Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Joli
    Mene isto muče zadnjih dana ti testovi i nije mi jasno kako mi ovaj mjesec 5 testova dalo sjenu. Prije mi se nije događalo. Zato sam i slala tu slike da mi vi kažete da li su to lažne crte ili ima nade da budu prave. Ovaj od sinoć i od danas ima baš crtu.
    Jer ako mislite da su to neke lazne sjene, onda ne želim bacati novce na betu, ipak imate više iskustva neke u tome i prošle ste sve testove..🤷‍♀️
    Znači, ako mislite da su lažne, naravno da trebate reći.. zašto bih bacala novce bezveze..🤔🤔
    Dakle, nema potrebe da radim betu..🤷‍♀️

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Tratinčica123

    Joli
    Mene isto muče zadnjih dana ti testovi i nije mi jasno kako mi ovaj mjesec 5 testova dalo sjenu. Prije mi se nije događalo. Zato sam i slala tu slike da mi vi kažete da li su to lažne crte ili ima nade da budu prave. Ovaj od sinoć i od danas ima baš crtu.
    Jer ako mislite da su to neke lazne sjene, onda ne želim bacati novce na betu, ipak imate više iskustva neke u tome i prošle ste sve testove..🤷‍♀️
    Znači, ako mislite da su lažne, naravno da trebate reći.. zašto bih bacala novce bezveze..🤔🤔
    Dakle, nema potrebe da radim betu..🤷‍♀️


    Koliko si novaca do sada dala na testove, to ti je beta..
    Ono što mene brine je da mislim da bi ta sjenica trebala biti jača..
    Pusti da zakasni i nemoj više trošiti novac na testove.. i probaj nazicati gina uputnicu za betu.. 
    Sretno sutra na spermiogram.. da nalaz bude dobar 🤞🤞

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Tako je i meni isto..žao mi bacati pare ako nema potrebe za betom…
    Ne znam šta da radim, glava mi je kao neki bubanj.
    Malo prije krenula spremati  i umorim se nakon 5 min i otrčala sam u wc i skoro se ispovratila, sva kava mi se podigla odvratno nešto…glava me boli da jedva gledam

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Lana99

    Tako je i meni isto..žao mi bacati pare ako nema potrebe za betom…
    Ne znam šta da radim, glava mi je kao neki bubanj.
    Malo prije krenula spremati i umorim se nakon 5 min i otrčala sam u wc i skoro se ispovratila, sva kava mi se podigla odvratno nešto…glava me boli da jedva gledam


    Ti ako ovako budeš svaki mjesec ludnica ti do kraja godine ne gine. 
    Eto zato beta.. kad vidiš da je negativna makar se nemaš čemu nadati i čekaš M smirom.  
    Taj cb test je 50 kn.. taj first je cca 30 kn.. eto beta..  i nema zivciranja.. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Ma to mi je ovako samo ovaj mjesec jer još nisam imala prvu m nakon spontanog i čim bi saznala morala bi se javiti gin..inače ne radim test dok ne zakasni 10dana

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Bebolina2207

    Tratinčica123

    Joli
    Mene isto muče zadnjih dana ti testovi i nije mi jasno kako mi ovaj mjesec 5 testova dalo sjenu. Prije mi se nije događalo. Zato sam i slala tu slike da mi vi kažete da li su to lažne crte ili ima nade da budu prave. Ovaj od sinoć i od danas ima baš crtu.
    Jer ako mislite da su to neke lazne sjene, onda ne želim bacati novce na betu, ipak imate više iskustva neke u tome i prošle ste sve testove..🤷‍♀️
    Znači, ako mislite da su lažne, naravno da trebate reći.. zašto bih bacala novce bezveze..🤔🤔
    Dakle, nema potrebe da radim betu..🤷‍♀️

    Da sam na tvom mjestu s obzirom na jučerašnju bolje vidljivu sjenu i danas ja bi definitivno vadila betu. I sutra odmah znaš jel to to ili nije. Ovako za dan, dva, tri možeš opet testiće i razbijati si glavu jel prava sjena ili lažna. A opet možda baš sjena potamni za koji dan. Gle to je sada sve lutrija.
    Moj mir meni nitko ne može platiti. A i da radiš koji još test a budeš ako neće dolaziti to ti je već beta. Ali ako možeš nazvati ginekologa i tražiti uputnicu super. Kaži da imaš danima i sjene i simptome ali da sjena trenutno ne tamni i da bi za svoj mir htjela vaditi. Pa nadam se da možeš s tom uputnicom u ZG vaditi betu sutra, pošto si rekla da ne možeš kod sebe radi svekrve što razumijem.


    Ne radi danas popodne niti sutra ujutro, pokušala sam nazvati. Dakle, od toga ništa. 🙈😩
    Ali dobro, u pravu ste. Izvadit ću sutra betu usput kad sam već tamo.. i najbolje tako, znat ću na čemu sam barem..👍 njih sam danas zvala i mogu bez problema sutra to obaviti.

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    https://vm.tiktok.com/ZMN3epLDd/ [vm.tiktok.com] 
    Točno ovako.. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Boky777

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

     Pozdrav svima. Radila sam nalaze i doktor mi je rekao da pratim ovulaciju sa osjetljivim trakicama. Naravno da ću ovo pitati doktora samo sam malo zbuljenja, zašto iza pika opet pozitivne trakice 🤷‍♀️

    https://ibb.co/jhMSBs4 [ibb.co]

    👩‍🦰35 god
    🙎‍♂️38 god
    https://www.tickerfactory.com/ [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Boky777

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Čestitam Bella1985 na plusiću, tako mi je drago zbog tebe, Garava tebi držim fige da nastaviš niz❤️

    👩‍🦰35 god
    🙎‍♂️38 god
    https://www.tickerfactory.com/ [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Boky777

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Boky777

    Pozdrav svima. Radila sam nalaze i doktor mi je rekao da pratim ovulaciju sa osjetljivim trakicama. Naravno da ću ovo pitati doktora samo sam malo zbuljenja, zašto iza pika opet pozitivne trakice 🤷‍♀️

    https://ibb.co/jhMSBs4 [ibb.co]


    Možda se malo slabije vidi jer je traka preko trakica pa malo sjaji. Ugl. nemam policističke jajnike pa da je ona pozitivna, malo mi je ovo čudno s obzirom da su ove zelene trakice baš osjetljive 🤷‍♀️

    👩‍🦰35 god
    🙎‍♂️38 god
    https://www.tickerfactory.com/ [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.