Mame poslije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Meni će dragi biti u SADu u to vrijeme poslom,nismo to nikako mogli izbjeći,tako da ću biti kod svojih i oslanjat ću se na mamu koje je pomagala mojoj šogorici sa sve tri bebe i već je ekspert za sve.Samo se bojim boli i da će me to usporavati,od nesanice patim godinama,hahaha to kao da mi je bila priprema,pa me nije strah

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    pa i mene je frka boli ali opet… ja sam osoba koja ne može bit  na jednom mjestu dugo  vremena… tako da… kolko god bude bolilo budemo mi to izdržali za svoje bebice…nalah… nisam ziher da sam pročitala, možda i jesam pa sam smetnula s uma…kad ti je termin?

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Na Badnjak

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Na Badnjak

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ne znam zakaj mi sve dva puta lijepi

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ne znam zakaj mi sve dva puta lijepi

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    :) ma nemaš beda… :P znaš kak se kaže, dvaput je dvaput hihi … joj na badnjak, lijepo … ja sam 17.1. iako imam feeling da ak beba ranije odluči da će me potrefit na novu godinu jer sam si već sad isplanirala doček s dragim pošto nam je zadnji.. a ak je beba na nas (a na kog će drugog bit) mogla bi nam odlučit pokvarit planove hihihi

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Moram se osvrnuti na ovo sto je Bjap napisala…
    Ja ne znam jel vecina zena laze ili sto ali imam osjecaj da je jako malo ovakvih izjava, poput ovoga sto je napisala Bjap.
    Evo bas sam danas to ispricala Lilici… Neki dan su nam bili u gostima frend i njegova zena, koja treba roditi kroz 2 tjedna. I ugl. prica ona meni kako joj je ovo bilo najgore ljetovanje do sada, jer su bili sa sogorom i sogoricom, i sa njihovih dvoje klinaca i kako ti klinci sam vriste i sta ti ja znam. I ja ju gledam i velim, a kaj ti mislis kak bu ti uskoro svaki dan? Veli ona kao pa lako je s jednim. Uglavnom razgovor je zavrsio tako da je ona meni rekla da sa mnom vise nece pricat o tome jer ju ja sam zbediram. Vjerojatno misli da nisam normalna.
    Mislim ne znam mozda doista i postoje ljudi, zene kojima je to sve lako i jednostavno, ali ja jednostavno moram bit iskrena i reci da je to sve samo ne jednostavno i lako! I da ce biti dana kad ces pozeljet skocit kroz prozor od muke.
    Sve u svemu divne su te ruzicaste ocale na okama, dok ti realnost brutalno ne skine udarcem u guzicu! :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Slažem se,ja sam inače totalni pehista,pa mislim da će sve kaj može poći po krivu i poći po krivu,samo si ne smijem dozvoliti da psihički klonem od umora i nesanice,jer onda će sve otići k vragu.Mislim da ako si psihički jak i ne zamaraš se svakom sitnicom da jednostavno izdržiš,da očekujem da ću biti smdljiva,dlakava s kandžama na rukama i nogama,s izrastom i podočnjacima,sva upaljena,ali ako mi je beba ok,uopće mi nije bitno

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    ProudMomy & Bjap,hvala na ovakvom iskrenom komentaru, jer ja sam vec mislila da sam luda.. 
    Ponekad se vec sad osjecam kao nemajka kad pomislim i kazem drugima da vjerujem da  to sve nece biti tako “ ruzicasto” kao sto svi pricaju…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.