Mame koje ne doje nego koriste formulu/dohranu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Cure bebama se ne preporucava davat niti vodu niti caj do pocetka dohrane, voda im ispire zastitni sloj s crijeva koje mlijeko stvara, znam da kod nas patronazne i neki pedijatri to daju, ali zapravo im ne treba, nisu oni zedni, ja svom sam prvi put vodu dala sa 6mj kad smo poceli dohranu

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Evo mi se presaltali na Hipp1, ali me zanima kakva je razlika njega i Hipp combiotik? I malcu nikako nije dosta ono sto pise, ima mj dana, a pojede ko beba od 2 mj…i k tome ga ne drzi dugo…ako spava prodje i po 4 sata, ali kad je budan, nekad trazi vec nakon 2-2,30 sata…

  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    DijMar

    Evo mi se presaltali na Hipp1, ali me zanima kakva je razlika njega i Hipp combiotik? I malcu nikako nije dosta ono sto pise, ima mj dana, a pojede ko beba od 2 mj…i k tome ga ne drzi dugo…ako spava prodje i po 4 sata, ali kad je budan, nekad trazi vec nakon 2-2,30 sata…


    Tako i moj. Mi smo na combiotiku. Ima 13 dana, a ne jede uopce toliko koliko pise. Vec je na 100-110. I onda je tek zadovoljan. A kad je manje samo trazi i trazi jos. 🤷‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    HiPP PRE mliječna hrana je potpuno adaptirana mliječna hrana koju preporučujemo od rođenja na dalje sve dok je dijete zadovoljno i dobro napreduje.

    HiPP 1 mliječna hrana u svom sastavu sadrži škrob i zbog toga je malo gušća i mrvicu zasitnija. HiPP 1 preporučujemo kada HiPP PRE više nije dovoljno zasitan za dijete.

    Ali neka djeca (koja imaju veliku porođajnu težinu) odmah od rođenja koriste HiPP 1 jer HiPP PRE im nije dovoljno zasitan.

    HiPP PRE i HiPP 1 imamo u liniji HiPP Combiotik što znači da uz sve sastojke iz BIO uzgoja su dodani još probiotici i prebiotici koji povoljno djeluju na probavu.

    [lilypie.com]

  • Marina111

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    Mame kako ste smanjile mlijeko ? Izdajala sam se ujutro i navečer po 120-100 kako da sada to smanjim a da mi se ne napravi upala. Jedna dojka 30-40 a ostala 70-80 . 

    [lilypie.com]

  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Jel koristila koja mozda ili koristi novalac?
    Za grceve, nadutost, grcenje nakon hranjenja?
    Sve isprobavamo od komoraca do svega. Od svih kapi neutjesno. Zbam da ne moze odmah proc  ali mozda je neki dio i do formule. Sad smo na hippu

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Doris3101

    Jel koristila koja mozda ili koristi novalac?
    Za grceve, nadutost, grcenje nakon hranjenja?
    Sve isprobavamo od komoraca do svega. Od svih kapi neutjesno. Zbam da ne moze odmah proc ali mozda je neki dio i do formule. Sad smo na hippu


    Ja koristim novalec 1, grcice nismo imali al cura koja je koristila ote druge novalece kaze da nis nisu pomogli

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Doris3101

    Jel koristila koja mozda ili koristi novalac?
    Za grceve, nadutost, grcenje nakon hranjenja?
    Sve isprobavamo od komoraca do svega. Od svih kapi neutjesno. Zbam da ne moze odmah proc ali mozda je neki dio i do formule. Sad smo na hippu


    Samo vrijeme,  dok sazrije probava nema pomoci…  I mi smo od kad smo dosli doma 5-6 dan odmah grceve dobili i 2 mj ih imali… 
    Pitali pedicu kaze dok ne bljucka velike kolicine hrane odgovara mu hrana a ovo jednostavno mora proc… 
    Tako da strpljenja,  nemoj mjenjat hranu mozda bibmu druga bila gora

    [lilypie.com]

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Doris3101

    Jel koristila koja mozda ili koristi novalac?
    Za grceve, nadutost, grcenje nakon hranjenja?
    Sve isprobavamo od komoraca do svega. Od svih kapi neutjesno. Zbam da ne moze odmah proc ali mozda je neki dio i do formule. Sad smo na hippu


    Nama pedica savjetovala probiotike da koristimo da prije sazrije probava,  tako da eto mozda to pomogne… Biogaiu smo mi koristili

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Doris3101

    DijMar

    Evo mi se presaltali na Hipp1, ali me zanima kakva je razlika njega i Hipp combiotik? I malcu nikako nije dosta ono sto pise, ima mj dana, a pojede ko beba od 2 mj…i k tome ga ne drzi dugo…ako spava prodje i po 4 sata, ali kad je budan, nekad trazi vec nakon 2-2,30 sata…

    Tako i moj. Mi smo na combiotiku. Ima 13 dana, a ne jede uopce toliko koliko pise. Vec je na 100-110. I onda je tek zadovoljan. A kad je manje samo trazi i trazi jos. 🤷‍♀️


    A s koliko je rodjen? Kao vece bebe traze vise…mi smo sa 4140

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.