Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    freyaa

    Tratinčica123

    freyaa

    Tratinčica123

    freyaa

    Tratinčica123

    freyaa

    Tratinčica123

    Heeej evo mene, tko za mene pita 🤩☺️
    Da, bila sam.
    Ljudi moji, potvrđena ovulacija, po mojim bolovima rekla bih da je bila u petak kasno navečer, no nije ni važno, bila je petak ili subotu.
    Ginekolog rekao da nema potrebe za brigom, uredno je puknuo, ovulacija uspješna 😂 da nekom pukne prije, nekom kasnije, no bitno je samo da pukne.
    Dobila sam Duphaston 15 dana i nakon toga slijedi test za trudnoću ☺️🤞🤞

    Brojimo skupa 😍 I ja cu ovih dana da vidim da li je stvarno bila ovulacija I jesu li mi ti moji folikulici barem malo porasli.. kad sam vidjela koliko je kod tebe porastao za 2 dana sve se nadam da ce I moji hah

    Navijamo da jesu 🤞 moji rastu kao ludi haha čak mi je i endometrij 7,6mm i on je narastao 😂
    Narast će i tvoji. Moraju.☺️
    Nadam se, a vidjet cemo. Kod mene je prosli ciklus folikul bio 10mm I kao bila ovulacija, što nikome nije jasno. 😂
    Onda nas dvije spadamo u skupinu “ neočekivano i neobjašnjivo” 😂 kod tebe mali, kod mene veliki haha de da ih nekako spojimo 😂

    Hah to bi bilo idealno., mada mislim da ta moja ovulacija nije nesto kvalitetna, tako da se nadam da je to bio samo taj ciklus cudan, da ce ovaj biti ok. Nadam se pa vidjet cemo..

    A moguće da, jer nije svaka ovulacija ista i nije svaka kvalitetna.. možda je to bilo samo prošli ciklus..
    Jesu li to tvoje prirodne ovulacije ili si u nekom stimuliranom postupku?😊

    Prirodne, ali doktorica mi vise ne zeli da radi folikulometriju jer nas samo zbunjuje.. Trakice su taj ciklus pokazale pik 8dc, 10 dc sam bila na folikulometriji u endometrij je i dalje bio trolinijski sa folikulima od 9-10mm.. 12dc endometrij nije vise bio trolinijski, i prisutna je bila tekucina u Douglasu sto je kao indirektni pokazatelj ovulacije. Tako da sad cekam u ovom ciklusu drugu fazu da vidimo ima li zutog tijela. Sacekat cu jos ova dva mjeseca, ako se nista ne desi onda polako krenuti sa ostalim pretragama. Da se malo i odmorim od svega ovog


    Kužim da, baš su mali.. ali dobro, što ne znači da neće ovaj ciklus biti sve puno bolje.. 
    Kada ideš na folikulimetriju ovaj mjesec?  Nakon što uhvatiš pik ili? 
    Držim fige da sve bude dobro 🤞😊

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Tratinčica123

    freyaa

    Tratinčica123

    freyaa

    Tratinčica123

    freyaa

    Tratinčica123

    freyaa

    Tratinčica123

    Heeej evo mene, tko za mene pita 🤩☺️
    Da, bila sam.
    Ljudi moji, potvrđena ovulacija, po mojim bolovima rekla bih da je bila u petak kasno navečer, no nije ni važno, bila je petak ili subotu.
    Ginekolog rekao da nema potrebe za brigom, uredno je puknuo, ovulacija uspješna 😂 da nekom pukne prije, nekom kasnije, no bitno je samo da pukne.
    Dobila sam Duphaston 15 dana i nakon toga slijedi test za trudnoću ☺️🤞🤞

    Brojimo skupa 😍 I ja cu ovih dana da vidim da li je stvarno bila ovulacija I jesu li mi ti moji folikulici barem malo porasli.. kad sam vidjela koliko je kod tebe porastao za 2 dana sve se nadam da ce I moji hah

    Navijamo da jesu 🤞 moji rastu kao ludi haha čak mi je i endometrij 7,6mm i on je narastao 😂
    Narast će i tvoji. Moraju.☺️
    Nadam se, a vidjet cemo. Kod mene je prosli ciklus folikul bio 10mm I kao bila ovulacija, što nikome nije jasno. 😂
    Onda nas dvije spadamo u skupinu “ neočekivano i neobjašnjivo” 😂 kod tebe mali, kod mene veliki haha de da ih nekako spojimo 😂

    Hah to bi bilo idealno., mada mislim da ta moja ovulacija nije nesto kvalitetna, tako da se nadam da je to bio samo taj ciklus cudan, da ce ovaj biti ok. Nadam se pa vidjet cemo..

    A moguće da, jer nije svaka ovulacija ista i nije svaka kvalitetna.. možda je to bilo samo prošli ciklus..
    Jesu li to tvoje prirodne ovulacije ili si u nekom stimuliranom postupku?😊

    Prirodne, ali doktorica mi vise ne zeli da radi folikulometriju jer nas samo zbunjuje.. Trakice su taj ciklus pokazale pik 8dc, 10 dc sam bila na folikulometriji u endometrij je i dalje bio trolinijski sa folikulima od 9-10mm.. 12dc endometrij nije vise bio trolinijski, i prisutna je bila tekucina u Douglasu sto je kao indirektni pokazatelj ovulacije. Tako da sad cekam u ovom ciklusu drugu fazu da vidimo ima li zutog tijela. Sacekat cu jos ova dva mjeseca, ako se nista ne desi onda polako krenuti sa ostalim pretragama. Da se malo i odmorim od svega ovog

    Kužim da, baš su mali.. ali dobro, što ne znači da neće ovaj ciklus biti sve puno bolje..
    Kada ideš na folikulimetriju ovaj mjesec? Nakon što uhvatiš pik ili?
    Držim fige da sve bude dobro 🤞😊


    Oprosti, nisam dobro pročitala, vidim sad da ne ideš više. Onda si samo trakicama loviš pik i to je to?😁

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • freyaa

    Broj poruka: 547

    Prijavi adminu

    Tratinčica123


    Oprosti, nisam dobro pročitala, vidim sad da ne ideš više. Onda si samo trakicama loviš pik i to je to?😁


    Da da, uhvatila sam ga jucer, pa cu ovih dana nekad na  UZV da vidim da li ima sta 🤣.. Samo ne znam koliko da cekam za zuto tijelo.. I bas sam se cudila kod tebe da su toliko porasli za dva dana, kontam na čemu li si 🤣

    🚺 32 🚹 35
    Adenom hipofize (prolaktin uredan, terapija dostinex)
    ➡️ Papa ✅️, hormoni✅️, brisevi✅️, trombofilija ✅️ , hsg ❌
    Pijem: inofolic, vitamin d3, maticna mlijec, cink, selen, omega, koenzim q10, vitamin e
    🚹 - normozoospermia
    29.01. Miss.ab. 8+5 💔

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Simba2

    https://ibb.co/v3vCWYN [ibb.co]
    kamilice, toliko o tome da ne želiš. Zapravo samo ne ide, očito.


    Koliko dugo si to tražila? Dva dana? 🤣🤣🤣
    Ma to mi je ada bila faza. Natjerala sam se doslovno. Najbolja prija mi bila trudna pa je išla kopirat. Radila mi je presing da šta čekam…😂
    A poslije kad me pustilo to sam izbjegavala seks. A sad kad se opet seksamo pazim da nisu plodni dani. I da ne svrši unutra. Ne želim ostat trudna sad kad sam na vodećoj poziciji na poslu. Ima vremena. 🤣

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    A ovo šta sam pisala da se bojim veseliti se. Zapravo sam se usrala da sam stvarno trudna. Ono, o shit, šta sad….🤣 Samo sam morala glumit da me vi ne napadnete kako se vi jadne trudite, a mene zaboli….😂

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    freyaa

    Tratinčica123


    Oprosti, nisam dobro pročitala, vidim sad da ne ideš više. Onda si samo trakicama loviš pik i to je to?😁

    Da da, uhvatila sam ga jucer, pa cu ovih dana nekad na UZV da vidim da li ima sta 🤣.. Samo ne znam koliko da cekam za zuto tijelo.. I bas sam se cudila kod tebe da su toliko porasli za dva dana, kontam na čemu li si 🤣


    Ja uvijek idem na uzv dan poslije ovulacije i sve bude vidljivo, bez problema 😊
    Haha teške drogee😂 ja sam na letrozolu- pitala sam baš danas doktora da pijem možda po 1 tabletu, kaže on “ma nee, samo vi opet po 2 ako ovaj mj ništa ne bude” 😂🙈 voli čovjek velike folikule 😂😂

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Simba2

    https://ibb.co/7VyCVQY [ibb.co]
    https://ibb.co/j5zfZyJ [ibb.co]
    https://ibb.co/SR2SvXQ [ibb.co]
    evo još mali dodatak kamiliceda se prisjetiš.😁
    prošlo je više od 13mj od tvog poz testa iz prvog pokušaja. Gdje šteka? Nije valjda da si jedna od nas? Mislim, i dalje si na forumu ŽELIM DIJETE, i dalje ti misli lete tomu. Da li ne ide zbog istog razloga kojeg si navela za nas?! Da smo životno nesretne, ljubomorne i da samo mislimo o tome ili te muž ne želi sexati kao što si više puta pisala?🤔


    Pa šteka tako da se mjesecima nisam htjela seksati, a sad kad se opet seksamo, ne zelim da svrši unutra. Trebam ti crtati? 🤣🤣🤣 Rekla sam ti da sam ona koja traži posao, a moli Boga da ga ne dobije. Ili kao one debele koje zele smršaviti pa žderu sve ispred sebe….eto tako se ja trudim😂 
    Ja sam na ovom forumu isključivo da sprdam vas, teme o pišanju trakica i ostalo me uopće me zanimaju. Niti o tome pišem niti pitam. Samo sprdam. 😂

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    A to što sam pisala da sam u depri sam opet vas kopirala da mislite da mi je stalo….jer ionako ste me napale da nisam išla vadit betu. A mene zaboli za betu, nisam znala ni šta je to 😂😂

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Prije sam bila kao Kiki i Sayuri i ulizivala se svima redom. Pisala: nije gotovo dok ne dođe vještica i slično….🤣🤣🤣. Sad sve sprdam. I ne glumatam. I ovo je daleko bolji osjećaj. 😂

    Eh da, sjećam se da sam rekla na početku, prije godinu dana kad sam došla na forum, kako nisam za umjetnu oplodnju pa su me svi napali redom kako to nije umjetna nego potpomognuta . Da kako se usuđujem…..🤣🤣🤣
    Ja se ispričavala ko tuka, a zapravo sam trebala napisati ko vas j***, meni je umjetna, i ja je neću nikad. Eto, nek' i to znate.😂

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Simba2

    Kamilica ♡

    A to što sam pisala da sam u depri sam opet vas kopirala da mislite da mi je stalo….jer ionako ste me napale da nisam išla vadit betu. A mene zaboli za betu, nisam znala ni šta je to 😂😂

    Čudno. Tako školovana svjetska žena, 40 god, a ne zna šta je beta.🤔


    Nisu me nikad zanimale te teme. Ja sam ti za opijanja i provode, ne bete i propuhavanje jajnika 🤣🤣🤣 i nemam 40 godina, sram te bilo 😂

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.