Menstuacija je bila 23.04., ovulacija 07.05., 12.05. sam imala neke grceve, citala sam da bi mogli biti implatacijski. Za 7 dana (ne bi) trebala doci menstruacija. 

  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Tako i meni …skupa cemo testic raditi 🥰

  • Deleted user

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Toliko sam nestrpljiva da planiram kupiti test za rano otkrivanje trudnoce, 6 dana prije ocekivane menstruacije. Nisam sigurna koliko su rezulatati pouzdani, ali jednostavno ne mogu da docekam. Imas li neke simptome? Sem tih grcica koje sam imala 12.05. i pomalo 13.05., ne vidim nikakve promjene. Grudi su punije, ne bas bolne. 

  • Avatar peggy95

    peggy95

    Broj poruka: 583

    Prijavi adminu

    Evo da vam se javim da sam dobila. Nije jos krenilo kako treba ali sigurno ce kroz koji sat. Piskila sam i bilo mi je roskasto malo na wc papiru i to je to

    🙋🏻29god / 🙋🏼‍♀️27god / Pokušavamo od 2./2018.
    Ja: AMH 76.6
    Muž: 6./2021. Oligozoospermia
    Missed ab. 7tt 3./2020. 💔 (prirodna trudnoća)
    AIH 05/21 ❌
    IVF klomifen,oplođene 2 JS 07/21 svježi trodnevni ET ❌
    28.7. punkcija - 15 jajnih stanica,od toga 13 oplođeno-4 blastociste
    2.8. - 2 vraćena, 2 🐧🐧
    11.08. - beta 6,4 biokemijska 💔
    FET 🐧🐧- 21.12.
    31.12.'21 beta 127 ❤️ srce imamo 12.1.'22❤️
    💙Dečkić💙
    KBC Osijek
    [lilypie.com]

  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    A i ja a di da uzmen taj test ,ma pricekat cu jos 5 dana bar … kako je jedna cura rekla vise se razocaran kad vidim minus nego kad dobijem pa cu malo pricekati mada bi ja sad odma tila znati 🙈 a malo su mi grudi vece ali bolne samo na dodir

  • Deleted user

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Mislila sam da uzmem Clear Blue koji otkriva trudnocu 6 dana prije. Ali sad citam da je bolje cekati da zakasni, pa onda. Pokusacu biti strpljivija. Uglavnom javljaj rezultate, a i ja cu. Nadam se da cemo vidjeti dva velika plusa. 

  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    I ja se nadam draga 🙏 zelin nam veliki +

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.