Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Kako rjesavate problem loseg spavanja? Inace nemam problem s nesanicom ali u zadnje vrijeme uopce ne spavam, prvo zbog mucnina a sada jer se nikako ne mogu namjestiti. Imamo fantastican madrac i sigurna sam da to nije u pitanju. Jel koristi koja onaj jastuk za dojenje u obliku zmije za spavanje, jucer sam procitala da moze super posluziti za spavanje. Svaki put kad se po noci probudim sam na ledjima makar se trudim spavati na boku, no ne uspjeva mi…
    Evo vec par dana imam lagani iscjedak uz lagano peckanje i svrbez za vrijeme mokrenja. Nisam pametna od cega bi to bilo, a sad i MM takodjer osjeca neko peckanje uz vidljivo crvenilo. Imate kakve savjete za pripravke iz kucne radinosti za ublazavanje simptoma? Imam doduse kremu Plymicol s kojom sam prije rjesavala takve situacije, ali se sada bas ne usudim na svoju ruku… Sutra imam pregled pa cu svakako pitati doktoricu.

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Marijana - meni za sad jos ide nekako sa spavanjem iako se i sama vise puta u snu okrenem na leđa..ja sam jucer narucila taj jastuk, neki u 2 dijela, ima potporu za leđa i za trbuh, dolazi kroz koji dan pa javim kad isprobam 

    Po opisu simptoma mogle bi biti gljivice (al svakako provjeri kod doktorice), ja sam na samom pocetku trudnoce imala velikih problema, 2 puta sam koristila terapiju koju mi je prepisala doktorica, sto je pomoglo, al nakon 2 tj opet bi se vratilo. Poslje druge terapije u bio-ljekarni sam kupila maticni sok brusnice (odobrile ljekarnica i doktorica), popijem jednu casu svako jutro (razrijeđen sa vodom) i od tada nemam vise problema. Pronasla sam isti sok i u dm-u, 700ml kosta nekih 7-8 eura. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Marijana ako imas tegobe tokom mokrenja onda mozda i nisu gljivice nego kakva bakterija. Nemoj nista uzimati na svoju ruku, pricekaj sutrasnji pregled. Pij puno caja ili bilo kakve tekucine, mozda ce ti malo pomoci, ako i jesu kakve bestije da ih isperes 
    Ja imam taj jastuk za trudnice/dojenje i jako je lijepo s njime spavat, osobito kasnije u trudnoci ali bih vam preporucila da uzmete neki malo bolji,ne bas najjeftiniji. Ja imam najjeftiniji i sluzi svrsi al bi bilo bolje da sam uzela neki koji je puniji.
    S nesanicom ti ne mogu pomoci 

    [lilypie.com]

  • Skocki5

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,kako ste? Je li se meni cini ili nam mamice stvarno dugo vremena nema ovdje?

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Bok cure, evo bas sam dosla od doktora, imamo malog deckica hihihi 😊 tek sad mogu krenut u shopping i pravo planiranje. Dobro da nisam prije jer sam 99% bila uvjerena da je curica. Sta se tice onog peckanja, ipak su gljivice, dobila sam recept od Dr za vaginalete tj samo jednu koju danas moram metnuti i kremu.

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Marijana bas krasno da znate spol, sad mozes poceti mastati i kombinirati boje i stvarcice. . Nadam se da ce ti infekcija brzo proci al bitni da je s bebom sve ok.

    [lilypie.com]

  • Petra07

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame i one koje ce to tek postati :)
    Zanima me da li ima koja trudnica u Rheinland Pfalz pokrajini, okolica Triera?
    U Njemackoj sam godinu dana i njemacki znam samo osnove…ako je neka od vas iz ovog kraja i da slucajno zna za hrvatskog doktora, sestru ili babicu bila bi jako zahvalna kada bi se javila. :)
    Ovo mi je prva trudnoća i to u stranoj zemlji pa sam malo u strahu.

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Marijana

    Jutro cure! Kako rjesavate problem loseg spavanja? Inace nemam problem s nesanicom ali u zadnje vrijeme uopce ne spavam, prvo zbog mucnina a sada jer se nikako ne mogu namjestiti. Imamo fantastican madrac i sigurna sam da to nije u pitanju. Jel koristi koja onaj jastuk za dojenje u obliku zmije za spavanje, jucer sam procitala da moze super posluziti za spavanje. Svaki put kad se po noci probudim sam na ledjima makar se trudim spavati na boku, no ne uspjeva mi…
    Evo vec par dana imam lagani iscjedak uz lagano peckanje i svrbez za vrijeme mokrenja. Nisam pametna od cega bi to bilo, a sad i MM takodjer osjeca neko peckanje uz vidljivo crvenilo. Imate kakve savjete za pripravke iz kucne radinosti za ublazavanje simptoma? Imam doduse kremu Plymicol s kojom sam prije rjesavala takve situacije, ali se sada bas ne usudim na svoju ruku… Sutra imam pregled pa cu svakako pitati doktoricu.


    Evo moje recenzije 🙂 Prvu noc sam spavala sa trudnickim jastukom i mogu  reci da je OK stvarcica. Podupire kraljeznicu, ali i sa njim sam imala potrebu okrenuti se na drugu stranu nekoliko puta kroz noc zbog bolova. Super mi je bilo s njim na kaucu, kod gledanja tv-a, nisam morala gurati hrpu malih jastucica da se namjestim. Sve u svemu, meni je ugodnan, al ne mogu reci da uklanja bolove u leđima i potrebu za prevrtanjem. Nadam se da ces ubuduce ljepse spavati, sa jastukom ili bez njega ☺

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Dena hvala na odgovoru! U subotu idemo u shopping u Outlet u Metzingen nedaleko Stuttgarta pa se nadam da cu, izmedju ostalog, naci i jastuk 😁

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Marijana

    Dena hvala na odgovoru! U subotu idemo u shopping u Outlet u Metzingen nedaleko Stuttgarta pa se nadam da cu, izmedju ostalog, naci i jastuk 😁


    Ako ne nađes, ja sam svoj narucila sa Amazona, trnutno je sa 50€ snizen na 20€, al ima i puno vrsta razlicitih cijena pa mozes birati 🙂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.