Mame poslije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Super su iskustva i savjeti… No, imam i jedno pitanje (prije nego se ostale mame jave sa svojim iskustvima poslije poroda). Malo sam čitala o kontracepciji poslije poroda. Dojenje je jedan oblik kontraceptiva, ali ne i najpouzdaniji, pa me zanima što ste koristili?

    Nista :-), metodu izvadi na vrijeme :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Proud Momy
    Sad si me nasmijala, ista situacija i kod nas!

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Evo drage moje ja ću s vama podijelit dva totalno različita iskustva…
    Prvo:
    Rez  me je bolio za poludit,nisam više znala kako da sjednem ni kako da ustanem..
    Tuširala bi se skoro svakih 2 sata jer mi je to dosta pomagalo..
    Krvarenje mi je trajalo dugih 4 tjedana ali sam zato prvu menstruaciju dobila 15 mjeseci poslje ;-)
    Dojenje mi zapravo nije ni bio problem beba i ja smo se od prvog dana nekako uskladile, nisam čak ni pitala pomoć sesre u bolnici činilo mi se koda već godinama to radim..jedini problem tokom dojenja mi je bio to što mi je mlijeko dolazilo u jako velikoj količini pa sam se morala izdajat sto je na početku bilo poprilično bolno..
    Steznik nisam ni kupovala ;-) trbuh ostao poslje ravan
    Mislim da nema ljepše stvari na svijetu nego onaj trenutak kad dragi dolazi po vas i bebu i započnete novi život sa mali smotuljkom…

    Druga priča će bit samo u par rečenica..

    Tokom poroda mi nisu trebali napravit epiziotomiju niti sam pukla, zato sam doma došla koda nisam ni rodila,nema boli nema ničega kao da sam dobila menstruaciju koja je malo duže trajala…

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Ovo je stvarno super tema :)  i ja imam pitanjce…kolko vam jr trebalo da se vratite u neku onu starh rutinu..kuhanje i slično

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    cloudy


    Ovo je stvarno super tema :)  i ja imam pitanjce…kolko vam jr trebalo da se vratite u neku onu starh rutinu..kuhanje i slično

    Moje dijete ima rutinu, i imao ju je vrlo brzo. Ja sam ta koja ima problem s rutinom, odnosno nemam, jer nemam ni rutinu. Radi kaj stignem i kad stignem. Nekad recimo u 10 navecer perem prozore. :-D
    Ma mislim vrlo brzo se uhvati ritam, kakav takav. Ja sada radim sve samo dok spava, dok je budan, nemrem se ni popisat bez njega. Ali dok je bio mali i nije jos bio mobilan, mogla sam bez bada skuhat rucak, oprat sudje, usisat itd pokraj njega. Recimo da sam postala normalno pokretna i sposbna sve odraditi solo negdje mj dana nakon poroda.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Meni je sa pvom bebom trebalo dva tjedna da počnem sa kuhanjem i to ono nešto brzinski…
    A sa drugom svega dan dva…mislim da to sve ovisi o poprodu kakav ti bude

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    :) ma tak sam i mislila ali htjedoh vidjeti/čuti s drugima kak je bilo..iako je dragi rekao.da.to preuzima na sebe prvih dana i tjedana

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    MarijaŠ


    Super su iskustva i savjeti… No, imam i jedno pitanje (prije nego se ostale mame jave sa svojim iskustvima poslije poroda). Malo sam čitala o kontracepciji poslije poroda. Dojenje je jedan oblik kontraceptiva, ali ne i najpouzdaniji, pa me zanima što ste koristili?
    Nista :-), metodu izvadi na vrijeme :-)

    hahahaha…super savjet….

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Tina0208


    ProudMomy


    MarijaŠ


    Super su iskustva i savjeti… No, imam i jedno pitanje (prije nego se ostale mame jave sa svojim iskustvima poslije poroda). Malo sam čitala o kontracepciji poslije poroda. Dojenje je jedan oblik kontraceptiva, ali ne i najpouzdaniji, pa me zanima što ste koristili?
    Nista :-), metodu izvadi na vrijeme :-)
    hahahaha…super savjet….

    Hhehe ni to nije 100% sigurna metoma,moj muž  uvjeren da je on uvijek na vrijeme izvadio..evo me sad 20 tj.trudnoće

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    …pa nama se ova metoda “ vadi ga van” u ovih 6 godina pokazala sasvim u redu…
    To kaj sam sad ostala trudna, nije bilo bas slucajno,kaj ja znam…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.