Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jelenicaa

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Zdravo devojke , imam pitanje
    Dali ovulacijska test trakica mora da bude  baš tamnija testna od kontrolne ili može da bude pozitivna i ako je testna tamna al ne tamnija od kontrolne ako me razumete…
    Prvi put koristim te trakice na preporuku jer nas već stižu godine i pokušaji dve godine
    Radila sam par dana trakice i pre par dana je bila dosta tamna al kažem ne tamnija od kontrolne i onda je opet posvetlila 
    Testovi su neki s Internet stranice 
    Dan pre testiranja sam dobila iscedak koji i dalje traje onako prozirna i redak dosta i taj dan kad je trqkica bila tamna bio je gust

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Gordana145

    Zdravo devojke , imam pitanje
    Dali ovulacijska test trakica mora da bude baš tamnija testna od kontrolne ili može da bude pozitivna i ako je testna tamna al ne tamnija od kontrolne ako me razumete…
    Prvi put koristim te trakice na preporuku jer nas već stižu godine i pokušaji dve godine
    Radila sam par dana trakice i pre par dana je bila dosta tamna al kažem ne tamnija od kontrolne i onda je opet posvetlila
    Testovi su neki s Internet stranice
    Dan pre testiranja sam dobila iscedak koji i dalje traje onako prozirna i redak dosta i taj dan kad je trqkica bila tamna bio je gust


    Ako je testna kako kazes bila tamna, ali ne puno tamnija to je pozitivna, a ako je tamnija od kontrolne znaci peak i ovulacija nastupa za 12-24 h.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Jelenicaa

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    A ja nisam uhvatila taj peak nego samo da je testna  tamna i drugi dan posvetlila.Dal se može ostati u drugom stanju dok je pozitivna?
    Prvi put ikad koristim i neznam,ne zamerite molim vas

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Gordana145

    A ja nisam uhvatila taj peak nego samo da je testna tamna i drugi dan posvetlila.Dal se može ostati u drugom stanju dok je pozitivna?
    Prvi put ikad koristim i neznam,ne zamerite molim vas


    Moze se, barem je u mom slucaju bilo tako. Isto nisam uhvatila peak, ali sam imala odnos 2 dana prije pozitivne trakice i na taj dan kada je bila pozitivna.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Jelenicaa

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ja sam 3 dana prije pozitivne i dan nakon…nadacu se
    Kad si uradila test i dal je kod tebe bio iscjedak odma

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Gordana145

    Ja sam 3 dana prije pozitivne i dan nakon…nadacu se
    Kad si uradila test i dal je kod tebe bio iscjedak odma


    Drzim ti 🤞🏼 
    Radila sam test 4 dana prije ocekivane, ali je bila jedva vidljiva crtica, a na dan kasnjenja se vec vidjela. Ja bas nemam iscjedak kad je ovulacija i ne znam kad mi je posto imam setajuce cikluse zato sam i koristila trakice. Jedino sto je bilo drugacije kad sam ostala trudna, a da jos nisam ni znala da jesam, dakle negdje oko 6dpo mi je krenuo mlijecni iscjedak.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Gordana145

    A ja nisam uhvatila taj peak nego samo da je testna tamna i drugi dan posvetlila.Dal se može ostati u drugom stanju dok je pozitivna?
    Prvi put ikad koristim i neznam,ne zamerite molim vas


    Tada su ti i najvece sanse da zatrudnis , peak ti je bio negdje izmedju te zadnje tamne i te svijetle… pozitivna je obicno u par sati prije peaka… bolje bi bilo da nam kazes koje tacno si trakice koristila i ako imas sliku… ali sve u svemu, ako ste imali odnose u te dane onda su ti sanse jako dobre…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • jagodica0806

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Trish2022

    jagodica0806

    Joli 🌟

    jagodica0806

    Tratinčica123

    jagodica0806

    Pozdrav drage zene imam pitanje ako je ima neko da je vec prosao to.
    Dakle meni su menstruacije neredovne i to ne kao dva tri dana vec duze prosla mi je 19 dana kasnila ja i muz pokusavamo vec 2 mjeseca da zatrudnim
    Da li je to moguce sa neredovitim menstruacijama ovaj mjesec smo opet pokusavali u cetvrtak sam uradila test 2 dana je kasnilo medjutim test negativan danas je vec 6 dani da li je moguce da ne mogu zatrudniti zbog neredovne menstruacije

    Takvi ciklusi često upućuju za pcos.. definitivno može to biti razlog, jer kod takvih ciklusa čak ovulacije ni ne postoje ili su jako rijetke.. 🤷‍♀️
    Jesi obavila pregled?
    .
    Sayuri- opa haha sad ćemo se navući🤣🤣

    Obavila sam pregled nemam policisticne jajnike

    Koji pregled si obavila? Je li te dr poslao na daljnju obradu, jer svakako neredoviti ciklusu se ne mogu nazvati reproduktivnim zdravljam… 😅

    Vaginalni pregled ultrazvuk nije me poslao na dalje pretrage ovako je rekao
    Zdrava ti je maternica zdrava sluznica maternice jajnici nisu policisticni jajnici uredu znaci sve mi je uredu i na kraju me pitao zasto sam dosla kad sam zdrava rekla sam i za menstruaciju da kasni nista nije rekao

    Eh, moja je isto samo na temelju UZV zaključila da nemam pcos s tim da sam ja svakako dobila duphaston za reguliranje ciklusa (11-25 dc) s napomenom da ne utječe na O, a očito utječe pa onda ako se ne desi trudnoća do proljeća nek se javim za daljnje pretrage.. Ja sam odlučila još sljedeći mjesec piti kako mi je rečeno i onda idem privatno nekamo. Sad sam 20 dc, ne znam da li je bila O, prema trakicama najtamnije je bilo 13 dc, prema tome sam možda 7 dpo, ali nisu trakice tolko tamne bila da bih mogla biti sigurna…

    Vaginalni pregled je bio kaze jajnici su uredu nemas pcos on je mojoj sestri vodio preglede i redovni joj je doktor i nikad nije imala problema nit je bilo gresaka medjutim i u nje su neredovne menstruacije nikad nisu bile tacne bez problema je zatrudnila dvoje djece rodila 
    Jer to nije sad da nema menstruacije nikako ja nju imam ali kasni tako i u nje i njoj su rekli da je to normalno

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Oprostite na ovo pitanju ako nekog smeta 🙈
    Kad ste najranije radile raniji test i koji preporučate?
    #nestrpljiva
    #pogodila sam peak koji je naglo dosao i bilo je puno tamnije (clearblue test)

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Jelenicaa

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Gordana145

    A ja nisam uhvatila taj peak nego samo da je testna tamna i drugi dan posvetlila.Dal se može ostati u drugom stanju dok je pozitivna?
    Prvi put ikad koristim i neznam,ne zamerite molim vas

    Tada su ti i najvece sanse da zatrudnis , peak ti je bio negdje izmedju te zadnje tamne i te svijetle… pozitivna je obicno u par sati prije peaka… bolje bi bilo da nam kazes koje tacno si trakice koristila i ako imas sliku… ali sve u svemu, ako ste imali odnose u te dane onda su ti sanse jako dobre…


    Nemam slike naručila sam sa interneta neke 20 komada i 10 za trudnoću i uradim sad oba , na trudnoću neka bleda linija a na tom za ovulaciju isto

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.