Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Skocki5

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Petra,dobro dosla
    Ja sam iza Bayerna tako da ti ne mogu pomoc….a sto se ostalih cura tice moj trudnicki mozak radi svoje pa ne mogu bas sve pohvatat haha….cini mi se da je vecina BW :)
    A sto se tice trudnickih jastuka,ja ga nemam. Imam samo obicni mali jastuk koji drzim izmedju koljena dok spavam.

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Skocki5

    A sto se tice trudnickih jastuka,ja ga nemam. Imam samo obicni mali jastuk koji drzim izmedju koljena dok spavam.


    Skocki5 ja bih taj jastuk koristila da si poduprem ledja jer kad se god probudim, probudim se na ledjima, makar se trudim na boku lezati. Valjda se tak cesto i budim jer me to psihicki vec pere posto znam da zbog vene cave nije preporucljivo spavati na ledjima. Uvijek sam bila spavacica na trbuhu ili ledjima, zato mi je nekak tesko priviknuti se na bok.
    Curke kad ste vi prvi put osjetile pokrete bebe? Ovo je meni prva beba, na uzv prekjucer nisam mogla vjerovati kako se okrece u trbuhu, Dr je rekla da je to jako pokretljiv i ziv deckic, a jucer sam prvi put osjetila onako smijesne pokrete kao da mi mala zmijica puza u donjem dijelu trbuha 😊😊😁😁

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Ne znam jesam li u prethodnom postu napisala da sam usla u 19tj…

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Marijana

    Skocki5

    A sto se tice trudnickih jastuka,ja ga nemam. Imam samo obicni mali jastuk koji drzim izmedju koljena dok spavam.

    Skocki5 ja bih taj jastuk koristila da si poduprem ledja jer kad se god probudim, probudim se na ledjima, makar se trudim na boku lezati. Valjda se tak cesto i budim jer me to psihicki vec pere posto znam da zbog vene cave nije preporucljivo spavati na ledjima. Uvijek sam bila spavacica na trbuhu ili ledjima, zato mi je nekak tesko priviknuti se na bok.
    Curke kad ste vi prvi put osjetile pokrete bebe? Ovo je meni prva beba, na uzv prekjucer nisam mogla vjerovati kako se okrece u trbuhu, Dr je rekla da je to jako pokretljiv i ziv deckic, a jucer sam prvi put osjetila onako smijesne pokrete kao da mi mala zmijica puza u donjem dijelu trbuha 😊😊😁😁


    Ja sam prilicno rano, negdje 16.- 17. tjedan, al me doktorica zbunila sa komentarom da u prvoj trudnoci zene obicno ne osjete tako rano, al kad sam osjetila i drugi put uskoro onda sam bila sigurna da je to to 🙄 sada smo 21+ i stalno se koprca, pokusavam uhvatiti kamerom al cim je ukljucim stane, ko da zna 😅 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Skocki5

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Marijana svakako ti uzmi jastuk,vjerojatno ce bit koristi,dok i druge cure koriste. Ja se trudim spavati na boku i uspjeva mi,ali naravno da se desi da se probudim na ledjima. inace sam spavalica na trbuhu i jedva cekam kad cu opet moci, do sad sam nekako izdrzavala, ali u zadnjih para dana mi bas fali bar jedna noc na trbuhu. 
    Babu sam isto dosta rano osjetila oko 16.-17. tjedna,ali tad je to licilo na skakiljanje ne na neke jace pokrete

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Hej kako ste 😊
    Bebu sam osjetila oko 20tjedna ako se dobro sjecam..prvi put nisam bila sigurna da je to to i onda nakon par dana sam opet osjetila..meni za spavanje pomaze obican jastuk i za sad super spavam..inace volim spavat na trbuhu,sad se prebacujem sa boka na bok i naravno da se nekad probudim na ledima..
    Dena moj bebac isto tak kad ima tulum cijeli trbuh se mice i kad ukljucim kameru stane, ja ugasim kameru on opet 😂😂

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Ja sam jucer ekspresno nasla babicu 🙂 pitala sam susjedu dal je i kod njih potrebno sama naci babicu i u 5 min mi je tutnula telefon u ruke, a babica, inace njena prijateljica, je bila na vezi 😮 Kod moje nije potrebno ici na pregled, vec me samo zapisala za tecaj od 8.mjeseca. Eto, rijeseno i to 🙂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    A mi smo danas nasli kolica, nakon 3h razgledavanja vec sam padala s nogu i odlucili smo da kupujemo danas i to je to… nisam tip od velikog i dugog shoppingiranja. Kupili smo Joolz Geo. Jastuk na kraju nisam kupila jer idem doma u cet na duze vrijeme, a tamo sestra ima taj jastuk pa cu vidjeti koliko mi pomaze, lako kupim kad se vratim…

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Mi smo kolica kupili prije 2 tj., prva koja smo isli pogledati, bila su mi prekrasna, neka plavo zelena boja, slicna tirkiznoj, a jucer su nam i rekli da cekamo deckica 🙂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu
    Dena a ovo su nasa 😃
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.