Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Boky777

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Krivo sam se izjasnila, trakice sa manjom osjetljivošću 🙈

    👩‍🦰35 god
    🙎‍♂️38 god
    https://www.tickerfactory.com/ [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    maro2811

    Tratinčice meni bi previše slučajnosti bilo da je toliko testova s krivom sjenom, ja mislim da je prava.
    Beta košta oko 100 kn, a svaki test oko 50, pa stvarno mislim da beta ne može bit bacanje novca.
    Sretno 🤞🏻🤞🏻


    Upravo baš to i mene buni cijelo ovo vrijeme.. toliko testova i svaki daje nešto.. 🙈🤷‍♀️
    Budem sutra izvadila betu! 😊😊

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Boky777

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    kiki13

    Boky777

    Krivo sam se izjasnila, trakice sa manjom osjetljivošću 🙈

    Hmmm posvijetlile jesu, nema veze sto su dvi crtice… osim ove 30.8. kad su jednake… 🤔 neznam, ja nakon pika vise ni ne testiram, ko zna kakve bi moje bile 😅
    Meni ti je inace lh duplo veci od fsh, a isto nemam policisticne jajnike, nista za to se doktori ne zabrinjavaju.. mozda imas i ti malo veci lh pa su uvik svi linije… jedino me ta 30.8. buni ostale su sve ok po meni


    Vadila sam hormone i bilo je sve u granicama normale. Nastavila sam se testirati jer me zadnjih tjedan dana “probada” u jajnicima i nikako da prestanem. Onda par dana mislim raste folikul pa drugi dan ovulacija Al ono nikako da prestane a doktor kaže sve u redu, nema ciste, jajnici uredni 😌

    👩‍🦰35 god
    🙎‍♂️38 god
    https://www.tickerfactory.com/ [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Boky777

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Boky777

    kiki13

    Boky777

    Krivo sam se izjasnila, trakice sa manjom osjetljivošću 🙈

    Hmmm posvijetlile jesu, nema veze sto su dvi crtice… osim ove 30.8. kad su jednake… 🤔 neznam, ja nakon pika vise ni ne testiram, ko zna kakve bi moje bile 😅
    Meni ti je inace lh duplo veci od fsh, a isto nemam policisticne jajnike, nista za to se doktori ne zabrinjavaju.. mozda imas i ti malo veci lh pa su uvik svi linije… jedino me ta 30.8. buni ostale su sve ok po meni

    Vadila sam hormone i bilo je sve u granicama normale. Nastavila sam se testirati jer me zadnjih tjedan dana “probada” u jajnicima i nikako da prestanem. Onda par dana mislim raste folikul pa drugi dan ovulacija Al ono nikako da prestane a doktor kaže sve u redu, nema ciste, jajnici uredni 😌


    To je doktor radio UVZ prije trakica kad mi je rekao da počmem pratit ovulaciju, nisam sada išla “iza ovulacije” 

    👩‍🦰35 god
    🙎‍♂️38 god
    https://www.tickerfactory.com/ [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2873

    Prijavi adminu

    🖤Garawa🖤

    Mare3112

    Tratinčica123

    Neda meni vrag mira..
    A i znam da volite gledat hcg testiće🤣😋😛
    Dakle, slikano nakon 5 minuta.🤷‍♀️ što da ja sad više mislim.. 🙉🙉
    https://ibb.co/GcH8G9h [ibb.co]
    https://ibb.co/JQrQMz8 [ibb.co]
    https://ibb.co/dcvR5km [ibb.co]

    Ne želim ništa govoriti no vidim i ja sjenu no ono što mi se ne sviđa je što je s1jena siva … ili tako nosi blic… i nakon 3 dana stvarno mislim da bi se trebala pojaviti u roku 3 min …. no kao što sam rekla svakako ti se nadam da si +…. i odi uradit betu …ja bi već izludila … sretno 🥰

    Ima kakvih vijesti od drugarice nam? Jel se grupica raspala ili cvijetaju ruže 🙈🤣🤣


    Neznam ti ništa ,no jedna od dvije je opet plus … pa drugi dan jel opet šansa 50:50 ….pa krvare pa ne  krvare …pa je test plus pa nije…sve klasika poznato?🤣

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Joli 🌟

    Joli 🌟

    Broj poruka: 719

    Prijavi adminu

    Evo cure moj savjet je da mjerite bazalnu, onda nećete imati baš ovakve dileme, niti će vas izluđivati sjenice, jako je jednostavno i kad se naviknete dobit ćete odgovore na dosta pitanja… Npr. Kad je točno bila ovulacija, FF će vam je sam označiti, onda ćete moći prati kako vam se temperatura drži, nakon 10 dpo već često počme padati, pa samo čekate M, a ako raste imate nadu… 
    https://www.maminsvijet.hr/trudnoca-i-dojenje/trudnoca/bazalna-temperatura-povisena-tjelesna-temperatura-kao-znak-trudnoce/ [maminsvijet.hr]

    👠 32, PCO, IR, endometrioza, adenomioza
    ➡️papa ✅ hormoni ✅ cervikalni brisevi ✅
    👞 35, normozoospermia
    ➡️ NW ABC plus senior
    03-06/22 ➡️ četiri IUI postupka ❌❌❌❌
    07/22 - IVF ❌
    01/23 - IVF ❌

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Tratinčica123

    Totalna igra živaca, da. Vjerovatno cu tako i napraviti. Sutra beta i amen.🤣
    Jel vama svima ostalima baš bijel bijel test? Nemate nikakve sjene?😭😤 jer moje nisu normale ovaj mjesec.


    Moje su isto ovaj mj poludile, radila sam one testove s amazona David i svaka je imala sjenu, zato mi ništa nije jasno. Nakon toga uzela neki iz apoteke i ništa , a suprug kaže da vidi sjenicu 🤣 ili ja vidim ili on vidi. Užas. 
    Kupila sam danas u mulleru testova pa ću piškiti ovih dana 🙄

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Joli 🌟

    Evo cure moj savjet je da mjerite bazalnu, onda nećete imati baš ovakve dileme, niti će vas izluđivati sjenice, jako je jednostavno i kad se naviknete dobit ćete odgovore na dosta pitanja… Npr. Kad je točno bila ovulacija, FF će vam je sam označiti, onda ćete moći prati kako vam se temperatura drži, nakon 10 dpo već često počme padati, pa samo čekate M, a ako raste imate nadu…
    https://www.maminsvijet.hr/trudnoca-i-dojenje/trudnoca/bazalna-temperatura-povisena-tjelesna-temperatura-kao-znak-trudnoce/ [maminsvijet.hr]


    Ja s bazalnom nemam uopće dileme jel bila O I kada je bila.. i točno po padu temperature znam da M stiže..
    Ispočetka bude teško al kasnije kao ovisnost..evo i sada mjerim iako znam da joj ne mogu baš vjerovati jer sam na progesteronu a on diže temperaturu.. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Ella..

    Tratinčica123

    Totalna igra živaca, da. Vjerovatno cu tako i napraviti. Sutra beta i amen.🤣
    Jel vama svima ostalima baš bijel bijel test? Nemate nikakve sjene?😭😤 jer moje nisu normale ovaj mjesec.

    Moje su isto ovaj mj poludile, radila sam one testove s amazona David i svaka je imala sjenu, zato mi ništa nije jasno. Nakon toga uzela neki iz apoteke i ništa , a suprug kaže da vidi sjenicu 🤣 ili ja vidim ili on vidi. Užas.
    Kupila sam danas u mulleru testova pa ću piškiti ovih dana 🙄


    Nek te iznenadi 🤞🤞

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Cure,
    Mužu spermiogram uredan!
    2 mjeseca vitamina i 4 dana apstinencije i evo.. bas sam ugodno iznenadena. Samo onda to znaci da je do mene ….☹️

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.