Mame koje ne doje nego koriste formulu/dohranu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Matejaaa

    Mame kako ste smanjile mlijeko ? Izdajala sam se ujutro i navečer po 120-100 kako da sada to smanjim a da mi se ne napravi upala. Jedna dojka 30-40 a ostala 70-80 .


    Dali zelite prestati ili samo smanjiti? Uvijek ide ponuda potraznja. Znaci izdajate se tek toliko da popusti napetost da se ne upale. Ne sve jer automatski opet navlacite novo mlijeko. Tusiranje toplom vodom, masiranje i to izdajanje da popusti malo. 

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • vla123

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Doris3101

    Jel koristila koja mozda ili koristi novalac?
    Za grceve, nadutost, grcenje nakon hranjenja?
    Sve isprobavamo od komoraca do svega. Od svih kapi neutjesno. Zbam da ne moze odmah proc ali mozda je neki dio i do formule. Sad smo na hippu


    Mi smo bili na novalac 1, grcevi samo takvi, svako malo gladan… Isprobali sve moguce kapi, caj od koromaca… Baš sve.. pedica nam savjetovala novalac ac  i otkad smo prešli na njega nema više grceva i dosta je sitiji od njega jer je masniji od novalaca 1

  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Koristila koja Nan expert sensitive?
    Pise izmedju ostalog dijetalna prehrana pa ne znam sta mislit, koristit ili ne

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Curke koliko vase bebe dnevno popiju mljeka? 

  • Marina111

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    Evo moja sad pije po 120 svaka 3-4 sata . 

    [lilypie.com]

  • Marina111

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    7-8 hranjenja između 750-900 kako kad

    [lilypie.com]

  • Marina111

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    Tvoja ?

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Moj pojede između 180 do 210 5 puta u 24 h

    [lilypie.com]

  • Marina111

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    Koristi koja babylove hranu ?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Moja oko 600,700ml ne jede uvjek isti broj obroka pa sam pocela pisati koliko pa mi to nekako malo 🤔 povecala je unos na 180ml al ju drzi duze a prije je puno vise cesce jela i mogla je uvjek 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.