Mame i bebe ljetnice 2021.❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Ana, oprosti, izgleda da sam preletila preko tvog posta, sad sam nasla sto si napisala i jako mi je zao zbog tvoje bake… :( moja sucut. Grozno, a ja pisem o veselju i Bozicu i shoppinzima…. 

    [lilypie.com]

  • Avatar james

    james

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Cure iz Zagreba, u Klaicevoj se jedanput mjesecno odrzava skolica za atopijski dermatitis (bar je bilo tako prije korone, ne znam da li se s koronom sto promijenilo), uglavnom moj mali isto ima atopijski i to nam je bas puno pomoglo jer se dobije jako puno informacija na jednom mjestu i gomila uzoraka za atopijski tako da mozete isprobati sto sve vasem dijetetu odgovara. Recimo na skolici smo saznali da je za atopiski jako bitna rutina i dosljednost, znaci svaki dan nakon kupanja treba kozu mazati i vlaziti. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Cure 😘😘😘
    Kiflica pa evo tebe 😁 mi smo njega naučili na krevetić tj. Na to da ga spustimo, a da se ne probudi ili ako I otvori okice da brzo zaspe..trajalo je par dana, ali treba imati i živce za to 😅 jer bi ga po 5 puta spustim pa se probudi, pa opet nosaj I tako u krug…sad je odlično s tim…s 3 i pol mj sam to uvela.
    Nemoj da se sekiras. I meni je prvi Božić sa mojom bebicom i naravno da se veselim. Vjerujem da ni baka nebi htjela da previše tugujemo…a ona će uvijek biti u mislima ❤
    Matejaa95 ne znam što bi to moglo biti..jedino da nije neka upala, ali da svrbi nez…🤔
    .
    A kod dermatitisa moram nadodati da je nekad stvarno teško, jer kao da s vremenom postane koža imuna na tu kremu pa moraš mijenjati. 

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Ana ❤️

    Evo jučer moj mali 7170, 67.5cm. Primili cjepivo dan prošao odlično, noć užas. N a kraju sam se digla, jer ne mogu više spavati po 15 minuta. Sjetim se Bojane odmah i naklon do poda! 💪

    Kiflice odlično za sve👌

    Pratim sve ali ništa pametno nemam za pisati. Nemam mi ga tko čuvati nakon godinu dana, pa će morati u vrtić, a baš mi se čini prerano 😬

    Nemam se gdje istrest, jer bi zaista bila krava kad bi rekla nešto protiv muža, jer se trudi baš ali tako me izbaci iz takta! Prekjučer odem na cugu navečer, za 20 minuta poruka mali je nemoguć (on i moj brat ga čuvaju) opet za 20 min poruka kad planiraš kući. Bila sam na cugi sat vremena i dolazim, reko pta me zovete jeste mutavi a mali dobar u bjornici ljulja se.
    Nismo te zvali, samo sam ti javio da je bio nemoguć  a ovo nas zanimalo kad češ doći da znamo kad mi možemo izaći 🤨🤦

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Božić, da ove godine će zaista biti poseban.😍 Ja isto pomalo sređujem stan.  Nisam uzimala nikakav outfit razmislit ću još. Kasnim i sa slikanjem za 4 mjeseca 🙄

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Mara 😂 od sad da znas sa ignorises takve poruke.
    .
    Je li se kome desilo dan poslije poroda ima bolove u zglobovima? Bukvalno ujutro i navece jedva hodam i sake me bole, ma cijelo tijelo (zglobovi).
    .
    Napokon sam spakovala malo u zamrzivac malo tikve, mrkve, cvekle, persuna i blitve. Za vikend cu jabuku i krusku. Je li neko dijelio neki knjigu recepata za bebu? Voljela bih proucit prije nego krenemo s dohranom (za 2 mj).
    .
    Nadam se da cete svi fino provest vikend

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Mene Sassy je sigurno mj dana uzasno bolilo, zglobovi noge, toliko da bi jutri jedva prohodala. Tada sam pocela uzimat magnezij i vitamine plus mazat noge kremom za vene i nakon nekig vremena se smirilo. Grozno mi je to bilo.
    Mara suosjećam ja sam jučer imala okršaj s mojim jer njega nema i nema doma a dogovorili se da ce doc odma s posla jer boli nas sve 3 pkus su mene leđa ukočila i di je gospodin, na pivi…dobro mu je nisam u grlo nagurala. Inace se trudi i ne mogu rec da nije al brate mili ne kuži ništa što mu ne nacrtam. On misli da ako ja uspjevsm sve oko diteta da mene zapravo ne boli, a ne kuzi da bolilo il ne bolilo moje je da stisnem zube i napravim sve sta treba….trenutno mi je on neprijatelj br 1.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Mara čuj mali dječak a on veliki dečko ❤
    Ana0310 uživaj u druženju, volim te slatke umore!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2727

    Prijavi adminu

    Ajme muski… mislim… moj em radi em studira - drugi diplomski. On je mislio da je dok imamo bebu super vrime za to. A uzima toliko vrimena posli posla. Ali kako radi od doma on misli da je od velike pomoci. Je govno. Vise mi odmogne jer moram pazit stalno ako je na sastancima. I onda se cudi sto ga mala nekad ni ne pripozna 🙄

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/kMCB9p2 [ibb.co]
    https://ibb.co/BG9C78D [ibb.co]
    https://ibb.co/9hpZ9vz [ibb.co]
    Bar je mama dobila ideju 

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.