Mame i bebe ljetnice 2021.❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Magdalena2002

    Magdalena2002

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    ana.b.

    Magdalena a možda jer je bolesna bila pa nije imala apetita? Ja vjerujem da je to razlog


    Ma krenule smo u subotu dok je bilo sve ok, ali nije išlo… A možda kad bude ozdravila će se popraviti, vidjeti ćemo 😀

    👨‍👩‍👧‍👧👭
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Cao tete evo i nas malo:
    https://ibb.co/3dHvY27 [ibb.co]
    https://ibb.co/34qR3bP [ibb.co]
    Svaki dan me po malo iznenadjuje necim novim, sad bolje prihvata njanjalicu, zaspi tako sto je milujem po kosi uz muziku, pomijera se na stomi kak sto Tweety napisa itd. Divno je primijetit napredak i sad vise komunicira nije mala bebica kao prije.
    .
    Narucila sam iz Mostara eko povrce i voce tako da cu zaledit tikvu, blitvui cveklu a moji ce mi poslat krusku i jabuku. Zao mi je sto sam se kasno sjetila ovog al makar nesto cemo imati organsko :)
    .
    Ana moje saucesce.
    .
    Cure da li moze to crvenilo biti od neke hrane? Kao alergija?
    .
    Mi smo isli na kontrolu radi neprohodnog suznog kanalica(jos krmelja) i nastavljamo s terapijom. Nadam se da ce procepiti u naredna 2 mj da ne moramo ici operativno :/

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

    [lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Sassy da sad su prave velike bebe…bas je slatka 🥰
    Nama se dermatitis pojavio sa neka 3mj koliko se sjecam…smeta mu poliester, to sam jedino primjetila.

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Mozda da probate s Mustela prozivodima za dermatitis, kazu da su dobri. Za pocetak kremice

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

    [lilypie.com]

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Ajme cure sad nešto gledam, tražim haljinu i voćkice za 5 mjeseci i mislim se zar već 😱😱 kuda to vrijeme ide? Nekako mi s jedne strane žao što raste tako brzo, a s druge strane se veselim da dođem do stadijuma kad se njih dvije igraju, zanimaju, rade stvari zajedno😍😍😍

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Osip…ja,imam atopijski dermatitis po rukama…a od malih nogu sam imala osipe na pregibima i dlanovima…sa vremenom je na pregibima prošlo, ali na dlanovima mi i dan danas zna nekad biti grozno…i ruke su mi vječno suhe i ispucane, a kad namažem sa kremom onda me toliko svrbe da se iščešem i napravim rane…
    Ugl od korištenja kortikosteroida do svakakvih pripravaka iz ljekarne i riblje masti i spavanja u pamučnim rukavicama…
    Nisam našla trajno rješenje…
    Atop der na nadlakticama sam dobila prije nekoliko godina…to je bilo užasno…nitko nije znao šta je to…mislili su gljivice, lišajevi…to bude crveno i svrbi pa se guli i na kraju bijela fleka…
    Meni vam i voda smeta, a kamoli gelovi za tuširanje i šamponi…
    Ugl previše sam oduljila…htjedoh reći da godinu i pol dana koristim BIOVITALIS BALZAM AKUT i da mi se koža na rukama preporodila…i čak sam u fazi da ne moram mazati svaki dan i ako nekoliko dana ne mažem ne bude mi ništa…i čak u zadnje vrijeme kosu perem u kadi, a ne nad kadom…jer mi ne bi smio curiti šampon po rukama, pa čak ni voda toliko puno…al evo i nakon tih pranja ne bude nikakva reakcija…a inače bi mi se zacrvenile ruke da bih si ih htjela iščupati od svraba…
    Pa eto ako tko želi probati, možda vam pomogne…
    Baš sam zapilala sad, al kad ne znam ukratko objašnjavati 🤷🏼‍♀️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Chian i sama sam takva s opisima al i volim da si takobopisala, jasnije si mogu dočarati. Ma probat cemo sve dok ne nađemo šta najbolje paše.
    Čitala sam i o kupkama u zobi pa namjeravam i to probati. Nego Chian kad su vec u tome jel ti se znalo pogoršavat kad si bolesna/prehlađena?
    Ja znam jednu curicu koja ima baš jaku atopiju do rana doslovno i njoj najviše smetaju promjene vremena j kuoke u soli i maslinovom ulju. Ali koliko sam ovako laički uočila da svakome paše nešto drugo.
    Bojana suosjećam, tako i ja. Gledam je kako raste i žao mi što vrijeme tako leti, a s druge strane sam sretna jer komuniciramo. Izmeđuostalog jučer je kroz vikanje izletjelo neko ma-ma, znam da to nije sa značenjem niti namjerno izreceno al dovoljno da se mužu naslađujem da je rekla mama 🤣 al koliko puta dnevno Hana kaže mama uopće nije čudno.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    A jesam zbrljala, htjela sam napisati da toj curici najbolje pomaže kupka u maslinovom ulju i soli. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Hahahaha Mallla umirem 🤣🤣🤣
    Sinoć sam Iskri održala lekciju da ima i tatuni da ga može zvati kad joj nešto treba 🤣🤣🤣 ono 150 puta u minuti 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Ja Iris i dalje kupam samo u vodi, bez kupki 🤷🏼‍♀️
    Kod nas je ovo samo na obrazima, nekad mi se čini da je stvarno samo malo osjetljiva koža, a nekad da ima neki dermatitis. Vidjećemo i pratiti kako raste a do tad mažemo 🤷🏼‍♀️❤️

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Jutro svima,
    Nas je docekao prvi snijeg ove godine 😊 jest da sam ja ljetni tip i ne volim zimu, lijepo ga gledat kako pada kroz prozor :) a mi nemamo jos skafander za bebu 😊 ne znam iskreno koji br da kupim, obzirom da bebe rastu htjela bih da posluzi sezonu, ona sad nosi 68 s tim da npr Lindex moze i 62 ili Lupilu.
    Tacno je godina dana kakk sam ugledala svoj plusic na testu, nostalgija me hvata ;)

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.