Mame i bebe ljetnice 2021.❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Mi još ne hodamo ali razmišljam o okladi s mužem….. Ako prohoda prije on recimo vodi mene na večeru, a ako poslije je njega na večeru😉😉😉…. Znači večera je osigurana🤫🤭🤫🤭

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Srnica

    Srnica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Bok, cure! Evo, da se i mi malo javimo. Moja curka se sama posjela tek prije 10-ak dana (dakle, s punih 9 mjeseci), a sad vec pokazuje znakove da bi na noge 😂 Ali nekako mislim da ipak nece biti u klubu hodaca prije navrsenih godinu dana 😄

    Inace, imamo 6 zubica i papamo 2 obroka dnevno + 1-2 meduobroka, kako koji dan. U meduvremenu smo se preselili iz stana u kucu, pa se jos privikavamo na novi prostor, a usred selidbe nas smo dvije uspjele skupiti i koronu 🤦‍♀️

    Cocolina/Rose, cestitam na trudnoci! Neka sve bude po PS-u 😊

    Lijepo je vidjeti da se ovdje opet pise, bas mi je nekako falilo citati vas 💕

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Fora je ovako malo s vremena na vrijeme prodrmati forum 😊☺️
    Još malo i prvi rođendani startaju, a već skoro nove bebe stižu 🤪💪
    Naši mali ljudi više nisu ni bebe, već djevojčice i dječaci! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Da, lijepo je vidjet temu u aktualnima…. 
    Također smo rješili koronu, bronhitis i jednu blažu prehladu, brojimo 7 zubića, jučer smo napunili 11 mj. I nismo se slikali jer nam fali i vremena i ideja ali obavit ćemo mi to već nekako, još ovo i još sa 12, pa onda svakih 12😉

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Orhideja1 pa ti kao da si me prizvala.❤ Nedostajale ste mi, cure moje. 🤗 Ne stignem citati, ne stignem se javiti. Jurcam za svojom malom vrtirepkom sve u sesnaest, hehe. Veselo je, divna je, zivahna, nasmijana bebuska. Obozava se igrati lovice puzeci pa ju lovim po kuci, a ona vristi od smijeha. Boji se vode, a mi zivimo na moru, pa se trudim polako ju naviknuti. Za sada samo prska nozicama po moru/kadici/malom bazencicu, al ne da trbuh uroniti. Posjela se i propuzala s 8.mjeseci, od 10 se ustala, stoji i lagano hoda uz pridrzavanje uz namjestaj. Jako je drustvena, dijeli svoje igracke svima-djeci, prolaznicima…haha. Presli smo na platnene pelene s 9.mjeseci i super nam je. Prestala sam dojiti s 8.mj.jer mi je nestalo mlijeka uslijed 2.mjeseca konstantnih rana od ugriza, jer otkad je dobila zubice je stalno grickala. 7 zubica ima, papa 4 obroka krute hrane. Voli najvise povrce, brokula je omiljena. Kuham joj domace i bio. Igramo se s djecom u parku, s malim bebacem moje best frendice koja je također rodila i imamo srece da ne pokazuje anlsioznost kod odvajanja na cuvanje par sati kod baka, dapace-uziva s njima. Također, ostajem “stay -home-mom” do njene 3.god.i onda se vracam na posao. :))) Eto, sve je super kod nas. Kako ste mi vi? U kojoj ste to whatsap grupi? :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Naravno, ako me prihvacate u grupu.😊 Nisam ni ja za dijeljenje fotki beba i nas u javnom forumu, tu skrivam identitet, haha. Ali privatno naravno mozemo sherati. :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Kiflica

    Orhideja1 pa ti kao da si me prizvala.❤ Nedostajale ste mi, cure moje. 🤗 Ne stignem citati, ne stignem se javiti. Jurcam za svojom malom vrtirepkom sve u sesnaest, hehe. Veselo je, divna je, zivahna, nasmijana bebuska. Obozava se igrati lovice puzeci pa ju lovim po kuci, a ona vristi od smijeha. Boji se vode, a mi zivimo na moru, pa se trudim polako ju naviknuti. Za sada samo prska nozicama po moru/kadici/malom bazencicu, al ne da trbuh uroniti. Posjela se i propuzala s 8.mjeseci, od 10 se ustala, stoji i lagano hoda uz pridrzavanje uz namjestaj. Jako je drustvena, dijeli svoje igracke svima-djeci, prolaznicima…haha. Presli smo na platnene pelene s 9.mjeseci i super nam je. Prestala sam dojiti s 8.mj.jer mi je nestalo mlijeka uslijed 2.mjeseca konstantnih rana od ugriza, jer otkad je dobila zubice je stalno grickala. 7 zubica ima, papa 4 obroka krute hrane. Voli najvise povrce, brokula je omiljena. Kuham joj domace i bio. Igramo se s djecom u parku, s malim bebacem moje best frendice koja je također rodila i imamo srece da ne pokazuje anlsioznost kod odvajanja na cuvanje par sati kod baka, dapace-uziva s njima. Također, ostajem “stay -home-mom” do njene 3.god.i onda se vracam na posao. :))) Eto, sve je super kod nas. Kako ste mi vi? U kojoj ste to whatsap grupi? :)


    Prizivamo te vec neko vrijeme! Drago mi je da je sve super i da uzivas s Mijom i lijepo da si se javila ❤ 😊 ako zelis sibni broj na ana0310f@gmail.com pa te ubacim u grupu 😊

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Ma da?❤😍😊🤗 Ups, dugo me nije bilo, leti mi vrijeme.💖 Stizem na whatsapp!💕

    [lilypie.com]

  • Avatar Srnica

    Srnica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Cure koje vec imate male hodace, kad ste im kupili cipelice i kakve? Moj mali zvrk samo sto ne krene, pa razmisljam da uzmem neke 😊

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Srnica

    Cure koje vec imate male hodace, kad ste im kupili cipelice i kakve? Moj mali zvrk samo sto ne krene, pa razmisljam da uzmem neke 😊


    Mi još nismo hodači ali smo svejedno kupili froddo sandalice, sad dok ne hodamo više za šminku, a vjerojatno ćemo uskoro i prohodat pa će nam trebati.
    Kod kuće ću preferirati bosu nogu, a kad nekud idemo da imamo za obuti. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.