Mame i bebe PROLJETNICE 2022 🍀🌸🌻🌺🐞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Woow,Lota je u 1mjesec dobila samo 2cm😂😂
    Biti ce mala na mamu😂🙈🥰 dakle s 49cm na 51cm ali je dobila 1kg u mjesec
    Ima 4kg sada😂
    Vi ste visoki mozda?

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Lara15

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Tejuska Lota ce ju jos prerast na kraju pazi kaj ti kazem ona se pametno prvo malo zbucka za skok da joj doktor ne prigovara 😉 mi smo onak neki prosjek nista previsoki ja sam 170cm, ali i prva mala je visoka i tanka 136cm sa 6 i pol godina i 25kg 🤷‍♀️ obje ce me prerast u osnovnoj vec 😂😂 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Lara15

    Tejuska Lota ce ju jos prerast na kraju pazi kaj ti kazem ona se pametno prvo malo zbucka za skok da joj doktor ne prigovara 😉 mi smo onak neki prosjek nista previsoki ja sam 170cm, ali i prva mala je visoka i tanka 136cm sa 6 i pol godina i 25kg 🤷‍♀️ obje ce me prerast u osnovnoj vec 😂😂


    Ne znam bas,jer sam ja svega 160cm
    Tako je i moj mladi Noel isto slabo dobivao na visini i eto maleni je dosta😄
    Ajmee bas je visoka,meni J sa svojih skoro 8g ima 134cm.
    Bas gledam i u razredu pa ima ekstremno visokih do onih malenih,bas su smjesni skroz😊🥰

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Evo i menee tu 🥰
    Nisam se javljala zadnjih dana jer ne bih stigla,mala Tonka je imala ludu fazu nervoze i plakanja..🤣🤯
    Sad je dobro,bolje spava nocu ali i dalje smo bez nekakvog ritma..jedino sto mogu reci da je stabilno za sada je spavanje oko 10 ujutro i oko 2 popodne,ostalo je totalno bez reda haha. Grcice vise nemamo! 🥳
    Kako ste vi cure,kako vase bebice,imaju li one svoj ritam ili su kao moja za sada? 🙉

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Tejuska♡

    Woow,Lota je u 1mjesec dobila samo 2cm😂😂
    Biti ce mala na mamu😂🙈🥰 dakle s 49cm na 51cm ali je dobila 1kg u mjesec
    Ima 4kg sada😂
    Vi ste visoki mozda?


    Tejuska, ma odlicna je ona!
    Nase bebe su razlike 5 dana,a moja je sada 54,5 duga (rodila se sa 50) i ima 4 kg i 600🤣 Debeljuca 🤭

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • June

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame! Ja sam mama malene Astrid koja ima 2,5 mjeseca. Čitala sam vas ranije, ali nikako da se uključim, pa evo sada. Astrid je velika beba, na zadnjem pregledu je imala 6,5 kg te 62 cm, već 2 tjedna nosimo robicu 68. Isključivo je dojena na zahtjev, često traži cicu, mada mi se čini da je sad već uvela neku rutinu, u pravilu svakih sat i pol cica. Preko noći lijepo spava od cca 22 do 8 s jednim buđenjem oko 5, tad i promijenimo pelenu. Spavanje preko dana ne ide tako glatko, čim ju spustim, probudi se, pa isto kao i neke od vas ju ostavim da spava na meni. Ima blagu displaziju kukova, pa nosimo abdukcijske gaćice i vježbamo. Kaj se pelena tiče, koristimo pampers premium care i zadovoljne smo. Čekaju nas veći brojevi babylove i lupilu, pa ćemo ih isprobati. Kakve su vaše bebe u šetnjama? Od kad su krenule ove vrućine, jako je nezadovoljna, iako idemo tek nakon 18 van.

  • June

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    tufnica7

    Mame kako oblačite svoje bebice? Naš mališan nikako ne podnosi vrućinu, tako da smo u kratkom bodiću i čarapicama 😊 Noću ipak stavimo duge rukaviće.


    Isto nikako ne podnosi vrućinu, pa smo preko dana samo u kratkom bodiću, a preko noći u dugom i pokrijem je laganom, pamučnom dekicom. Bila je čak dobila osip od vrućine, al to smo uspjeli riješiti bioderminom micelarnom i laganijim oblačenjem.

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    tufnica7

    Mame kako oblačite svoje bebice? Naš mališan nikako ne podnosi vrućinu, tako da smo u kratkom bodiću i čarapicama 😊 Noću ipak stavimo duge rukaviće.


    Moja je preko dana u kratkim rukavima,dugim hlacama i carapicama..kasnije popodne joj znam obuci kratke hlace kad bas bude sparno. Preko noci spava u samom bodiju kratkih rukava jer joj bude jako vruce,osjetim svaki put kad ju dignem iz krevetica,nogice pogotovo budu jaaako vruce pa je i bez carapica.. Dobila mi je osip ispod vrata od vrucine ali evo pomalo i to prolazi kako se laganije oblacimo ☺️

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Priključujem se temi jer uvijek je lijepo čuti neka nova iskustva i dobiti koji savjet. Imam Veroniku, rođena je prije 6 tjedana. Samo sikimo i lijepo napredujemo na kilaži. U 5 tjedana dobila je 1400 grama i narasla 5 cm. Koristimo baby love pelene. I druge smo probali ali sve propiški. Mislim da nije do pelena. Ona se puno migolji pa to nekako procuri čini mi se. Znalo je procuriti i do četiri puta dnevno. Što je starija sve manje se propišava. Što se tiče neke rutine, mi se kupamo otprilike u isto vrijeme, svaki dan ili svaka dva dana. Idemo spavati u isto vrijeme ali ona nije uhvatila neki posebn ritam osim što po danu i spava i bude budna, dok po noći samo spava i siki, bez budnih faza. To je ukratko od mene. Veselim se druženju i tipkanju s mamama :) 

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Ja svoju malecku oblačim u bodi potkošulju + majica dugih rukava + dugačke hlače i čarape. Bude sloj odjeće više nego ja. U kući nam je dosta svježe pa ako je slabije obućem odmah joj rukice i stopala budu hladne. U istome i spava po noći. Ona se rashladi za čas, ma dok ju skinem za presvlaćenje. Onda obvavezno počne štucati. Za van ovih dana bude obućena u bodi dugih rukava i hlačice ali ju malo i pokrijem po nogama. Kod nas skoro svaki dan ima nekog vjetrića. Od jučer joj je jedno oko krmeljivo i suzno. Vjerojatno od vjetra. Stavljate li bebama na glavu kakvu kapicu sad po ovim vrućinama iako budu u kolicima u hladu? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.