Mame i bebe ljetnice 2021.❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2710

    Prijavi adminu

    Ja sam danas poludila s tim! Svaki kombinezon koji imam za nju kratke nogavice a rukavi dugi. A nisam ih oblacila jer je kao prevelik broj 🙄

    👩🏻 31
    👨🏻 34

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Ja sam danas poludila s tim! Svaki kombinezon koji imam za nju kratke nogavice a rukavi dugi. A nisam ih oblacila jer je kao prevelik broj 🙄


    Da, tako je i kod mene, s tim da sam ja oprala sve od 56 do 68 odmah, i nešto 74
    Sad koji dan se bacam na spremanje i pranje sve robe 74 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
    Nama su hlače sve u struku ogromne a nogavice kratke 🙈🙈🙈 mamina manekenka 

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Ja ne vjerujem da aam napokon prociatala skoro sve, osim rupe od 20-ak strranic😊 U zakasnjnju po 2 tjedna bar. Mia je predivna, aktivna, zivahna, dobra, a ja sam i dalje predana do bola i s njom svaki trenutak i ne stignem nista drugo. Dibim se mamama koje imaju i vise djece i stignu sve…evo ja nezz kako, svaka cast!❤ Mia je budna od 8 ujutro do ponoci, nece spavati u kreveticu, zaspi 10 min i place, a meni na rukamaa odvali par sati. Noc joj traje od ponoci do 8 ujutro uz 2 buđenja za jelo (cca u 3 i 6 ujuro). 
    Po danu guguce, smije se, rotra se i kotrlja od jednog kraja podloge do drugog, fizicki je jako jaka i spretna, grabi igrackice, fino ih premece prsticima, ma super sve. Dojim i sve manje i manje dodajem, tocnije prolijevam jer ona nece. Ona tocno zna sata hoce i sto nece, kaze pedijatrica - mala zena s karakterom! 😍😂 
    Moja kosa - jedno 20 h otpetljavanja, rezanja…to nije gnijezdo, to je ogromni dreadlock kojeg smo rezali na 8 dijelova, dobila sam 8 normalnih dreadlocka na kosi! Onda to pokusavali spasiti, jedna dlaka se iscupa, par izvuce i jos ar slomi… Ugl, srecom imam lavlju gricu i nece se kuziti, trenutno su jos 2 dreda ostala, drugo je sve rijeseno i ne kuzi se. 
    Chian - predobr je cetka Olivia Garden! Uzivam prvi pu u zivotu u cesljanju, toliko da se cesljam iz gusta! Inace su me sve cetke cupale! Ma ljubim te!❤❤❤❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Hvala i za te preporuke i sve ostalo sam si biljezila i nabavljala sta god ste spominjale❤ Za Bozic nisam nasla matching, ali sam kupila u Nextu 3 kompletica za Miju predivna i posteljinu bozicnu i ukrasila dio stana, jos nisam sve. Za nas jos nemam, ali planiram kupiti “ruzne” bozicne dzempere.  Toliko me veseli Bozic ove godine!!! Sve  zbog nje❤😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Vidim da se spominje produzenje rodiljnog dopusta. Ja razmisljam da bi htjela uzeti i neplaceno jos godinu, dvije. Jel se to smije, jesam li to dobro skuzila? Jel mi to pravo ili ovisi o sefovoj dobroj volji? Radim u drzavnoj firmi. Nije mi hica ici raditi jer muz ima dobru placu, a ja bih htjela biti jos malo duze s Mijom❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Magdalena2002

    Magdalena2002

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Kiflice- drago mi je da si se javila i da ste dobro!!💞💞
    Meni se isto čini da je Veroniki jaje već malo, usko joj je u ramenima nekako, ali ako maknem umetak, onda će sjediti u njemu, a to još ne smije…
    Znam da smo Magdalenu sa nekih 10 mjeseci preselili u AS Maci Cosi koja gleda u smjeru vožnje. Znam da to nije prema pravilima i standardu, ali ona je doslovno vrištala kad bi se vozili, a kad je bila u jaju i u kontra smjeru.
    Veronika je danas bolje, jučer smo bili na kontroli, rekao je doktor da joj još uvijek pišti u plućima, da nastavimo inhalirati. U ponedjeljak opet kontrola. No, njoj je antibiotik odmah pomogao, danas je već puno bolje. Danas sam joj radila kašicu od jabuke i tikvice, možda je pojela 1 žličicu. Ali je zato pojela nešto više žličica kupovne kašice od kruške 😀

    👨‍👩‍👧‍👧👭
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Heeeeloo cure. Da se javim malo. Jos sutra i gotova izolacija i korona. Proslo nas ko prehlada. Sljedeci tj idem da ju poslusa pedijatar i malo pogleda.imam sad drugi problem. Posto ju dojim samo na ljevu cicu danas od jutra ta cica ubija od boli cim ju taknem.znaci kao da me zile bole. Nije puna. Tia cica ko luda stalno. Di god dotaknem boli, mali cak i svrbi. 
    Za vrtic sto ste pricale. Ja je nikako nebi dala sa godinu dana,bar do druge godine,ali neznam kako bi to izvela😏

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Ana moja sućut. Baš je teško kad si daleko tako i ne možeš doći.
    Robica - Ja stalno probavam jer me strah da preraste, a da ne nosimo. Isto hlače neke već nosi 74, a majice ima i neke 62. Naručila sam mu božićnu majicu na Nextu 68-74 i ko haljina mu je 🤦🏻‍♀️ Ne znam isplati li se to vraćati uopće. Uzet ću broj manje nešto al i to će možda biti veliko. Nisam znala kakvi su brojevi osim pidžama. Uglavnom uvijek rukav dugačak, a kratka na trupu ili ako je kombinezon/komplet hlače kratke. Za sada ima samo bodi na snješka iz c&a i moram skupiti božićnu kapicu u Zari. I imamo dvije pidžamice koje već sada koristimo.
    Porodiljni - ja moram pitati za produljenje, čula sam da se može ako ranije rodiš. Te papire za drugih 6mj predajemo s 5 mj ili? Nisam pohvatala.
    Kiflice ja sam privatna firma i kod nas odlučuje uprava o neplaćenom dopustu. Ne znam kako je u državnoj. Mene malo me hvata trta kako ćemo se razdvojiti, ali moram priznati da mi malo čak i fali korištenje mozga 😄
    Vrtić - jednom mi je frendica pričala da joj je psiholog rekao da postoje neke dobi kad je najbolje krenuti u vrtić. Ne sjećam se točno, ali mislim da je bilo ili odmah ili s 3 godine. Moj će ipak s 2 godine jer ga baka želi čuvati, pa sam odlučila jednu godinu max. Teško mi to djeluje za stariju ženu. Nekako sam mirnija da ide u vrtić, ali imat će tek godinu i 1 mj pa eto dok prohoda barem. 

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Lullaby da, kad beba napuni 5 mjeseci palješ za drugih 6 mjeseci porodiljnog, popuniš zahtjev, potpišete muž i ti i šalješ zajedno sa rodnim listom djeteta.
    Pravo na dodatni porodiljni je ako je beba rođena prije 37. sedmice, tako mi je nekako teta na HZZO rekla još dok sam bila trudna. I onda se produžava onoliko dana koliko je beba ranije rođena.
    I da dobro si to rekala, i meni fali korištenje mozga, malo mi fali biti među ljudima i voditi odrasle konverzacije 😴😴😴

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Ana jako mi je zao, moja sućut, drzi se!
    Ja sam danas u guzvi, Mia i priprema torte i kolaca je bas izazovno istovremeno 😅 al sutra mi dolazi ekipa da proslavim rodendan tako da sam bas sretno umorna.
    Spominjale ste dermatitis i suhu kozu ako se ne varam, mi koristimo adrema exomega kupku, balzam i kremu. Krema je super, sa kupkom i balzamom sam danas krenula, nadam se da bude ok. Ostatak poodgovaram kad nadem vremena. Uzivajte u vikendu! ❤

    + 29.10
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.