Marulja + vrkuta za lakše začeće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Pomaže li taj čaj išta?

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • tomislava.gebert

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Meni su rekli doktori da zbog operirane kičme i cista ne mogu ostati trudna.. pomirila sam se s tim i ne sječam se iz kojeg razloga sam pila koloidno srebro i u tom periodu sam zatrudnila od prve! Možda slučajnost, ali rado se sječam te slučajnosti.. pogotovo kad gledam sina ;)

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    cure..koliko košta taj čaj? i jel doktori to znaju kak se koristi?

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar Tina101

    Tina101

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Evo i mojeg iskustva s čajem da se razumijemo za njega nisam čula preko interneta,nego od jedne svoje starije susjede i nekak sam to zaboravila.Dvije godine smo radili na bebici,ali plusića nije bilo,krenula sam i kod ginekologa da provjeri hormone itd itd. U isto vrijeme sam počela piti marulju,znači nakon menstruacije do ovulacije kada bi prestala,jer se tokom ovulacije ne smije piti,jer ako dođe do oplodnje može dovesti do pobačaja..pila sam je 3mj.kako se preporuča, napravila pauzu od mjesec dana i u tom mjesecu ostala trudna, sad imam prekrasnu kćerkicu od 15mjeseci.. svima želim puno sreće i ako ništa vrijedi probati,eto ja se zahvaljujem svojoj susjedi:))

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Tina


    Pozdrav cure! Evo i mojeg iskustva s čajem da se razumijemo za njega nisam čula preko interneta,nego od jedne svoje starije susjede i nekak sam to zaboravila.Dvije godine smo radili na bebici,ali plusića nije bilo,krenula sam i kod ginekologa da provjeri hormone itd itd. U isto vrijeme sam počela piti marulju,znači nakon menstruacije do ovulacije kada bi prestala,jer se tokom ovulacije ne smije piti,jer ako dođe do oplodnje može dovesti do pobačaja..pila sam je 3mj.kako se preporuča, napravila pauzu od mjesec dana i u tom mjesecu ostala trudna, sad imam prekrasnu kćerkicu od 15mjeseci.. svima želim puno sreće i ako ništa vrijedi probati,eto ja se zahvaljujem svojoj susjedi:))


    A jesi li se savjetovala sa dok.u vezi načina nakoji se pije? jer ja recimo neznam točno kad mi nastupa ovulacija…

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Evo nova sam ovdje i uključujem se odmah u temu o vrkuti :D
    Naime zbog mojih problema s PCOS i hormonima koji su sada riješeni odlučila sam svojim jajnicima pomoći da dođe do lakše oplodnje pošto mi je ginekologica dala 6 mj fore…
    uz konzultacije s fitoaromaterapeutom koji je  upoznat s mojim zdravstvenim stanjem počela sam piti tinkturu vrkute za koju ona kaže da je puno bolja nego čaj (veća iskoristivost sastojaka iz vrkute i sl) pijem 50 kapi ujutro svaki dan do vještice onda pauza nakon menge kreće opet.
    Ne mogu dati jos nikakve konkretne ocijene pošto sam tek krenula piti ali osjećam da mi jajnici rade turbo :D

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Buduci da mi Femisan kapi nisu pomogle, da mi drzanje nogu u zraku takoder nije pomoglo, da mi multivitamini nisu pomogli, ni pijenje folne kiseline, ni promjena prehrane itd. odlucila sam jos jednu priliku dati marulji i vrkuti koje su mi btw pred istekom roka trajanja. Ako ni to ne uspije, onda cu zaista izgubit nadu da cu ikada vidjet plusic. :/ javim rezultate ;)

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    Danas mi je 6.dan kako pijem vrkutu nezaslađenu ( dvije termosice dnevno ) i danas sam u vrkutu stavila i malo čaja od stolisnika (hajdučke trave)… ne znam hoće li mi pomoći da ostanem trudna, ali se nadam da će mi unormaliti trajanje ciklusa i rješiti policistične jajnike..

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Pepita21


    Danas mi je 6.dan kako pijem vrkutu nezaslađenu ( dvije termosice dnevno ) i danas sam u vrkutu stavila i malo čaja od stolisnika (hajdučke trave)… ne znam hoće li mi pomoći da ostanem trudna, ali se nadam da će mi unormaliti trajanje ciklusa i rješiti policistične jajnike..

    stolisnik je od davnina poznat kao blagodat za ženske organe. barem su meni moja mama i baka tako govorile. držim fige, odmoći sigurno neće. :)

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    dillb


    Pepita21


    Danas mi je 6.dan kako pijem vrkutu nezaslađenu ( dvije termosice dnevno ) i danas sam u vrkutu stavila i malo čaja od stolisnika (hajdučke trave)… ne znam hoće li mi pomoći da ostanem trudna, ali se nadam da će mi unormaliti trajanje ciklusa i rješiti policistične jajnike..
    stolisnik je od davnina poznat kao blagodat za ženske organe. barem su meni moja mama i baka tako govorile. držim fige, odmoći sigurno neće. :)

    Imala sam i prije te biljčice doma,ali sam bila lijena i očito je trebalo nešto da me dobro ošamari da se pokrenem, a to su ti policistični jajnici, voljela bih da bude rezultata i da mi se ciste povuku ili bar da ih je manje jer inače ću morati piti kontracepcijske,a čim pomislim na to ajme fuj bljak.. moja tetka ih je pila 10god i to svako malo je mjenjala jer joj ne bi pasale, i na kraju kad je prestala kao da i nije pila sve se vratilo, zato ja želim dati priliku onome šta nam je dragi Bog dao

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.